Şampiyonluk yakın meşaleleri yakın !

Arkadaşlar pazar günü şampiyonluğu nerede kutlayacaksınız ?

Bizim planımız stadın karşısında ki maçkolikte izleyip oradan caddeye akacağız

Güncellemeler:
Bu arada 4 kız arkadaşımız maçta olacak inanılmaz kıskanıyorum onlar stadyumda kutlama yapacaklar bizde dışarıda olacağız :(

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Kim kazaniyo konu ne ruhiş jdjdjjf

0|0
    0|0
    • hahaahah anlatırım sana ben :DD

• Bu ney ya nerden yazacagimi bulamadim gitti gul gibi site

• arkadaş soru kısmında 80 tane ileti var geçmiş sorular karşıma çıkıyor ne boktan bir yer olmuş burası

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 9

• Tebrikler kutlama yok bizde :)

0|0
    0|0
    • sizin resmi siteden bildiri yayınlamışlar helal olsun valla bir kez daha takdir ettim inş seneye siz olursunuz

• İnş :) bazilari rakibini şikayet eder bazilari boyle çağrı yapar

• Yüzsüz ya onlar hazımsızlık kötü bir şey :))

• Feneri Tebrik ederim Sampiyonlugu icin Ancak Yinede Sampiyonlar Ligine İkinci Takim gidicek direkt olarak :)

0|0
    0|0
  • bı bakmıssın fener 4 de sıfır cekmış besıktas 4 de 4 yapmış sampıyon olmuş,kepazelıge bak:))) fenerın basına cok geldı boyle ondan,içimde azcıkda olsa bı ümit var:P

0|0
    0|1
    • Beşiktaşın şampiyon olabilmesi için makedonyada oynanan fildişi sahilleri-bursa maçının skoruna bakacağız onda olacak bir 4-4 berarlikte bu seferde İzmir avni akerde miami heat-vakıfbank maçında alexin 6 gol atmasını bekleyeceğiz oda gerçekleşirse en son maria sharapova-azeranka tenis maçını hülya avşarın kazanmasını bekleyeceğiz :)

olabilir tabi herşey ihtimal dahilinde :D

• heee şu hani hiç bir fotosu olmayan fedarasyonda kayıtı bile olmayan sizin sırf 6-0 ın altında kalmamamk için ürettiğiniz maç mı hahaha tamam tamam :) neyse bir soda ısmarlıyım sana hazımsızlıklara iyi gelir pazar günü hatta bir kasa yollayayım anca sindirirsiniz :DD

• kaydımı yok:))) ezelı rekabetde o maclar neden sayılıyor peki? hazımsızlıgı kımlerın cektıgını bılıyoruz biz:))

• 3 ay önce gsli arkadaşlarla iddiaya girmiştik kim şampiyon olursa onun şampiyonluğunu formaları giyerek kutlayacağız diye ben kazandım yani maç sonu büyük kutlama yapacağız :)

0|1
    0|0
  • link

S A M P I Y O N

0|0
    0|0
  • Geliyoruz bizde dostum yer ayırt :)

0|0
    0|0
  • Hakkımızla Şampiyon olduk :)

0|0
    0|0
  • Gsliyim ama kutlama olunca gidiyorum isterse sampiyon bursa olsun":))

0|0
    0|0
  • balkonda :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...