Kankamın hoşlandığı çocuk benden hoşlanıyormuş. Kafam çok karısık ne yapmalıyım?

Kankamın hoşlandığı çocuk benden hoşlanıyormuş.Ama kankam bunu bilmiyor.Aslında ben başlarda o çocuktan hoşlanıyordum sonra kankamın hoşlandığını anladım ve geri çekildim ama şu an benden hoşlanıyormuş.Ben kankamı kırmak üzmek istemiorum napmalıyım bilmiyorum.Söylemelimiyim yoksa söylememelimiyim ?

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• adamın kımı seçtıgı onemlı senın suçun degıl bu

0|0
    0|0
    • O beni seçti.Ama kankam bunu biliyor benim ağzımdan duymak istiyo ama söyleyemiyorum

• soyle.ben olsam soylerım.sen ayartmadınkı adamı sonuçta

Erkekler Ne Diyor 8

• Sen kankanı kırmak üzmek istemiyorsunda, neden kankanın seni kırmasına ve üzmesine ve de belki mutluluğunu engellemesine izin veriyorsun?

0|0
    0|0
    • Çünkü o çok kırılgan ama aynı zamanda çok bencil şuan ona birtakım olaylardan sonra güvenim azaldı..

• Haklısın.Kankam olacak o şahıs beni hiç düşünmedi ona ilgisi olsa şuan atlardı.

• Kankalıklar ne yazık ki tek taraflı, hep paylaşımcı fedakarlık yapan kişi kankalardan birisi oluyor diğeri bencil olup sadece kendini düşünüyor ve de dostuna değil kendisine öncelik veriyor. İşallah iyi bir sonuç alırsın bu konuda ve de gerçek bir kankaya kavuşursun.

• Bu tür olayları kafanıza takmayın.Kankaysa hakikaten kabullenir.Anı yaşayın derim.Boyle ufak tefek şeylere kafa yormayın zaman kaybı.

0|0
    0|0
  • bence o çocuğu at gitsin

0|0
    0|0
  • durumu kankana anlat erkek benden hoşlanıyor de . 2nızde erkege yol verın makbulu budur. ilerde sorunlar acar

0|0
    0|0
  • Zor bir durum eğer gerçekten samimi bir arkadaşınsa baştan sende hoşlandığını söylemeliydin o zaman böyle bi sıkıntı olmazdı ama söylemediysen artık çok geç. Kardeşinle kankanla git konuş ve ikinizde yeni baharlara yelken açın.

0|0
    0|0
    • Evet öyleydi.Ama şuan güvenim azaldı.Bana kalırsa o ve benim aramda tercih yapmak zorunda kalsa onu seçer

• O zaman açık açık git konuş bu çocuk benden hoşlanıyor işin doğrusu bende hoşlanıyorum kankam olduğun için sana açık açık bunları söylemek zorundayım darılma gücenme gönül işi bu de bitsin o zaman :)

• başka erkekmi yok

0|0
    0|0
  • ikisini aynı anda idare edebilirsin belki.

0|0
    0|0
  • uyu..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu senin elinde olan bir şey değilmişki o kişinin tercihi ve buna ayak uydurup uydurmamak senin elinde.

0|0
    0|0
  • arakadaşına bu durumu anlatmalısın bence cocukta senden hoşlanıyorsa parazit yapmasın arada :)

0|0
    0|0
  • Bence arkadşnla knşmalısın snçta bu senn suçn dğil. arkadsn onunla knşmaya karar verse ve o kişinin gdp arkadşna ben ondan hslanyrm ddğni bi dşnsene. Senden dyması en dğrusu .

0|0
    0|0
  • Sevgilisi için dostunu satandan hayır gelmez.Ben sana söyleyim.

0|0
    0|0
  • Ben zamanında hosladıgım cocuk ıcın arkdaasımdan vazgecmıstım sımdı cok psımanım abı cocukla cıktık evet mutluydm pekı ayrıldktan sonra ne oldu kankmı aradım ıhtıyc duydum bnce pısman olcagın seyler yapmaa

0|0
    0|0
    • Sende haklısın.Ama benim arkadaşımın amacı daha farklı.Çocuğa aşık değil hırs yaptı sadece

• Haklısın.Aramız çok iyi değil :/

• ama arkadasını kaybedersın benden demesı haytım :)

Yükleniyor...