Ligi üçüncü bitirecek takım hangisi olur son haftada ?

Fenerbahçem şampiyon zaten bjk 2. olur gs ve ts maçı yapacaklar ts kazanırsa üçüncü bitirir çünkü gs artık maç kazanmayı unuttu değil mi ?

• Gs
    60% (3)18% (2)31% (5)Oy Ver
  • Ts
    40% (2)82% (9)69% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray eğer üçüncü de olamazsa biter zaten

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Gs'den nefret ettiğim kadar Ts'den etmiyorum. Ts diyorum.

2|3
    1|1
  • şu an yalnız hiç birşey belli değil. beşiktaş la aramızda 2 puan fark var hatırlatayım

0|1
    0|1
  • Galatasarayım için her daim dua ediyorum ve eminim ki bugün Elazığ dahil kalan maçlarımızı kazanıp 2.olacağız ve asıl yerimize doğru göğsümüzü gere gere ilerleyeceğiz

0|0
    0|0
  • Gs

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bence Trabzon 3. olur

1|2
    0|0
    • Derbiyi kazanır dimi

• ÇDSAJNFHJKDASGFADSKJBFAKhahakjhafljkshajfkhasdlkjhahahahahaahah Karı-Koca ajfdsadsklgadklfhgdh kahkaha attım.D::Ddddddddddddddddddddddddddddddddd

• Caps aldım. Nick ve resim gizlerim:D

• Galatasaray ligin 2. bitirerek gelecek sezon yine Şampiyonlar liginde hedeflerine emin adımlarla yürüyeceklerdir kimse boşuna heveslenmesin

1|0
    1|2
    • Ankete bak daha üçüncülük bile zor diyor herkes

• böyle mayısda zafer bizim diye konuşuyordu emn emin havasını aldı gene havasını alacak .d

• arada 7 puan fark var GS bu hafta yener TSde yener diye tahmin ediyorum dugum TS GS macinda cozulcek eger TS yenerse CL icin on elemeyi kesin oynar gozuyle bakiyorum ama bir Trabzonsporlu olarak 3.olmasini istemem lakin 4.olup yani FB CLye gitmyecek dolayisiyla 2.1 olacak 3.2 olacak 4.ise 3.olacak ve direk gruplara gidecek...

0|1
    0|0
  • Trabzon spor :)

0|1
    0|0
  • Galatasarayı bitirme operasyonları var. En son cüneyt çakırın yönettiği maçta bariz bir şekilde görüyoruz. 2. Liği bjk e vermek için ellerinden geleni yapıyorlarmış gibi geliyor. Ligi bjk 2. bitirecek : )

0|0
    0|2
  • gs

3.olur

0|0
    2|0
  • Trabzonspor.

0|0
    0|0
  • Galatasaray 3 üncü bitirsin .ankette gs dedim.

0|0
    0|0
  • Ts olsun ama zor

0|0
    0|0
Yükleniyor...