Şampiyonluk yakın meşaleleri yakın !

Arkadaşlar pazar günü şampiyonluğu nerede kutlayacaksınız ?

Bizim planımız stadın karşısında ki maçkolikte izleyip oradan caddeye akacağız

Güncellemeler:
Bu arada 4 kız arkadaşımız maçta olacak inanılmaz kıskanıyorum onlar stadyumda kutlama yapacaklar bizde dışarıda olacağız :(

0|0
99

En İyi Kız Görüşü

• Kim kazaniyo konu ne ruhiş jdjdjjf

0|0
    0|0
    • hahaahah anlatırım sana ben :DD

• Bu ney ya nerden yazacagimi bulamadim gitti gul gibi site

• arkadaş soru kısmında 80 tane ileti var geçmiş sorular karşıma çıkıyor ne boktan bir yer olmuş burası

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• terasta havaifisek patlatcam milli içkimiz ayranlara fondip yapcam dshfshfjd la izmirde olsaydı keske maç bende giderdim geberene kadar tezahurat yapardım offf off ama biliyon mu yıllar önce izmirde fb ts macı yapıldı 3-0 yendik sampiyonlugu burada ilan ettim kıskanabilirsin bebiş dsjdfsjdfdsg

0|0
    0|0
  • Tebrikler..Kutlamam

0|0
    0|0
  • yakın ruhiş yakın fenerleri yakın :)))) 5 yıldıs :)))))))))))))))))

0|0
    0|0
  • Tebrikler beberuhi.

0|0
    0|0
  • Tebrik ederim, hakettiniz...

0|0
    0|0
  • Dün gece 12'de şampiyonluğu babamla rakıları devirerek kutladık, oyshh..

0|0
    0|0
  • Tebrikler . Bu sene şampiyonluğun tadını çıkarın . Seneye kartal Uçacak uçacak uçacak :)

0|0
    0|0
  • tebrikler...

kutlama yapçak bişi yok bende beşiktaşlıyım..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Tebrikler kutlama yok bizde :)

0|0
    0|0
    • sizin resmi siteden bildiri yayınlamışlar helal olsun valla bir kez daha takdir ettim inş seneye siz olursunuz

• İnş :) bazilari rakibini şikayet eder bazilari boyle çağrı yapar

• Yüzsüz ya onlar hazımsızlık kötü bir şey :))

• Feneri Tebrik ederim Sampiyonlugu icin Ancak Yinede Sampiyonlar Ligine İkinci Takim gidicek direkt olarak :)

0|0
    0|0
  • bı bakmıssın fener 4 de sıfır cekmış besıktas 4 de 4 yapmış sampıyon olmuş,kepazelıge bak:))) fenerın basına cok geldı boyle ondan,içimde azcıkda olsa bı ümit var:P

0|0
    0|1
    • Beşiktaşın şampiyon olabilmesi için makedonyada oynanan fildişi sahilleri-bursa maçının skoruna bakacağız onda olacak bir 4-4 berarlikte bu seferde İzmir avni akerde miami heat-vakıfbank maçında alexin 6 gol atmasını bekleyeceğiz oda gerçekleşirse en son maria sharapova-azeranka tenis maçını hülya avşarın kazanmasını bekleyeceğiz :)

olabilir tabi herşey ihtimal dahilinde :D

• heee şu hani hiç bir fotosu olmayan fedarasyonda kayıtı bile olmayan sizin sırf 6-0 ın altında kalmamamk için ürettiğiniz maç mı hahaha tamam tamam :) neyse bir soda ısmarlıyım sana hazımsızlıklara iyi gelir pazar günü hatta bir kasa yollayayım anca sindirirsiniz :DD

• kaydımı yok:))) ezelı rekabetde o maclar neden sayılıyor peki? hazımsızlıgı kımlerın cektıgını bılıyoruz biz:))

• 3 ay önce gsli arkadaşlarla iddiaya girmiştik kim şampiyon olursa onun şampiyonluğunu formaları giyerek kutlayacağız diye ben kazandım yani maç sonu büyük kutlama yapacağız :)

0|1
    0|0
  • Geliyoruz bizde dostum yer ayırt :)

0|0
    0|0
  • link

S A M P I Y O N

0|0
    0|0
  • Gsliyim ama kutlama olunca gidiyorum isterse sampiyon bursa olsun":))

0|0
    0|0
  • Hakkımızla Şampiyon olduk :)

0|0
    0|0
  • balkonda :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...