Beşiktaşın futbol federasyonuna yaptığı cağrı hakkında ne düşünüyorsunuz?

link

Beşiktaş futbolun seyirci ile güzel olduğunu vurgulayarak bu şekilde TFF ye çağrıda bulundu.

• Beşiktaşlılık sadece Beşiktaş'ın hakkını savunmak değildir, her türlü haksızlığa karşı durmaktır, bkz Gezi Olaylari
    44% (4)79% (11)65% (15)Oy Ver
  • Rakiplere iyilik istememek gerek,Turkiyede rakip=düşman dır
    56% (5)21% (3)35% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Beberuhinin şu sözünü aliyorum musade isteyerek : Bu arada Beşiktaşa yalaka diyenler de 2011 yılı şampiyonu trabzon diye pankart açanlar çok komkiler gerçekten de

0|0
7|22

En İyi Erkek Görüşü

• Trabzon'dan şampiyon dönen takımına sırf uçakta Trabzon'lular var diye kutlama yaptırmayan Süleyman Seba'nın torunlarına bu yakışırdı.

2|6
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• helal olsun beşiktaşa beşiktaştan çok adam çıkar

galatasaraylılar beşiktaşla fenerbahçe kardeş kulup diyor bunu diyecek en son kulup galatasaray link link

2|4
    0|1
  • Çok erdemli bir açıklama

2|3
    1|0
  • Beşiktaş'lı olmak sadece kendini düşünmek değildir egoları bir kenara bırakmaktır centilmen olmaktır.

Beşiktaş'lı olmak her türlü haksızlığın önünde durmaktır.

Herkesin hakkını savunmak elini taşın altına koymaktır.

Aramızda rekabet olabilir sonuçta hepimiz Türk takımıyız. Aynı bayrak altında oynuyoruz.

Diğer takımlar içinde aynı savunmayı yapabilirdim.

Bura Fenerbahçe'den önce bir konu var seyircisiz oynama.

bunun zorunu en çok biz bilmiyoz mu olm ?

respect

0|3
    0|0
  • 10 yıl önce herkesin ikinci takımıydı Beşiktaş ama böyle yalakalık yapa yapa şu an ayrı dünyalarda Fenerbahçeyle el ele tutuşuyorlar mutluluklar dilerim gezi olaylarını örnek vermişsin fakat gezi olayına destek çıkan grubunuz (bkz.çArşı) bu yazıya sitem etti

0|0
    0|1
    • Bu yalakaliksa Hoşgeldin şampiyon diye pankart acil elele pozlar veren Galatasaray da Trabzonun yalakasi

• Ne demek şimdi bu ya,geçen hafta kimse bahsetmiyor muydu o dostluk görüntülerinden? Senin haberin de yoksa ne diyeyim ben daha fazla muhattap olamayacağım

• elele tribunlere geldiğini idda etmen bile büyük ayıp olur serefli Beşiktas camiasına

• Sevgili beşiktaş yönetimi önce kendi taraftarının , futbolcularının , kendi gördüğü haksızlıkların hakkını arasın !

2|1
    1|2
  • Önce E-Bilet sistemini çözseydi keşke. kendi taraftarı mağdur olurken rakinin şampiyonluk kutlamasıyla ilgilenmekte nedir..

0|1
    0|2
  • Beşiktaşlılık sadece Beşiktaş'ın hakkını savunmak değildir, her türlü haksızlığa karşı durmaktır,

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Çok güzel bir açıklama. Beşiktaşlılık duruşu da bunu gerektirirdi.

1|3
    0|1
  • Bugünlerde Beşiktaş ın,Fenere neden böylesine yaranmaya çalıştığını anlamıyorum.Derbide Aziz in lehine Tezahüratlar, yok fenerin cezası ertelensin demeler.Bu yağcılık nedense Artık.Ayrıca Beşiktaş ın Erdemden ,insanlıktan efendilikten bahsetmeye hakkı yok.O Kadar erdemli kulüptü Elin karısına sevgilisine Utanmadan hayasızca Gül gönderen Spor ahlakından uzak oyuncusu Gökhan töre yi neden kadro dışı bırakmadı,ya da sözleşmesini fes etmedi.Fenere Ayakçılığa devam et Beşiktaş Sana Bu yakışır.Ortak payda ŞİKE KARDEŞLİĞİ En Büyük Trabzonspor.

0|2
    2|6
  • İşgüzarlık

2|3
    1|1
  • Beşiktaşım oleuuu oleyyyy Beşiktaşım oleyyy oleyyyy :D

4|3
    1|2
    • Bu arada Beşiktaşa yalaka diyenler de 2011 yılı şampiyonu trabzon diye pankart açanlar çok komkiler gerçekten de

• Aynen katılıyorum olayı uzatmaya gerek yok herkes kimin ne olduğunu biliyor

• Ben sana daha önce bu konuyu açıklamıştım biz bu federasyona 3 seneden beri hep karşı durduk ne yaparlarsa yapsınlar artık bu TFF bu ülkenin sporunu yönetemez ama senin verdiğin örnek çok saçma biz her zaman mağdurun yanında hırsızız ise karşısındayız aynı şekilde hiçbir kahpeliğide affetmeyiz bu yüzden efsanemiz Fatih Terimi bile sildik

• Seyircisiz oynamak bir haksızlık değildir ortada kurallar var eğer bu kurallara uymazsan cezayı alır çekersin Beşiktaş yönetimi yaptığı bu açıklamayla kendini çok komik ve yalakacı durumuna düşürmüştür

3|0
    2|7
    • Hakaret etmeden yorum yazan herkese saygim var.Bir daha yalaka gibi ifade olmasin lutfen

• Yalaka sözcüğü bir hakaret değil ben bir burada içimden ne geçiyorsa onu yazıyorum öyle başkaları gibi içim farklı dışım farklı değil

• 2011 yılı şampiyonu trabzon diye yazanlar yalaka değilde bu açıklamayı yapanlar mı yalaka çok komiksiniz gerçekten de hazımsızlığın bu kadarınada pes

• Beşiktaşımızada bu yakışırdı :) Beşiktaşlılık sadece Beşiktaş'ın hakkını savunmak değildir, her türlü haksızlığa karşı durmaktır, bkz Gezi Olaylari

2|3
    0|1
  • Bir FENERBAHÇE'Li olarak sadece helal olsun diyorum

2|4
    1|2
    • A yı işaretlemek isterdim sadece Beşiktaşlılık sadece Beşiktaş'ın hakkını savunmak değildir, her türlü haksızlığa karşı durmaktır olsaydı ama geziyi de eklediğin için oyum yok.

• bence bu durum beşiktaş ı bağlamamalıydı.. beşiktaş ile fenerbahçe arasında dost takım muhabbeti çok canımı sıkmaya başladı. ezeli rekabette dost takım ne alaka ?

2|1
    1|3
  • Beşiktaşlılar bunu kendilerine yedirip yönetimlerinin yaptıklarını kabulleniyorsa söyleyecek bir şeyim yok ayrıca bu pankarta ne kadar uyduğunuz belli olur.

link

1|1
    1|6
  • öyle bir takımız ki yaptığımız tek açıklamayla milyonlarca gs taraftarını çıldırtabiliyoruz

#çArşıhaksızlığınhertürlüsünekarşı.

0|1
    0|0
    • Yureksizler konusur ,adamlar konuşulur :)

• kötü olanda ne biliyor musun ? beyinleri cinsel organlarında bulunan insanların Beşiktaş gibi asıl bir takıma laf sokma çabalarıdır.

• inşallah sonuç alır

1|1
    0|1
  • helal olsun gerçekten duygulandım. beşiktaşa sevgim bir kat daha arttı. ama bu federasyon hiçbir talebi olumlu karşılamıyor

1|3
    1|1
  • Baktılar ki federasyondan hayır yok beşiktaşa fenere yamalanıyolar şimdide.

Ne gerek var böyle açıklamaya. ?

Galatasaray olsaydı böyle bir açıklama asla yapmazlardı.

3|1
    2|7
    • Trabzonsporla olan şeyin bu zamankiyle hiçbir alakası yok.

futboldan anlamayan cahil kesim gelmiş burada konusuyorsunuz.

• maliye bakanlının kanıtı var zatende bizim elimizde kanıt yok orası ayrı :)

• bakalım artık hayırlısı bekleyip görecez :)

• Bu ligin en şerefli, onurlu ve centilmen camiası, taraftarı-yönetimi-futbolcusu ve tarihiyle tartışmasız Beşiktaş'tır..

3|1
    0|1
  • güzel bir davaranış

2|3
    0|1
  • bırakın bu reklamları disiplin yoksa atın o kuralları çöpe herşeyde böyle esnetirsen ceza diye bişey kalmaz

1|1
    2|4
  • bence gerek yoktur,tarafsız kalmalıydı.fenere yalakalık yapmanın ne manası var.beşiktaş bu yüzden kaybediyor işte..hep g.saray ve f.bahçenin arkasında gölgesinde kallıyor bu yüzden...

1|2
    1|2
  • Fenerbahçe yalakalığından başka bir şey değil...(Beşiktaş taraftarıyım) Fenerbahçenin şampiyonluk turu atacağı kesin değilken Beşiktaş'ın yaptığı yalakalıktan başka bir şey değildir...İktidara karşı görünmek için şikeci Aziz YILDIRIM'a yalakalık yapan çarşı ve şu son dönemdeki yalakalıklardan dolayı Beşiktaş'tan soğumaya başladım.

1|2
    3|3
  • Beşiktaşlılık sadece Beşiktaş'ın hakkını savunmak değildir, her türlü haksızlığa karşı durmaktır !

2|1
    1|1
  • Beşiktaşa yakısır bı açıklama olmus helal olsun

2|2
    1|2
  • Söylenmek istenen sözler a şıkkında var o yüzden benim birşey demem anlamsız olur.

2|0
    1|0
    • çok yavaştı açamadım ama para komidinin üstünde yazısı var az çok anladımda anlamını anlamadım başkan:)

• Onun benn küçüklüğnü bilirim neysee artık bekleyip görecez :D

Yükleniyor...