Sizce en iyi dövüş ustası hangisidir?

Evet arkadaşlar gelecek, gelmiş ve geçmiş bir çok dövüş ustası bulunmaktadır.

Sizce ünvanını fazlasıyla hangi dövüş ustası haketmiştir?

• Bruce Lee
    A seç
  • Jackie Chan
    B seç
  • Van Damme
    C seç
  • Gürkan özkan
    D seç
  • Diğer (Seçenekler sığmıyor, belirtiniz)
    E seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
edit:

arkadaşlar espiri olsun diye yazdım gürkan özkanı ve bu dövüşçüler arasında bruce lee tamamen kendi dövüş stilini geliştirmiş ve hiç yenilmemiş bir dövüşçü.

saniyede 6 tane yumruk atabilen başka bir dövüşçü ben görmedim ve adam şimdiye kadar yaptığı en uzun kapışma 3 dakika sürmüş bundan dolayıda tüm antrenmanlarını tekrar gözden geçirmiş.

Bruce Lee efsane, adamın bir vuruşla diyafram patlatma, kalp durdurma ve benzeri vuruş taktikleri bile varmış.
ayrıca arkadaşlar "bren foster" de baya güçlü, tekmesi testlerde 1048 kg vuruyor.

0|0
316

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• jeff hardy

0|0
    0|3
  • Gürkan özkan

0|0
    0|0
  • Jackie Chan

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Bruce lee

0|1
    1|0
  • en iyisi yoktur.belki isim olarak,branş olarak en iyisi olarak tanımlanabilir o kişi,

fakat dünyanın en uç köşesinde olsa bile onu yenebilecek kapasitede birisi vardır mutlaka.

benim düşünceme gelirsek,

stilinde en iyi olan dövüşçü"ler" den birkaçı

Jackie Chan (kung fu)

Prince Naseem Hamed(To give angles / boks)

James Toney (boks)

Lennox Lewis (boks)

mike tyson (One-Punch-Knockouter / boks)

Tony Jaa (muay thai)

0|1
    0|2
    • Jackie Chan hangi dalda iyi tam hatırlayamdım hatırlatırsan sevinirim

• Evet ama sunu tam anlamdim ne wing tsunda nede wing chunda belden yukari tekme yok o yuzden sordum

• yaw dedim ya işte döner tekme yazdım ya aşağıdaki yorumda, wing tsunda döner tekmemi var gözünü seveyim.

karışık stil kullanıyor bruce lee gibi diyebiliriz.

• bruce lee fılmlerıyle buyuduk bız,sınemalarda kuyruk olurdu

0|1
    0|0

• Bruce Lee

0|1
    0|0
  • bruce lee çünkü he bir döövüşçü hemde düşşüncce admıdır 27 küsür döbüş sanatı bilmekteydi kendi dövüş stlini ve felsefesini oluşturdu altta Badr Hari

Yuri Boyka diyen arkadaş ciddmisin ya ? gözünü seveyim biraz araştırın admın gerçek ismini bile yazmmaış filmdeki adını yazmış badr hari ise sadece bir boksçu napa biliriki başka stillere karşı sen ne biliyosun derseniz 7 yıldır dövüşle ilgileniyorum ve araştırıyorum

0|0
    0|2
    • doğrusunu söylemek gerekirse,

adamın gerçek bir dövüş karşılaşmasını izlemiş değilim.

fakat çevikliği ve etrafına sağladığı uyum sayesinde yüksek bir potansiyeli olduğu kesin :)

adam her türlü stilde dövüşüyor.Bitirim ikilide farklı,Sarhoş Usta da farklı,Yasak Krallıkta farklı,adam kung fuyu a dan z ye biliyor :)

• yani illa küçük düşürmeye çalışıcan.iyi.senin dediğin gibi olsun.

• Kucuk falan dusunmedim diyorum ki buraya arastirip gelin adam o artislik dediginiz hareketleri adamlar uzerinde calisiyor bildigin gervek rakibe karsi ustalasiyor

• Bruce Lee'nin yeri ayrıdır. Ayrıca Gürkan Özkan oraya konmamalıydı. Scott Adkins var Donnie Yen var Tony Jaa vs bunlarda çok iyidir

0|1
    0|0
    • Zaten biliyoz hacı. Jeet Kune Do'yu o tasarladı. Her idmandan önce 5000 yumruk, 2000 tekme atmak kimsenin harcı değil. Üstelik bu sadece ısınma için

• Bruce Lee

0|1
    0|1
  • Tartışmasız Bruce lee.Ama şuanda ondan daha yetenekli biri var.Şıklara gürkan özkanı nasıl koyarsın:) Brucee ustaya hakarettir bu:p

0|1
    0|1
  • bruce lee asla öldürememişler zehirlyp öldürmsler dir

0|1
    0|0
    • Zehirlenerek oldugu dogru fakat kendisini bile haberi olmadigi bir agri kesiciye alerjisi dolayosiyla oldu

• Bu yazdiklarindan jakie chan. Diğer belirtmek gerekirse scott adkins ve michael jai white

0|0
    0|1
    • micheal jai white gerçekten iyi ve hareketleri bruce lee hareketlerine çok benziyor. tabi iki insanda farklı kalıplarda ama hareketler benziyor işte.

• Badr Hari

Yuri Boyka

0|0
    0|1
  • cuneyt arkın hepsını tokatlar bırde tarkan var eskılerın kahramanı

0|1
    0|0
  • Jackie Chan adamım

0|0
    0|1
    • bende çok severim, gerçekten iyi bir dövüşçü kimse bilmiyor. Badri Hari, Scott Adkins falan kafa tutamaz Jackie Chan' a. Ayrıca bu adam şarkıcı, thunder bolt theme music ve drunken master 2 theme musaic hep dinlerim bunları :)

• Aynen bılıyorum şarkılarıda vardır fılmlerıde on numara hem aksiyon hemde komedı herbırını ızledım dıyebılırım :D

• Bruce lee diye yazilir

buruşlii diye. Okunur

0|1
    0|0
  • Jackie Chan

0|0
    0|2
Yükleniyor...