Pazar günü Kadıköye gidenler kimler ?

Fenerbahçe şampiyon olacak büyük ihtimalle kutlamaya gelenler kimler ? bende arkadaşla gitmeyi düşünüyorum

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• erenköy cadde de doğdum büyüdüm. bir gs düşmanı ve fanatik bir fb li olarak yetiştirildim:)). hatta fenerbahçe lisesin de okudum. okulu kırıp maça gittiğimi bilirim Kadıköy de gs yi 5-1 ve 5-2 yendiğimiz maçlarda staddaydım. 103 golle şampiyon olduğumuz yıl bjk yi 2-1 yendiğimiz maçta da maraton tribünündeydim.

hakan tecimerin attıgı golden sonra zalad ın koşerken düşmesine çok gülmüştüm. o maçın biletini alabilmek için yine okulu kırmış bilet kuyruğuna girmiştim. ahh ahh ne yıllardı ne günlerdi.

ama tüm bunlara rağmen artık futbol ilgimi çekmiyor bana o eski gençlik yıllarımda ki heyecanı vermiyor.

kısaca gitmeyeceğim

0|2
    0|0
    • allah aşkına kimsin çok merak ettim seni ne olur mesaj at bana :D

• Bu kadar eski maçları hatırlayan bir hanım ilk defa görüyürorum

• o da bir şey mi gs nin 4-1 öndeyken 4-4 yaptığımız maçı bile unutmadım maça gidememiş evde ki külüstür radyodan dinlemiştim . ilkokul 3 deydim o maç oynanırken:)özcan gol atmıştı o maçta:)

Kızlar Ne Diyor 1

• İzdiham oluyor :/ güzel olurdu ama bakalım ya babam ne diyecek bu sene sesi çıkmıyo

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sese tahammülüm yok hocam evimin önünde geçseler çıldırırım ben orada kesin kafayı yemiş olarak dönerim :)

0|1
    0|0
  • stadın karşısındki maçkolikte izleyeceğiz maçı oradan caddeye :D

0|1
    0|0
  • selam olsun memleketinin takımını tutanlara :)

0|1
    0|0
  • Aynen geliyorumm :) Ankara'da okuyorum sırf bu maç için geldim istanbul'a :)

0|1
    0|0
  • stada gitmicem malesef ama bağdat caddesinde kutlarız taraftar grubuyla maç sonunda :)

0|1
    0|0
  • Ailecek yakın çevrem sanırım konvoy olarak 5 10 araç orda olucağız :)

0|1
    0|0
  • Arkadaşlar gidecek

0|1
    0|0
  • Yıldırım Demirören i ve Merkez Hakem Kurulu Başkanını da kutlamalara çağırmayı unutmayın.ne de olsa kazanılan şampiyonlukta büyük katkıları var.

0|0
    0|2
    • Geçen sene siz çağırmışmıydınız acaba geldiler mi ona göre çağıralım bizde :D

Yükleniyor...