Sempati duyduğunuz Euroleague'de oynayan basketbol takımı var mı?

Benim var.. 1.Partizan 2.Panathinaikos 3.Brose Baskets

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Panatinaikos bir numara taraftar bakımdan olsun gelenekleri bakımından olsun taraftarları zaten muhteşem hikayeleri var taraftar grupların adın Gate 13 hep 13 nolu kapıdan girerler salona horto magiko isimli bir marşları vardır maçlaarın 13. dk sında başlarlar o marşı söylemeye ben istanbuldaki final fourda onların tribünündeydim barca maçınlarında müthişler gerçekten üstlerindeki Pana formasını bana verdi birisi bende ona Fenerbahçe atkısı hediye ettim arada facebooktan görüşüyoruz beni maçlara davet ediyorlar

Buda onların marşları özellikle 1.30 dan sonra izleyin kendilerinden geçiyorlar :D

link

0|0
    0|0
    • Bu arada kızılyıldız takımınıda takip ederim en son geçen ay kendi evlerinde eurocup da unıcs kazan maçında yanlış hatırlamıyorsam 26 bin kişi gelmiş avrupada seyirci rekorunu kırmışlar onlarda çok ateşlidir ve taraftarla coşarlar

• Evet Panathinaikos tribünleri ateşlidir doğru,ama gerçek bir taraftar şov görmek için Aris-Paok derbisini izlemek gerekir,Maç başlarken tam hava atışında saha konfeti yağmuruna tutulur,ve maç 2 dk durur,her maç havai fişek yakılır salonda...

• teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Real Madrid, Milano ve maccabinin bu seneki performansini begeniyorum ama genel olarak cska çok iyi

0|0
    0|0
  • evin salonunda oynasalar dönüp bakmam

0|0
    0|0
  • partizan, zalgiris kaunas bir dönem neydi öyle ve ülke takımım Fenerbahçe, Efes Pilsen

0|0
    0|0
Yükleniyor...