Bence Fenerbahçe kanırta kanırta şampiyon oldu sizin düşünceleriniz ?

Bence Fenerbahçe kanırta kanırta şampiyon oldu sizin düşünceleriniz ?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bir Galatasaray taraftarı olarak Fenerbahçe nin şampiyonluğu hak ettigini gönül rahatlığıyla dile getirmekten çekinmiyor ve söylüyorum..Şike lerle anılan bu içinde bulundugumuz bir dönem Turk takımlarımızın Avrupa kupalarında başarı sağlayabileceği, özellikle Galatasaray'ın Sampiyonlar Liginde çeyrek final oynaması ve Fenerbahçe'nin Uefa kupasında yarı final oynaması bu takımların bu kupaları kazanmasının ve Turkiyeye yeni Avrupa kupalarının getirilmesinin bir hayal ve olagan dışı olmadığını göstermiştir. Icinde bulundugumuz ve takımlarımızın birçok Avrupa takımını titrettigi bu donem aynı zamanda takımlarımızın başarısının engellendigi utanç verici bir dönem olmuştur..Seyircisi olmadan Şampiyonluğunu ilan etmesinin yüksek oldugu Fenerbahçe'nin Şampiyonluğunu tebrik ederim.

0|3
    1|1
    • Bu adami korumaya alin nesli tukenmesin.

Seni tebrik ederim arkadasim.

Boyle galatasarayliya can feda.

• ilk defa bir gslı artıladım :)

Kızlar Ne Diyor 3

• link ağlaya ağlaya

2|2
    0|3
  • Haksızlığa karşı yapmadıkları şeyi bırakmadılar üstüne üstlük haksız haksız da maç kazandıklarını da kimse unutmasın bu sene bu ligde neler olup bittiğini biliyoruz.

0|0
    0|1
  • kimin ne düşündüğü önemli değil puan farkı ortada

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Besiktasli olarak tebrik ediyorum fakat boyle kanirta kanirta falan dersen olay farklı boyut alir bence efendilikle kutlayin bu günü

1|1
    1|2
  • kanırtıldıklarınıza sayarsın:))

2|0
    0|1
  • Ben bir Galatasaray taraftarıyım dağıttık diğer takımları falan desen daha doğru olurdu en azından tebrik ediyorum gerçekten farklı şekilde hakkıyla şampiyon Fenerbahçe bizim mallar da artık 4 yılda zor toparlar o da ancak herşey doğru yapılırsa olur seneye bence yine Fener şampiyon olur..

0|1
    1|0
  • hahahaah :DDD

0|1
    0|1
  • ne adamsınız ya :))

0|1
    1|2
  • Gsliler çekemezlık yapıyorlar :D

Kabullenemıyorlar yazık :D

0|2
    2|2