Fitness & Diet & Kilo alma, verme konusunda yardım isteyen varmı??

prof. anlamda fitness la uğraşıyorum, uluslarası fitness antrenörüyüm (ifbb), sporcu beslenme uzmanıyım ayrıca prof anlamda basketbol ve kick box ile uğraşıyorum. bu konularda yardım isteyen, sorusu olan bay & bayan arkadaşlar var mı?

Güncellemeler:
arkadaşlar aynı başlıkta açtığım konu soru formatında olmadığı için kaldırılmış. bende soru formatında tekrar hazırladım...

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• selamın aleyküm abi konuna 5 puan verdim bir sorum olucak ben GH Max tableti kullanıcam bir zararı olur mu ayriyetten bu hapları 1-2 kutu alıp sonra bırakıcam bir zararı olur mu tam olarak nasıl kullanıcam beni bilgilendirsen inan büyük bir hayır duası alırsın cevaplarını bekliyor olucam..

0|0
    1|0
    • şimdiye kadar kullanan arkadaşlarımdan bir zarar göreni duymadım. kullanma şekline gelince

Boş mideye günde toplam altı tablet al. 4 tablet antrenmandan önce ve diğer ikiyi yatmadan hemen önce kullan.Antrenman yapmadığın günlerde 2 tablet sabah, 2 tablet öğleden sonra ve 2 tablet gece yatmadan hemen önce al. etkisini görürsün

• büyüme ve kas kütlesi açısından bence öyle

• eyv reis varol sağolasın

Kızlar Ne Diyor 3

• merhaba.yuruyus bandında yurumeye baslıyorum fakat 5 10 dk sonra sag ayagımdakı kas sısıyor taş kesılıyor desem yerı agrı yapıyor ve hemen bantan ınıyorum gun ıcınde agrısı ve sıslıgı gecmıyor normal yol yurudugum zamanda oluyor neden? herkez doktora gıtmemı soyledı altından bır sey cıkabılırler dedı sen ne dersın arkadasım?

0|1
    1|0
    • acaba bacağında varis mi var ?

• bence ilk olarak ortopediste bir görün o bacak ve ayaklarındaki kemik ve kasları bir incelesin zaten o seni gerekli bölümlere sevk edecektir.

• tesekkur ederım

• Kilo vermek istiyom. Yaglarimi yakmak istiyorum

0|0
    1|0
  • Kısa sürede en çok yağ yakan hareketler ne

0|0
    1|0
    • nabız aralığının %60-70 civarında olması şartıyla kardio içeren tüm çalışmalar yağ yakar. ama sağlıklı beslenmediğin sürece kardio çalışmları hiç bir işe yaramıcaktır

Erkekler Ne Diyor 3

• ben kış boyu Bulk dönemindeydim şimdi definasyona girmem lazım nasıl bir diyet önerirsin 190a 85 kiloyum göbek bölgesinde yağlanma oldu şimdilik kardiyo başladım dahada önerebileceğin bişey varmı

0|0
    1|0
    • eğer yarışmacı değilsen suyu kesme. kasların daha da ortaya çıkması için yarışmacılar yarışmadan belli bir süre önce suyu min.e çeker. sen anladığım kadarıyla yarışmacı değilsin o yüzden su ile ilgili bir sorun yok. definasyonun mantığını bildiğin için o konuya girmiyorum zaten. kendi vücudunun verdiği tepkiyi benden daha iyi bilirsin. göbek bölgesi için benim favorim barfikte yapılan karın çalışmaları. buna ek olarak kardio ile kombine edersen sorun kalmaz.

• 2 aydır fitness yapıyorum hala istediğim seviyeye ulasmadım.hızlı ve sağlam.vücut yapmak icin ne yapabilirim? Karnımın ust tarafında baklavalar olustu ama altta yağ tabakası var nasıl eritebilirim

0|0
    1|0
    • 2 ayda büyük bir gelişme görmen zaten çok zor sabırlı olmalısın. alt karın için çakı hareketini ya da barfikste karın hareketlerini öneririm büyük yararını görürsün

• Kick boksa yazılmak istiyorum ama böbreklere darbe gelmemesi lazım :(

0|0
    1|0
Yükleniyor...