Sampiyon belli! Ikinci kim?

Ligin ilk yarisinda ayni soruyu sormustum,bazilari sezon sonu goruselim demisti.

Sezon sonunu beklemeyelim,soyleyin bakalim sampiyon kim?

Besiktasli arkadaslari ayrica tebrik ediyorum.

Hazimsizlik ceken varsa gargara yapsin.

Republic of FENERBAHCE.

link

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Aman maşallah, nazar değmesin. O yüzden ağzın kulaklarında senin :)

0|0
    0|0
    • Yuzumu gulduren Fenerbahcem :)

Kızlar Ne Diyor 3

• bjk ikinci olur sanırım ts de 3 olur gerisi möhim deeel

0|0
    0|0
  • Tebrik ederim, hakettiniz...

0|0
    0|0
    • Iste ornek taraftar.

Tesekkur ederim,keske herkes sizinle ayni zihniyette olsa.

• Rica ederim... Fanatikliği aptalca (evet aynen öyle) buluyorum... Siz hakettiniz, iyi oynadınız, onca saçma olaya rağmen mücadele ettiniz, takım içinde saçma sapan insanlar da olsa (bkz. Emre Belözoğlu) hakettiniz...

• Yazdiklarinizin her kelinesine katiliyorum.

Emre Belozoglu nu sahada gorunce maci izleyesim kaciyor.

• tabiki de beşiktaş !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• acikcasi Cimbom böyle oynamaya devam ederse ücüncü olarak kalicak sanirim bana öyle geliyor Bir cimbomlu olsamda ne kadar..

Yeni stad güzel bir transfer politikasi izliyor besiktas ve sanirim seneye cok iyi işler yapicak..

bu sene Fener Sampiyonlugu almasaydi bütün taraftarlari cok üzülecekti.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş olacak

0|0
    0|0
  • ikincide belli yahu asıl 3. kim orada büyük bir yarış var bence trabzon gs geçip 3. olur :))

1|2
    0|0
    • Ahahaha olur mu olur. Guzel olur :)

• bence gs bu sene şampuan olur hatta biraz zorlarsa sabun bile olabilir :D

• Beter olsunlar :)

• Öyle bir ülke olduk ki futbola siyaset soktuk başbakan bile futbola el atti şike sürecinde ve Fenerbahçe denilen sizde masum takim 3 yol avrupadan men cezasi aldi, peki bu cezaya rağmen neden Fenerbahçe şampiyon yapildi ? Hangi amaç ve hedefe dayanarak kimse hakettik denesin nasil penaltilar aldiginizi oyuncularinizin hakemlere futbolculara yaptiklarini herkes gördü adalet değil bu

Şenol güneş'un çok güzel bir sözü var; Futbol birleştiren bir aracti,simdi ise ayristiran bir hal aldi ve donup bakiyoruz ki şiddet kin nefret artik en üst safhada

0|0
    0|0
    • Demekki galsarayin şampiyonluklarıda incelenmeli sekizinci olup ertesi sene hakemler vs iyi çalıştı size şampiyon oldunuz demekki sizde haketmemişsiniz

• ben Trabzonsporluyum GSyi savunmuyorum savunmamda ama TS konya olsun rize maci olsun eskisehir olsun hem hakkimiz yenildi hemde daha sayamadgm bir cok macta goz gore gore penaltilarimiz verilmedi ama ayni durumda ki fenerbahcede isler degisti penaltilar verildi.. ve cuneyt cakir basta olmak uzere bir cok hakem fbde etkisi altina kaliyor gerek ust yetkili kisilerin gerekse korkuyor böyle giderse FUTBOL GELISMEZ...!

• eşimle fener formalarını giyip sevişeceğiz.. :D

0|0
    1|0
Yükleniyor...