Yemek seçme huyunuz var mı? Hangi yemek önünüze gelse yemezsiniz?

Yemek seçme huyunuz varmı.? Hangi yemek önünüze gelse yemezsiniz.? Sabah çıkıp işe gittiniz akşam çıkıp eve geliyorsunuz ve yoldayken merak edip telefon açıp soruyorsunuz yada sormadan eve ulaşıyorsunuz ve sofraya bir yemek geliyor !.Bu ne ya ben bu yemeği yemem sevmediğimi bildiğin halde neden yapıyorsun dediğiniz yemekler varmı.? En çok hangi tarz yemekler yiyorsunuz.? 365 gün günde 3 öğün yesem bıkmam dediğiniz bir yemek çeşidi varmı.?

Bizim evimizde 365gün prinç pilavı yapılsa asla bıkmam.şikayette etmem.Hamsi ve istafrit gibi küçük balıkları tüketmeyi sevmiyorum.

LÜTFEN CİDDİ OLALIM.

• Yemek seçiyorum
    47% (39)57% (24)50% (63)Oy Ver
  • Yemek seçmiyorum
    42% (35)36% (15)40% (50)Oy Ver
  • Hep sulu yemek yerim
    1% (1)2% (1)2% (2)Oy Ver
  • Hep katı ve kuru yemekler yerim
    2% (2)5% (2)3% (4)Oy Ver
  • Sebze ve yeşillik ağırlıklı besleniyor yemek neredeyse hiç diyecek kadar az yiyorum.
    8% (6)0% (0)5% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
41|20

En İyi Kız Görüşü

• kırmızı et ve tereyağı içeren hiçbişeyi asla ve asla yemem hayvansal gıdalarla sorunum var.

ama patatesle yapılan nerdeyse herşeyi çok severim

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 40

• Her yemeğin ayrı bir tadı vardır.Genelde yavaş ve tadını alarak yerim.Yeni yemekler tatmayı da severim, özellikle kültür gezilerinde..

0|1
    0|0
  • yemek seçmiyorum fakat mesela midyeyi sevemedim yemem, balığım her çeşidini yemem, tavuk çiğeri yemem, böyle belli başlı bi kaç tane var yemem dediklerim..

0|2
    0|0
  • yemek secıyorum

aynen bende pırınc pılavına bayılırım neredeyse hergun pısırırım asla agzıma surmeyecegım asla yıyemedıgım engınar nefret edıyorum şu anda aklıma baskada gelmedı ama engınarı kesınlıkle yemem

Allah aratmasın Allah yoklukla ımtıhan etmesın hıckımseyı

0|1
    0|0
  • yemek seçmem her türlü yemeği yerim ama şiveydizi sevemedim bir tek bi de şu mumbar dolması ve beyin salatasını

1|2
    0|0
  • yemek seçiyorum.böbrek dalak ciğer öyle şeyleri yiyemem onun dışındaki pek çok şeyi yerim.

0|1
    0|0
  • yemek secmiyorum.

0|1
    0|0
  • Çok yemek seçmem ama seçtiklerim de var bir de her gün aynı yemeği yiyemiyorum.

0|1
    0|0
  • evet çokk yemek seçiyorum

0|1
    0|0
  • kucukken oyle yemek secme luksum yoktu,paramız neye yetıyorsa onu alırdık.kucukken oğrenınce bır tas corbanın kıymetını buyuyunce burun kıvırdıgım hıcbır yemek yok.

0|1
    0|0
  • pırasa hariç tüm yemekleri yerim ama kendi evimde yapılanı yerim başka yerde yapılanlar çok yağlı veya çok tuzlu oluyor midemi rahatsız ediyor.

0|1
    0|0
  • Yemek seçmem her yemeği yerim ama çok severek yediklerim var bir de pek hoşlanmayarak yediklerim var ama kesinlikle ağzıma sürmem dediğim bişi yok.

0|1
    0|0
  • Pırasa yemem bence soğanın devasağ boyutta olanı iğrenç geliyor bana.

Pirinç pilavı ve sulu köfte yesem her gün, hiç bıkmam üstüne de limon sıkarım nedense tüm yemeklere biraz limon sıkarım :)

0|1
    0|0
  • İşkembe

Ciğer

Kokareç

Sakatat harici herşeyi yiyebilirim ama onları asla..Genelde sebze ağırlıklı beslenirim.Etle aram yok tavuk severim:)

0|1
    0|0
  • Kuru fasulye, pırasa, kereviz, patlıcanlı yemekler, nohut, mercimek sevmiyorum.

0|1
    0|0
  • lahana sarmasına , karnıbaharın her çeşidine , patlıcan musakkaya,kabak kızartmasına bayılırımmm ♥

pırasa ve bamyayı asla yemem

1|1
    0|0
  • Yemek seçmiyorum.

0|1
    0|0
  • Malesef yemek seciyorum midem kolay kolay bazi yemekleri almiyo .s .s .s :D link

0|1
    0|0
  • Nohut,bulgur,prasa,enginar,bamya(şimdilik aklıma gelenler) yemem

0|1
    0|0
  • yemek seçmem ama pasta tatlı demeliydin hayır diyemiyceğim bişi varsa oda pasta:DD

1|1
    0|0
  • içinde mercimek bulunan hiçbişi yemiyorum malesef

0|1
    0|0
  • bir çok yemeği yerim. ancak pırasa ya da soğan sarımsak ölsem de yemem. yeşil fasulyeye bayılmıyorum ama başka seçenek yoksa mecbur yerim

0|1
    0|0
  • okadar şımarığımkı bu konuda valla allah çarpıcak bıgun benı.okadar cok yemek seçme huyum varkı 100 yemek varsa 90ını yıyemıyorum

0|1
    0|0
    • gıdaların yüzde doksanını yiyemiyorsan ne ile besleniyorsun. yemediklerinden biraz örnekde verirmisin.

• peki bunlar bilinçaltı sorunumu yoksa mide problemindenmi kaynaklanıyor.? ve bu yemeklerden seni soğutan nedir.? bu konuda hiç doktora gidip yardım aldınmı.?

• bılmıyorum mantarlaılgılı bır kuçukluk anım var pek ıgrenç sekılde onu bılıyorumda dıgerlerını nedense yıyemıyorum.aslına bakarsan tadını dahı bılmem.doktora gıtmedım sahsen

• acılı ve ekşili olan her yemeği severimm çirkin yemek yoktur acısız yemek vardır:)

1|1
    0|0
    • ben kırmızı pul biber dışında acılı sevmiyorum.onuda çorba içerken aklıma gelirse döküyorum.

• sakat at asla yemiyorum, kırmızı eti cok az tuketiyorum o kadar. bunun dısında pizza, makarna,patatesin her turlusunu ve tarhana corbasını hergun yesem bıkmam

0|1
    0|0
  • yemek seçmem ama sevmediğim yemek ise sadece tadımlık alırım

0|1
    0|0
  • pırasadan nefret ederim

0|1
    0|0
  • mantar yemem , ciğer yemem , bal kabağı yemem

0|1
    0|0
  • her yemeği yerim çünkü adı üstünde yemek

0|1
    0|0
  • sakatat asla yemem ve tabi ki kumpir...

0|1
    0|0
  • %98 oraniinda yemek secmem balik sevmem ama gerekirse yerim sıkıntı degil

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    10

Erkekler Ne Diyor 20

• Kuru fasulye ve cacıktan nefret ederim. O kuru fasulyenin kokusu bile beni inanılmaz iğrendirir.

0|1
    0|0
  • haram olduğunu bildiğim böcekvari deniz mahsullerini yemem. Başkada ayrımım yoktur yeterki helal olsun.

1|1
    0|0
  • Kanatları olan hayvanlar dışında secme huyum yok

0|0
    0|0
  • yemek seçmem kolay kolay sadece işkembe kellepaça mumbar gömlek pilavı tarzı şeyleri yiyemiyorum zaten onlara da gerek yok .

0|1
    0|0
  • karnıbahar ve bamyayı asla yemem. ancak ve ancak çok ciddi para teklif edilirse belki...

ama et konusunda her türlüsünü yaparımda yerimde...

0|1
    0|0
  • yemek seçmem ben

0|1
    0|0
  • Yemek seçmiyorum

0|1
    0|0
  • işkembe yada bamya pişirilen yerde duramam bile mantar da sevmiyorum

0|1
    0|0
  • Allaha şükür hiç öyle bir huyum yok önüme geleni yerim çöplük gibi midem :)

0|1
    0|0
  • Yemek seçme huyum yok ama yemeğin tadı olmalıdır.

0|1
    0|0
  • tek bırını yemem oda bamya..

0|1
    0|0
  • Turşu,Soğan,Sarımsak,Mantar,Brokoli BUNLARDAN NEFRET EDİYORUMMM

0|1
    0|0
  • Yemek seçmiyorum

0|1
    0|0
  • B şıkkı

0|1
    0|0
  • Yemek seçerim. genelde fasfood

0|1
    0|0
  • Bamya,enginar,bakla,balıkların %90'ı,karides ve hindi yemem.

0|1
    0|0
  • çok yemek seçerim pirinç pilavına bende hayır demem 3 öğün yerim fakat yoğurt olacak

0|1
    0|0
  • Karnıbahar yemem. Iy.

0|1
    0|0
  • yemek seçmem aşcı secerim

0|1
    0|0
  • Eskiden seçerdim ama artık seçmiyorum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...