Bir kız var facebook'ta de bir gün dudakları, ertesi gün göğüs dekoltesi ama ertesi gün başı kapalı. Anlam veremedim ya, çok garip.

Bir kız var facede birgün böle dudakları ertesi gün göğüs dekoltesi ama ertesi gün başı kapalı. Şimdi sizce bu kız nedir. Hoşlandığım çocukla çıkan kişi sanırıım pek bilgim yok ama. Fake hesap değil 3üde aynı kız. Anlam veremedim sizin aklınıza neler geliyor.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yolludur belki.

1|0
    0|0
    • belkide ama ya acıkdır ya kapalı tuhaf durum ya.

• ne demek insanlık ölmedi ya sanki xper mi düşüyor benden. seçeyimde yüksel bare. elimde olsa herkesi seçerim ama.

• Neyse dediğim gibi kız fake ve cocugu da unutmaya bak iyi aksamlar.

Erkekler Ne Diyor 5

• işte hayatta en korkulucak kız modeli, aman sen uzak dur bunlar çarşaf altından mini etekle çıkan, Saf babasını kandırıp gece alemlere gündüzde Kuran kursuna giden modeller.

Nerde ne yapacağı belli olmaz çok korkarım ben onlardan.

0|0
    0|0
    • kim bilir belkide çok tuhaf anlam veremedim dün göğüsleri ortada bugn bası kapalı 1 günde mi aklı basına geldi.

• yok o tanıdığı biri eklemiştir ondan kapanmıştır hop diye dışardada kapalıdır o.

• fuzulinin tekidir

1|0
    0|0
  • Herkes farklı bir resim kullanıyor, ama kendi resmi olmuyor. Bence o resimlerde o kıza ait değildir.

0|0
    0|0
  • birincisi başı kapalı olan hesabı kesin aile içindir :) göstermelik..

diğer hesapları da gerçek kişiliğini yansıtıyor malesef ülkemizde böyle şeyler de var :S

0|0
    0|0
    • yok aynı hesap üzerinden resimler bunlar farklı biride değil aynı kız. :S

• o zaman fotolarını ayarlamıştır.. ailesi açık fotolarını görmüyodur mesela..

bizim sınıftada var böyle bi cins.. başı kapalı full faceteki fotolarına baktım çoğu açık anlam verilemiyor :D

• Modeldir belki.

0|0
    0|0
    • model olacak bi tip değil :D

• Türbanlı bayanlar için cildinde sorun yok bence.

• bencede ..

Kızlar Ne Diyor 1

• aklıma gelenı buraya yazmayım ben

0|0
    0|0
    • yaz ya boşver ben zaten fikir almak için buradayım.

• yazarsam sıteden atılırımzaten uyarı yedım:)hanı vardır böyle kabına gore davranan ınsanlar bukelamun gıbı hah ıste onlara bısey denır:)

• :)) anladım canımm..

Yükleniyor...