Seteroid kullanımı bir gelin gençler hele biii gelin sporcular

Aranızda hiç seteroid kullanan varmı.Ben kullanmayı düşünmüyorum ama merakımı çekti belgeselde vücudunuzu kısa vadede şişirirsiniz ama uzun vadede bedelini ödersiniz diyodu.

Kullanıpta zararlaranını görenler var mı ?

Ne gibi zararlar gördünüz ?.

Not;tekrar diyorum ben kullanmayı düşünmüyorum alalha şükür.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kullan kullan.

Bıraktığında, toton Zeki Müren gibi, memelerin de Bülent Ersoy gibi olur. Geri kalan hayatına sarkmış bir yaşlı kadın olarak devam edersin. Erkekliğin zaten kalmaz..

O dediğin şey, vücuttaki testosteron hormonun üzerine sentetik olarak testosteron hormonu eklemek demektir. Bu da bir zaman sonra, vücuttaki doğal testosteron üretimini durdurur.

... ve bu mevzu, gramla beslenen, dünya şampiyonu adamlar içindir. Çünkü, bu adamların vücudu belirli bir gelişmeden sonra durur. Büyümeyi tekrar ve anormalce elde etmek için de bu yönteme başvururlar. Sürekli de kullanmak zorundadırlar..

Hatta salonlarla, göğüs kısımları falan ciğer gibi yanık ve yara olmuş salaklar görürsün.

Onların nedeni budur işte.

Bunları merak edeceğine, hangi protein tozu faydalıdır senin bedenine, onu öğren.

Sakın bulaşma.

0|0
    0|0
    • peki belirli yerden sonra vücud gelişimi durunca.kuvvet olarak artarmıyız normal seyrinde yoksa kuvvet te dururmu kas gelişimiy le ?

• yok zaten onlar seteroid kullanarak öyle oluyorlar ama benim için önce sağlık gelir :)diğerleri bir şekilde gelir zaten :)

• steroid diyiceksin lan, seteroid değil. : )

Kızlar Ne Diyor 1

• Anahtar kelimelerle aratırsan sitede bir sürü ilgili soru-cevap bulursun. link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Aşırı zararı var bende kullanmayı düşünmüştüm ailede 25 yıllık bodyci tanıdık var ona danıştım zararları çokmuş olympiaya katılmıcaksan gerek yok GH Tabletleri kullan..

0|0
    0|0
  • Vücudun hormonal yapısını bozan zarardan başka bir şey değil. İlerde gerçekten çok büyük etkileri olabiliyor kimse kullanmamalı böyle ürünleri.

0|0
    0|0
Yükleniyor...