Dunki Real madrid-Bayern münih hakkında düşünceleriniz neler?

Maçı real madrıd kazandı.Peki size göre kim daha iyi ve daha kaliteli takım ,real madrıdın oynadıgı sistemi dogru buldunuz mu? ikinci maç ne olur?

• Real madrıd daha iyi ve daha kaliteli takım,turu geçerler
    100% (1)75% (6)78% (7)Oy Ver
  • Bayern münih daha iyi ve daha kaliteli takım,turu geçerler
    0% (0)25% (2)22% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 12

• İzlemedim ama herkez Bayern oynadı Real aldı diyor ankettede real madrid açık ara ama bence Bayern eleyecek ;)

0|0
    0|0
  • Bayern münih daha iyi ve daha kaliteli takım,turu geçerler

0|0
    0|0
  • sakatlıktan yeni dönen Ronaldo ve rahatsız olan Bale tam kondisyonla oynasaydı dün skor farklı olurdu savunma yapmak zorunda kalmazlardı o kadar süre.Alianz Arena'da Madrid turu getirecek golü bulur finale kalır

0|0
    0|0
  • Bayern ikinci maçta dağıtır, Papaz her gün pilav yemez real şanslıydı bayern munıh oyuna hukmetti sadece gol atamadı bu sorunu ıkıncı maçta kendı sahalarında atlatırlar.

korkak italyan ekolunun yıkımı rovans macında gerceklesecektır...Defol mancını ...

0|0
    0|0

• dün akşam saha da madrid diye bir takım yoktu sadece bir kontra ataktan gol attılar en önemli özellikleri o zaten bu futbolu ikinci maçta tekrarlarsa münih rahat yener tabi atamayana atarlar diye bir tabir vardır

0|0
    0|0
  • Bayernı yenecek tek takım vardı o da yendi

0|0
    0|0
  • Kaliteyle alakası yok bunun usta ayaklarla işi çözdüler yoksa ikiside aynı kalitede.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • takım olarak bayern daha iyi olsada tek tek oyunculara bakınca real 10 a katlar bayerni

0|0
    0|0
    • 10"a mı katlar :D bale ronaldo dışında adam yok madridde,10"a katlasa dün 10 kişi 80 bin taraftarının önünde defans yapmazdı 15 metrede

• konuyla yazdıklarımla alakası yok bile

• birader eşek inadı var sende ben anladım

0|0
    0|0
  • bayern çok pas yaptı ama gole ulamadı rovansta alacagına inanıyorum

0|0
    0|0
  • Real Madrid gibi dünyanın gelmiş geçmiş en iyi olan bir takımın sadece son 5 senede yükseliş gösteren Bayernle karşılaştırılması bile saçma

0|0
    0|1
Yükleniyor...