Aykut Kocaman mı daha başarılı teknik direktör Ersun Yanal mı ?

Aykut Kocaman mı daha başarılı teknik direktör Ersun Yanal mı ?

• Aykut Kocaman
    33% (1)50% (3)44% (4)Oy Ver
  • Ersun Yanal
    67% (2)50% (3)56% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Valla şimdi arkadaşım ben Galatasaraylıyım ama gerçekten bu senenin en iyi teknik direktörü Ersun Yanaldır. Ben tarafsızım gerçekten kıymetini bilin Ersun Yanalın.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• kimse 3 temmuz dönemi falan demesin, galatasaraydan 9-10 puan aşağıda ligi bitirmek başarı değildir, o kadar transfer yaparak 3-4 senede 100 milyon euro para harcayarak bunları yapabilmek başarı değildir, yenildik 3 temmuz dendi o oldu başka şey dendi takım hazır değildi ama fatih terimin şampiyon olduğu geçen iki senedeki fenerbahçe futboluna bakılsın, ne kadar salak saçma diziliş, taktiksel hatalarla gol yediğimizi fenerbahçeliler daha iyi bilir, aleximiz vardı bir tane onu da göndertti alacağın olsun Aykut Kocaman... ama benim için kişiilk olarak bize yakışan bir teknik direktördü, duruşun tavrın bana hep gurur verdi, sen hep bir fenerbahçeli olmanın ne demek olduğunu sana atılan taşta elinin arasında gizlice tutarak bunu kanıtladın.. ama Ersun Yanal senden çok çok daha iyi bir teknik direktör.

0|1
    0|0
    • Alexi yollaması en buyuk basarısıydı takım Alexsiz futbola alıstı ıyı oldu

uefada yarı fınalıde goz ardı etmemek lazım kısıtlı kadroya ragmen 1 sezonda 65 cıvarı mac oynadı takım bu sene sadece 35 maç oynadı bırde oyle bakmak lazım

• he bak doğru ya :D

• Aykut kocaman mümkünse hiç gelmesin gelirse fenerbahçeliğimi dondururum.

0|1
    0|0
  • Aykut Kocaman

0|1
    0|0
  • Aykut Kocaman

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Donemin şartlarına (3 temmuz) ve kadro kalitesine bakip değerlendirdigimizde Aykut daha basariliydi bence.Her hoca öyle bir ortamda calisamaz hatta kacip gider.Fakat Aykut Fenerbahçe ye avrupada tarihindeki ilk yari finali yasatti

0|2
    0|0
    • Aynen oyle bende bunları goz onunda bulundurarak Aykut Kocaman dıyorum bir sezonda Aykut Hoca takıma 65 maç oynattı ona ragmen uefa yarı fınal oynattı kadroda eksıkler olmasaydı fınal bıle oynayabılırdık

• Şimdi aykut kocaman ile ersun yanalın futbol anlayışı birbirinden çok farklı ayrıca geldiği dönemleride başarılarında birer etkendir mesela aykut hoca çok zor bir süreçde takımı sürüklemek zorunda kaldı ersun yanal daha rahat haftada 1 maç oynayarak türkiye kupasından bile elenerek sadece lige odaklı bir futbol performansını ortaya koydu.Aykut hoca fenerbahçede daha başarılıdır çünkü fenerbahçe tarihine geçmiş olan uefa kupası yarı final oynatmıştır ayrıca ligdede kötü bir sonuç elde etmemiştir türkiye kupasınıda kazanmıştır lakin aykut kocaman bir skandala daha imza atmıştır fenerbahçenin efsanesi ALEX DE SOUZAyı göndermekle büyük bir hata işlemiştir.Ama ersun yanal seneyede şampiyon yaparsa tkımı 4.yıldızı takarsa işler çok değişiir...

0|1
    0|0
    • Şimdi usta ıyı yazdın Aykut Kocaman Fenerbahcede kaldıgı donemde 1 lig kupası 2 Türkiye kupası bırde uefada yarı fınal oynattı Aykut Kocaman bır sezonda 65 maç oynatırken Ersun Yanal ıse 35 maç oynattı.

Sımdı gelelım Alex meselesıne Fenerbahcenın Alexsız bır futbola alısması lazımda Aykut hocada geregını yaptıgını dusunuyorum Alex 35 yasına gelmıs bır futbolcuydu egerkı zaten rahat ,dursaydı kımse ona gıt demezdı takımın huzurunu bozmaya baslamıstı gıtmesı ıyı oldu

• ne konuda? :D aykut kocamanın heykelini kimse dikmedi :D

• Olsun Fenerbahce takımında futbolcu olsun teknık direktor olsun duruşu olsun kişiligi olsun herturlu ornek alınması gereken bır ınsan benım ıcın yerı farklı :D

• Ersun Yanal

0|1
    0|0
  • Alexi gönderen aykut benim gözümde değil teknik direktör top toplayıcı bile olamaz

0|2
    0|0
  • ersun yanal fenerbahçe tarihinde bir devrim yaptı fenerbahçe tarihinde böyle koşan mücadele eden başka takım yok...

0|1
    0|0
    • Dogru haklısın üstad ama bunun birde Aykut Kocaman donemı var bunu baslatan oydu :D

• inşallah kardeş:)

• Ersun hoca birazdaha başarılı .

0|1
    0|0
  • Bu sorunun cevabını gelecek sezon hep birlikte göreceğiz şimdilik aykut kocaman

0|1
    0|0
  • aykut kocaman

0|1
    0|0
Yükleniyor...