Marilyn Monroe Fiziği için ne yapabilirim?

Evet arkadaşlar,

Boyum 1.57... Vücut ölçülerimi bilmiyorum hiç ölçmedim ama kilom şu an 60. Kilo aldım, kabul ediyorum. Bu kiloları vermek bir yandan da Marilyn Monroe'ya yakın bir fiziğe sahip olmak istiyorum. Belim ince, biraz sıkılaşmam lazım.

Sorum ciddi. Önerileriniz neler olur?

Güncellemeler:
Spor salonuna gitmeyi düşünmüyorum. Evde yapabileceğim bir şeyler istiyorum.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• marilyn monroe.. ?

ilk önce hedefini en üst seviyede tuttuğun için tebrik ediyorum.. hedef güneş olsun ulaşaman bile yıldızlarda kalırsın.. marlyn işi biraz zor ama en azından bir müjde ar olabilirsin :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Diyet ve sporu beraber yürüt

0|0
    1|0
  • Kalça konusunda tamam sıkıntın yokta :) Kilo verince her yerden gidicek onlar kalçalarında eriyecek. Öyle şurası dursun şurdan kilo vereyim diye bir şey yok :) Güzel hayal kurmuşsun. Kendin gibi ol kilo ver yeter.

1|0
    0|0
  • herşey doğalında güzel (:

1|0
    0|0
  • Hayaller guzeldir cep herkulu:))

0|0
    1|0
  • Spor yaparak

0|0
    1|0
    • onu biliyorum da nasıl bir spor planı, ne önereceğinizi bilmek istiyorum.

• Spor salonuna git

• MArlyn monroda öyle bir fizk yokki kalça büyük ufacık göğüsler , sporla öyle olman imkansız :)

0|0
    0|0
    • Kalça konusunda sıkıntım yok. belimi biraz daha inceltmek istiyorum...

• O karının fiziği nasıl ki? Taş gibi mi? ilk önce bunları bilmek gerekir

cayırt

0|0
    1|0
  • ayak parmakları 6 taneymiş

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• pilates. ebru şallı nın dvdleri var çok faydasını gördüm. ilk izlediğinde aval aval bakıyosun. 2. de hareketleri yapmaya çalışıyosun lan karıya bak lastik gibi anasını satıyım diyip fırlatıyosun kenara sonra ben de öyle olabilirim deyip yine deniyosun düzenli 1 hafta yapınca farkı hissetmeye başlıyosun. kür 21 günlük :)

1|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim :) sonunda bir arkadaş ciddi olarak cevap verdi...

• rica ederim :) ama cd ler ve aletler 100 tl ye yakın tutabilir. parça parça almanı tavsiye ederim eğer sıkışıksan maddi olarak

• Parça parça alırım muhtemelen dediğin gibi, biraz daha araştırayım da (:

• kız yanlış yoldasın şu an onda kemiklerin fosili bile kalmadı

1|0
    0|0
  • Marilyn monroe nun vücudu dönemin ideal kadın vücudu olan kum saati şeklindedir bence boyun 1.60 - 1.70 arasında değilse işin zor olabilir boyun kısa ise ge boyle bir vücuda sahip olsan da gosteremezsin diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...