Kadınca şifreler... Kadınların sohbetlerini anlayabiliyor musunuz?

Kadınların kendi aralarında ortada soru yokken bile cevaplarla anlaşabilmelerin sırrı ne?

Ortada bazı cevaplar görürsünüz bayanlara ait ama soru yoktur, sadece cevaplar uluorta söyleniyordur. Öyle bir an olur ki cevaba soru aramak zorunda kalırsınız neyin cevapları diye :)

Örnek: Bayanlar renkleri yazmışlardır. Pembe, kırmızı, siyah, vs vs gördüğünüzde neyin cevapları bunlar diye düşünürsünüz. Aslında soru var ama biz erkekler göremiyoruz :) O an hangi renk gecelik hoşunuza gider gibi görünmeyen bir soru vardır:)

Ya da yanınızda iki bayan sohbet eder siz dinlersiniz ama konu nedir anlamazsınız. Şifreli konuşurlar ve çokda rahat birbirlerini anlarlar:)

Kadınların bu hisleriyle ortada soru yokken cevaplarla anlaşabilmelerinin sırrı nedir :)

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun gerçekten açık bir cevabı varsa, ben de ilgiyle bekliyor olacağım :)

Fakat anladığım kadarıyla genelde önceden konuşulmuş konulara referans veriyorlar gibime geliyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• beylere müjde

şifre makinesi ayagınıza geldi

halı kilim yolluk battaniye çarşaf kenarına yapılır

5 dakikada hazırlanır

hemen teslim edilir

kadınların şifreleri adlı kitaptan alıntı written by souldancer ömer çelakıl

"kadınlar kullandıkları kelimeler ile aslında başka şeylerde demek ister örmegin burda 3 faktör vardır. bunlar

1. "ama" baglacından önceki cümleler hep yalandır

for examle:

tabe bende seni seviyorum "ama" arkadaş gibi

metnin meali

"git lan saa mı bakıcam ben hıh benim babam fabrikatöer sense sadece bir şöför parçasısısn"

2. kadınlar ile kadınlar arasında karşılıklı sevgi tümleciklerinn %90 ı yalandır ve bu kişiler birbirini kıskanmaktan kudurup akıllarını peynir ekmekle yemeye başlamışlardır.

for examle

" ayyy şekerim o kıyafetin ne kadar güzel. sanada yakışmış ama benim belim daha ince bana gider gibime geldi "

meal

"pis k.ltak tabe var babada para al istediğin her b.ku o kıyafeti eşege giydir o eşşege bile bakarlar erkekler sana da damacana niyetine bakıyorlardır.

3. işte bu kuralı bilirseniz kadınlar hakındaki bütün sırları bilirsiniz bunu sadece amon rahibi potifar biliyor bende bilmiyorum. gidin mısıra artık piramiti delip hiyerogrif yazıyıda okuya bilirseniz banada söyleyin"

2|2
    0|0
    • Bu kutsal bilgileri bizimle paylaştığın için sana bir overlokçu kurban edeceğiz :)

İşbu kitaptaki ilk iki madde üçüncünün şifresidir ve kağıdı güneşe tutunca son parçanın yerini gösteren harita belirir ya da ben çok tomb raider oynuyorum

• sen ne diyorsun o kagıdı rastlantısal bir şekilde parçalayıp bir poşete koy sonra seyircilerden rastgele birini seç ona poşetin içinde bir kagır parçasını seçmesini söyle

o kagıt içinde "kader" kelimesi yazacak

peki kaderi değiştirebilirmiyiz sence kadehteki_yakamoz

bkz :aref ghafouri ;)

• ya önceden yapılan bi sohbet vardır bir konuşma ordan söyleyemeyecekleri toplum içinde sıkıştıklarında farklı şekilde konuşmuşlardır o konuşmayıda benimsemiştir iki tarafta daha sonrada o şekilde konuşmuşlardır başkaların yanında nasılsa kimsede anlamıyo.yoksa bizim şifreci olmamıza gerek yok biz normal konuşsakta anlamıyosunuzki.birşeyi on defa anlattırıyonuz.bizim normal konuşmamız zaten zor gelirken bi de şifre kullanmak saçma olur.çünkü biz 1 kelimenin içinde 10 anlam saklıyoruz sizde acaba hangi anlamda dedi diye düşüne duruyosunuz.sizin beyniniz farklı bizim beynimiz farklı çalıştığından siz farklı algılıyosunuz bizim farklı algılayarak söylediklerimizi.

0|0
    0|0
  • Kafaların işleyiş şekillerinin benzerlikleri diyeceğim emin ol o durumda en az ben de senin kadar dünyadan bi haber bakıyorum olaya. Bi türlü bir kadın gibi sohbet edemeyecek olmanın acısı büyük. Napayım, anlamıyorum "ha?!" diye saf saf bakıp kalıyorum.

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşlarımla her konumuz şifreli..

Doğuştan gelen bir şey bu...

Örneğin : Sigaraya Jelibon derdik.. Çilekli jelibon winston red olur bu pek kadınlara ait bir örnek olmadı ama her neyse..

Erkeklerin ismini kız ismine çevirirdik baş harfi aynı kalır sadece.. Mesela Fahriye, Özge.

Ve çogu kişinin de dediği gibi önceden konuşulmuş bir konu vardır ..

0|0
    0|0
    • Erkeklerin ismini kız ismine çevirirdik baş harfi aynı kalır sadece.. Mesela Fahriye, Özge.

:)

• kadın olmanın dayanılmaz cazibesi!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sutyen olayiydi o mesela :) buna benzer bir kac durum var ama kiz arkadaslarin varsa soyluyorlar cok da sifreli kalmiyor

0|0
    0|0
  • çözerseniz banada haber edin :) sanırım dedikodu yeteneğinin çok gelişmiş olmasından oluyor :)

0|0
    0|0
    • dedidoku uzmanları diyorsun:)

• yani aynen öyle o dalları gelişkin olduğu için leb deneden keblebiyi anlayıp cevabını veriyorlar

Yükleniyor...