Spordan ve kilo işinden anlayanlar bakar mısınız ?

Arkadaşlar benim KS hesabım yok arkadaşın üyeliğinden yazıyorum. Her neyse gelelim konuya. Ben 1.80 boyunda 77 kiloyum. Vücut yağ oranım biraz fazla sanırım. Ben hamurdan yapılan yiyecekleri (ekmek,börek,kek,simit,poğaça...) bıraktım. Şekerli yiyecekleri bıraktım günlük çok az şeker alıyorum ve fazla tuzlu yiyecekleri bıraktım. Günlük yeşil sebze (taze fasülye, ıspanak,lahana...) tüketiyorum ve günlük ortalama 1500 kalori alıyorum. Ayrıca günlük 15 km koşup 5 km de yürüyorum. Bu şekil yiyeceklerime dikkat edip günde 15 km koşup 5 km yürüsem 1 ay da kaç kilo veririm ? Verdiğim kilolar yağ üzerinden mi olur ? Bacaklarım ve kalça incelir mi ? Yüzüm süzülür mü ? Ayrıca günlük 15 km koşup 5 km yürümek vücuda zarar verir mi ? Bu sorulara ayrı cevap istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Aylık 2 kg dan fazlası sağlıklı değil. Sizin kilonuz normal ama önceden mevcut olan yağlar problem sanırım. 15 km çok geldi bana :) ben salonda 2 km koşuyorum 250 kalori felan yakıyorum. Günlük 500 kalori yaksan sana hayli hayli yeter 20 km ney ya çok fazla :D . Ayrıca haftada 2 gün de 10 dakikanı mekiğe ayır ki karın sıkılaşsın.

0|0
    0|0
    • Karın yok işte. Göbek derdim yok. Yani göbek sıkı. Göbek bölgemde yağ yok. Sadece bacak baldır kalça ve yüzde hafif kilo var o kadar. Önceden kiloluydum yani 85 kilo felandım herhalde ondan kalmadır :D Ama onlarıda yakmam lazım :)

• Peki teşekkür ederim.

• Ö.değil kolay gelsin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...