Beşiktaş spor kulubü tffye çağrı yaptı

Cezayı ertele dedi siz ne düşünüyosunuz bu konu hakkında ?

Cezayı ertele dedi siz ne düşünüyosunuz bu konu hakkında ?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bence Fenerbahçe bu hafta şampiyonluğu erkek-kadın kutlamalıydı ama Beşiktaş'ın açıklaması onlar adına talihsiz olmuş. Ne kadar Fenerbahçe'nin şampiyonluğu varsada Rize'nin düşme potasında takım olduğunu unutmamalıydı. Ben şahsen GS yönetiminin böyle açıklama yapmasını istemem yağcılık bize yakışmaz. Beşiktaşlıların çoğu bu açıklamayı beğenmedi. Beğenenlere de şaşıyorum :)

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Beşiktaş haksizliga her zaman karşı kim olursa olsun ama bunu asla yapmaz link

0|3
    2|3
  • Yanlız sabahtan beri sorularda görüyorumda iyiki yapmışlar hazımsızlar ailesi iyice çıldırmış beter olsunlar

0|1
    2|0
  • Çok saçma gereksiz bir bildiri.. sonuçta stat boş değil.. kadınlar ve çocuklar taraftar değilmi yani?

stat boş kalsa mantıklı diyeceğim.. sırf g.saray a gıcıklık olsun diye tescilli şike kardeşiliği (:

2|3
    0|4
  • Bir galatasaraylı olarak yorum yapacak olursam esra&ceyda kardeşler= Fbjk haa ayrıca bunu sindirebilen beşiktaşlı varsa helal olsun. link

3|2
    0|6
  • Beşiktaşın sırf öyle demesi bile yaralı aslanlara bir darbe daha indirmiş oldu :) Beşiktaş şerefli bir kulüptür o yüzden böyle açıklamalarını ben doğal buluyorum helal olsun.

0|4
    2|3
  • Beşiktaş farkını gosterdı.

0|3
    2|3
  • Aynı soru aşağıdada var yeter link

1|1
    1|2

Kızlar Ne Diyor 4

• galatasaraylılar millete yalaka diyeceklerine kendilerine baksınlar önce link link link

2|6
    4|3
  • İt iti ısırmaz sevgili gizli

5|2
    2|7
  • ertelenirse ertelensin çok tırt yani

2|3
    0|6
  • Bence yanlış bir açıklama oldu gerçek bir Beşiktaş'lı zaten ne Dany'nin transferini kabullenebilir ne de bu yazıyı.Zamanında bize de yardım ettiler bu çağrılarına da pek şaşırmamak gerek doğrusu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...