Ağlayarak aciz mi oluyor insan?

Sevgiliniz karşınızda ağlasa napardınız sizin yüzünüzden ağlıyor ama nedenini bilmiyorsunuz? sorduğunda söylemediniz nedenini her zamanki gibi gene mesaj atmıyor diyelim siz olsaydınız ne yapardınız ne düşünürdünüz?

0|0
9|8

En İyi Erkek Görüşü

• insanın duygularını belli etmesi neden acizlik olsun ki.gülmek kadar normal birşey bu.

0|0
    0|0
    • ama karşıdaki odun olunca birşeyi değiştirmiyo :(

• insanları o kadar önemseme.odun türündekilere de yokmuş gibi davran o zaman.

Erkekler Ne Diyor 7

• ağlayarak insan neden aciz olsun ki?

0|0
    0|0
    • bazıları öyle diyorda karşındaki sana acır filan diye

• peki o bazıları hiç mi ağlamıyorlarmış acaba.ağlarsın kardeşim bazen tutamazsın kendini sevdiğinin karşısında ağlarsın.bazen de yanlız kalır ağlarsın.erkek arkadaşının yüzünden ağladıysan bunu ona söylemelisin.oda daha dikkatli davranır herhalde.

• ya onun davranışları yüzünden neden böyle yaptığını sordum cevapsız kaldı sorularm bende daha sonra ağladım bi kaç kez sordu söyleyemedim eğer konuşsaydım gene ağlıcaktım :( bana mesaj bile atmadı daha sonra :(

• sıkça karsılastıgım bı olay ne dıye acız olacak kı eger karsındakı ınsan senı anlayıp bır sekılde yardım edemıyorsa asıl acız odur

0|0
    0|0
    • anlamadı hemde onun yüzünden ağlamıştım :(

• bu kotu ıste konusmayı dene derım.ama cıddı bır sekılde eger problemı kendın asamıyorsan

• Ben ağladım geçen hafta gülüyordum ama gözlerim dolmuştu ağlama diyordu son kez sarılmak istemiştim çünkü''

0|0
    0|0
    • bu gerizekalı bana sordu onun davranışları yüzünden ağladım söylemedim ama nedenini sorduğunda :(

• Kendı halıne bırakırdım

0|0
    0|0
  • ağlamak rahatlatır insanı

0|0
    0|0
  • sustururum yaa ağlamasın sakinleştiririm sonra konuşurum nedenini

0|0
    0|0
    • keşke herkes sen gibi olabilse

• ya bi kere sarıldı peçete getirirmisin dedim dokundu dokunma bana dedim kafam çok karışık olay böyle oldu nedenini sordu söyleyemedim :(

• üff yaa sende baya bunalmışsın anlaşılan neyse sakinleş halledersinz hadi mutluluklar size

• Hayır sadece içini döküyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• İnsan en absit bir konuya bile ağlıyorsa evet bu acizliktir ama içine çok dokunan bir yarası varsa bu acizlik değil duyguların dışa patlamasıdır.

0|0
    0|0
    • basit olsa ağlamam zaten içime ata ata patladım artık

• Söylemiyorsa gıcık olabilirim..

0|0
    0|0
  • yuzune aglayınca sen bensız hıçsın dıye havalananları gordum çevremde.kımsenın yuzune sahsen aglamadım bırı benım yuzumden aglasa sanırım elım ayagıma dolasır

1|1
    0|0
    • bu bi teki göstermedi sarıldı bi kaç kere sordu söylemedim nedenini eğer söyleseydim gözyaşlarım sel olucaktı orda

• ozaman bu adamla sadece cok sevdıgınden ve duzelır umudundan beraber oldugunu dusunuyorum dogrumuyum?

• evet doğru söylüyorsun o da hiç bişi yapmıyor ne olucak böyle :(

• Hayır, rahatlıyor. Hatamın ne olduğunu anlamaya çalışırdım, sürekli arar sorardım. Açıklama beklerdim. Bana anlatmadığı, bilmediğim sürece kendime çeki düzen veremezdim herhalde. Ağlamak çözüm getirmiyor tek başına çünkü. Kendini yıpratır içine atarak.

0|0
    0|0
  • Ağlamak acizlik belirtsi değil insanlık belirtisidir. Taş değiliz snuçta insan elbette ağlck ve rahatlck.

0|0
    0|0
    • karşıdaki bunu anlamıcak kadar odun ama :(

• bol şans canım umarım işler istedğn gbi gder

• Umarım :(

• siktir et hiç te ağlama bak ağlayınca da bi bok olmuyo sıç ağzına

0|0
    0|0
  • aglamayi acizlik zanneden acizdir cunku ne yapacagini,ne demesi gerektigini bilemez :)

0|0
    0|0
  • Sarılırdım.

0|0
    0|0
  • ağladı da ben çiplik yapmıştım dilim kopsun pişmanım

0|1
    0|0
    • ne yapmstn anlamadm :D

• hiç sanmıyorum :(

• sabırlı ol

Yükleniyor...