Fenerbahçe - Rize maçına nasıl gidebilirim?

Ilk defa ucretsiz maça gidicem bilet gerekiyormuş nasıl ve nereden alicam neler lazım ayrıca erkek kardesim benim yerime alabilir mi?

Güncellemeler:
Tamam giseden bileti alabilirim ve pasolig geçmiyormus bunu anladım ama hala cevabini alamadigim nokta ise bileti benim yerime erkek kardeşimin alıp alamayacağı bilenler yazsin lütfen.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• FENERBAHÇE Şükrü Saraçoğlu Stadından bilet alacaksın.

Burayı takip et biletlerin satışa çıkacağı gün açıklanır.

-> link

1|0
    0|0
    • satışa derken dağıtım yani, erken gidip önlerden yer kap.

Ücretsiz olduğu için bir de ŞAMPİYONluk maçı olduğu için çok kalabalık olacaktır.

• Sesim kısılana kadar bagiricaz :)

• gidebildin mi maça renkdaş :)

Erkekler Ne Diyor 6

• pasolig kart alman lazım artık.. kartı aldıktan sonra bileti nettende alabilirsin.. Gerçi Fenerbahçe o uygulamayı rededicek ama şuan ne durumda hiç bilmiyorum.. Normal zamanda her hangi bir biletixten alabilirsin kendin gidip..

1|0
    0|1
  • Giseden biletini alip girersin

0|0
    0|0
  • Sarı kanaryam gideceksin Şükrü Saraçoğlu Stadına bilet gişesinden alacaksın biletini:) başka yolu yok :/ şampiyonluk maçını izleyecek olmandan dolayı da ne mutlu sana şimdiden:)

0|1
    0|0
    • Tamam o kısmı anladım ama çalışıyorum erkek kardesim kimligimle birlikte alabilir mi bana ? Ayrıca tesekkur ederim renktas keske ceza almasaydik ama olsun :)

• Tamam sağolasın bulcaz bir çaresini :)

• Rica ediyorum:)) umarım maça gidebilirsin

• bıletın varsa herhangı bır ulasım aracıyla :)

0|0
    0|0
  • Şampiyonlukmu kutlayacaksın yakışır :)

0|1
    0|0
  • Şampiyonlugumuzu ilan etmeye az kaldı :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben gidecem bu hafta tabi bilet bulursam :)

1|0
    0|0
    • Bilet bulursan nasıl bulduğunu bana da söyle :)

• yok ya galatasaray kasımpaşa maçında e bilet olmadı arkadaşım gitti yok dedi bide galatasaray kulubü açıklama yaptı olmayacak diye

• Arkadaşım bir foto paylasmisti mactan önce pcye geçtiğimde atarim linkini sana, tek kullanımlık pass yazıyordu üzerinde. Belki de farklı bir seydir.

Yükleniyor...