Futbol"u takip eden ve teknik,taktik bilgisi olan arkadaslara sorum ?

Dün Real madrid-bayern münih maçını izledıyseniz görmüşsünüzdür,deplasmanda oynamasına ragmen full hücüm pres anlayışıyla sahaya çıkan oyunu domine eden,butun kontrolu elinde tutan bir bayern münih taraflı maç izledik,sakın şimdi real"in taktiği bu,oyun sistemi kontra ataga dayalı demeyin,real la ligada barca dahil,getafe"ye,levante"ye valencia"ya karşı böyle oynamıyor,şimdi sorum şu; real madrid allianz arena"da münih"in barnebau"da yaptıgı gibi full hücüm pres"le oynayıp oyunu domine edebilirmi?

• Real madrid,allianz arenada kendi oyunu kabul ettirir ve istediğini alır
    100% (2)50% (2)67% (4)Oy Ver
  • Real madrid kendi oyununu oynamak isterse allianz arenada dagılır
    0% (0)50% (2)33% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• real her şekilde o oyununu kabule ttircek görürsünüz. ayrıca bayern de tamam dünya futbolcuları oynuyor ama onlarda barça gibi takım oyunu oynuyolar. real de bu oyunda ronaldo benzema bale beraber oynamadılar bile . bu maçta 3üde beraber oynıcak ve daha farklı vi skor bekliyorum ben . bir kere ronaldo olunca tüm takım kendini geri çekiyor ve herkes ronaldoya boş alan yaratmaya çalışıyor. bencce bu maçda realin

0|0
    0|0
    • maçı izledinmi?

• hım.futbol sevgin nerdn gelıyor?

• kendiliğinden ilgi duyuyorum

• Her şeyin bir ihtimali vardır ama Münih'e tavsiyem topu çok tutmasınlar 800ün üzerinde pas yapıyorlar ama buna dayalı ilerlemesinler daha fazla hız ve hücum lazım ama yine de söylemek isterim ki bu iki takım da gerçekten muhteşem.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Yaxsi olacaq hersey sen narahat olma );))

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Selçuk olsa real fark atardı

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Madrid deplasmanda oyunu domine etmeden turu atlar.Ancelottinin tek hatasi Ronaldo ile bale i ayni anda oynatmamak

0|0
    0|0
  • Gerek yok sürekli pas yapıp topla oynama yüzdesini yüksek oranda tutmaya.Barcelona sistemini Bayer Münih'e taşıyan Guardiola maçtan sonra REAL MADRID dünyanın en iyi takımı dedi.

Münih oyunu domine etti kaç tane net pozisyonu var?

REAL MADRID'ın kaç tane net pozisyonu var ona bak?

Rumennige bile bu maçtan önce sürekli pas yapmak futbol adına utanç verici ve sürekli sonuca ulaşılamıyor dedi mi dedi.

Guardiolayla söz dalaşına girdi mi girdi.

Yani her şey pas demek değildir eğer pas sistemi iyi olsaydı Barcelona Kral Kupasında REAL MADRID'e Şampiyonlar Liginde de Atletico Madrıde elenmezdi.Ayrıca Ligde de bana göre havlu attı.

Where is the problem?

0|0
    1|0
    • soru bu degıl,600 milyon euroluk madrid kendi evinde 15 mertrede defans yaptı,çok pas yapmak önemli degıl dıyosun realin bu sene 30 tane maçı vardır %60-65le bitirdiği full hucum oynadıgı yani,şimdi soruma cevap istiyorum rica edersem:madrid allianz arena"da münih"in barnebau"da yaptıgı gibi full hücüm pres"le oynayıp oyunu domine edebilirmi? madrid münihten iyi takım he

• MADRID isterse her şey olur.

• Real madrid kendi oyununu oynamak isterse allianz arenada dagılır

0|0
    0|0
  • Macı ızlemedım ama soylenenlere gore bayern cok ustunmus. Fakat madrıd munıhte sadece skoru korumaya yonelık oyun anlayısı ıle cr ve balenın hızlı ataklarıyla gol arayacaklarını tahmın edıyorum

0|0
    1|0
    • madrid allianz arena"da münih"in barnebau"da yaptıgı gibi full hücüm pres"le oynayıp oyunu domine edebilirmi?

• Bayern li oyuncular bile realin futboluna şaşırdılar ama sen yinede reali bu kadar küçümseme. Bu sezon kupayı alacaklarını düşünüyorum.

0|0
    2|0
  • Ben bayernin kendi evinde deplasmanda oynadığı futbolun aynısını oynayacagını düşünüyorum real madrid ise yine aynı rezil futbolunu oynayacak ama yinede turu geçip iki madrid ekibinin finalde kapışacagını düşünüyorum

0|0
    0|0
    • yok demek istediğim " real madrid allianz arena"da münih"in barnebau"da yaptıgı gibi full hücüm pres"le oynayıp oyunu domine edebilirmi?"

• peki neden münihe karşı bu kadar ezik kaldım madrıd?

• Bayern li futbolcuların uyumu ve yıllarca süren çalışmanın meyvelerini topluyorlar şimdi. Bayernin kadrosu çok zengin bir kadro değil sadece müthiş derecede uyum içindeler

• ronaldo hayranıyım onun için madridi tutuyordum ama dünkü oyundan sora inşallah bayern 5-6 atarda eler şu madirridi bu kadar kaliteli oyuncalara sahip bir takım kendi evinde böyle pısırık oynarmı arkadas futboldan soguttular adamı

0|0
    1|0
    • aynen bide dıyolar madridin sistemi bu,madridi bilmesek inanıcz

• ne sistemi bu ligdeki takımlara karsıdamı cıkıp defans yapıyor madrid sistemi bu diyenler madridi hiç izlememis büyük takım dedigin takıma göre oyun oynamaz rakip kim olursa olsun kendi oyununu oynamaya çalışır hadi %45 %55 topla oynama olsa diyecem tamamda kendi evinde %24 e %76 nedir aq

• :D madrid allianz arena"da münih"in barnebau"da yaptıgı gibi full hücüm pres"le oynayıp oyunu domine edebilirmi peki?

• real chelsea final oynar chelsea kupayı alır kardeş ben buradayım :D dün yazdıklarımın altına imzamı atarım :D hala iddaalıyım

0|0
    0|0
    • real madrid allianz arena"da münih"in barnebau"da yaptıgı gibi full hücüm pres"le oynayıp oyunu domine edebilirmi?

• yapmaya çalışmaz ki. katı defans yaparlar gol atarlarsa turu zaten geçerler. yapabilirmi dersen yapamaz realin geriden oyun kuracak teknik stoperleri yok

• Real madrid kendi oyununu oynamak isterse allianz arenada dagılır :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...