Herkes farkli seyler soyluyor kafam karisti.

Ben 2 aydir fitness a gidiyorum ve sadece 4 kilo verdim. Spordayken 1.5 litre su iciyorum bazilari diyor ki o suyu ictigin icin zayiflayamiyorsun. Dogru mu bu spordayken su ictigim icin mi zayiflayamiyorum o su vucudumda kaluyo da siskinlik mi yapiyor anlamadim yani. Yardimci olursaniz sevinirim.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Su içmezsen zayıflayamazsın bil de.Şu cahilleri boş ver.Su fazla tuz kullanırsan şişkinlik yapar.Vücudun ısınıyordur terleyerek kendini soğutuyordur neyin kafasını yaşıyor bu insanlar?Ayrıca kas yapımında suyun etkisi var.Bir şey bilmeden insanları bu şekilde engellemeye çalışan insanlardan nefret ediyorum..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• spor sırasında terden dolayı su kaybı yasıyo vucut zaten su içmek oldukça yararlı günde 4-5 litreyi geçmemeye dikkat et tabi yinede su zehirlenmesi diye bişey var...

0|0
    0|0
  • bır sacmalık 2 tartıyı unut sporda tartı onemlı degıl vucudunda ne olup bıtıyo sen gozle gorebılıyosan tamamdır artı su ıcmen yagları yakmanda yardımcı olur

0|0
    0|0
  • ya saçma saçma konuşuyor millet , sen aynı şekilde devam et . 2 ayda 4 kilo da gayet sağlıklı bir kilo verme şekli

0|0
    0|0
  • sen kimseyi dinleme

0|0
    0|0
  • 2 ayde 4 kilo süper. su olayı evet tokluk hissi veriyor. eğer vucudnda ödem varsa fazla su içme bunu anlayabilirsin zaten.

0|0
    0|0
  • evet vucudundan akıp gidecek yagları su icerek dısarı cıkmasına engel oluyorsun yani yagları dondurmus oluyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Alakası yok. Ayrıca spor yapıyorsan zayflamakla değil incelmekle ilgilen. İncelme de olmuyorsa ya çok yiyosun demektir ya da sporu yapamıyorsun demektir.

0|0
    0|0
    • Gerçekten cok yemiyorum ama neden zayiflayamadim anlamiyorum hoca da 2 ayda 4 kilo olmaz diyo inanmiyo yemedigime. O yuzden 2 haftada 3 kilo vermezsen baska programa gecemezsin dedi bende o 2 hafta icinde her seye dikkat ettim normalde zaten ekmek yemiyorum seker kullanmiyorum pilav falan da yemem yinede 1 kilo vermisim o kadar ugrastim ama sadece 1 kilo gitmis.

• Diyetisyene gitmelisin. Hormonlarında ya da metabolizmanda falan bir sorun olabilir

• en kalıcı zayıflama yavaş olandır. kademe kademe olur bu ilk ay 2 yse diğer ay 1.5 olur daha sonra vucutta sıkılaşma başlar.program değişir. 100 kilo bir insanın ayda 4 vermesi normaldir tabi kiloyla orantılı gidier bu durum.

• Ya su içtikten sonra tartılma yeter su metabolizman için gerekli bir kere.

0|0
    0|0
  • Ya ödem topluyor vucudun ondan maydanoz nane falan tuker

0|0
    0|0
Yükleniyor...