Mancini italyaya gitti milan ile anlaşmaya sizce mancini giderse kim gelsin?

mancini italyada şuanda her nekadar yönetim yok deyip inkar etsede sezon sonu yolcu

0|0
2|26

En İyi Erkek Görüşü

• zorla yolladınya su mancınıyı:)))

galatasaray ruhu tasıyan bırı gelsın,kesınlıkle yabancı olmasın,bize bizim gibi düşünen bizim gibi konuşan bizim gibi yaşayan lazım

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 25

• Hele bizden 5 milyon euro tazminatini alsin gider.

Gerci M.City den alicagi tazminat kadar olmasada onu mutlu eder..

Ama ben Mancinin bir sene daha kalmasindan yanayim:)) ki eger Takim 2. olur ve ayrica türkiye kupasi alinirsa bir sansi var

O olmazsa Lucescu gelsin..

0|0
    0|0
  • Milan başkanının kafasından ben de istiyorum..Mancini'ye güvenip de Tavşanlı Linyitspor'u bile emanet etmem..

1|0
    0|0
  • Eric gerrets

0|0
    1|1
  • Bıktım kafayı yedim şu Mancini malı yüzünden...

takım ne kadar geriye götürülür sagolsun mancini ya da malcini bize gösterdi...

Selçuk ile Burak'a da kufur ettırdı bu malcını onları bıle futbola soguttu mal...

Gelecek tek adam tanırım , herkes cayını yudumlasın yatsın macını ızlesın o gelirse... o adamın adı tabıkı de ...

Lucescu...Zaten geldi hayırlı olsun...Yardımcısı Hagi ya da Bülent Korkmaz olacak..Büyük ihtimal Bülent Korkmaz olacak... Gelecekteki hoca adayımız...

Lucescu kadar hiçbir teknik adama bu kadar güvenmem...

Terim'den üstün yanları bile var..Mesela iyi transfer yaptırır Terim başaramaz bunu..Hep kazmalar doldu takıma geldıgı butun zamanlarda Terim'in...

Neyse çok iyi hoca başarı garantisi inanılmaz fazla..

Her gittiği takımı ligde ve avrupa'da başarılı yapıyor ve elindeki oyuncu grubunu çok verimli kullanabilen hoca..az malzemeden çok ürün çıkarabiliyor..

0|0
    0|0
  • Fatih Terim bu takımın başında olmalıydı ama daha gelmez..Ben aslında biliyorum kimin olması gerektigini :D çok istiyorum ve çokta başarılı olacağına inanıyorum ama imkansız galiba.. Şota Arvaladze

0|0
    0|0
  • morinho gelse faydası olmaz galatasaray bitti artık

1|3
    2|2
  • Milan ne verdiyse 2 katini teklif edip mancini ile yeni bir sozleşme yapilmali bence..

0|0
    0|0
  • Lucescu olabiler

0|0
    0|0
  • yaw 6alatasaray açıklama yapıyor hocamızı göndermeyi düşünmüyoruz hocamızda gitmeyi düşünmyor dğiyorlar siz burada sağdan soldan duydugunuzu yazıyorsunuz

0|0
    0|0
  • fatih terim geri gelsin

0|0
    0|0
  • bülent yıldırımın bile manciniden cok faydasi oldu size yılmaz vural gelmeli bence

0|0
    0|0
  • brad pitt gelicekmiş :D

0|2
    1|1
  • tugay

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir şey.

0|0
    0|0
  • sabri sarıoğlu gelsin hahhahahha

0|1
    0|0
  • Rafael Benitez gelsin severim kendisini Türkiye'de olması hoşuma gider.

0|0
    0|0
    • ne bu cevaplar

• ultraaslanlar kuzu kedi sanki ama dişi aslanlar kasımpaşa maçında istifa diye bağrımışlar manciniye yüreğim buz gibi oldu bence bilic daha başarılı oldu manciniden

• Ultraaslan Mancini'ye o hareketlerinden dolayı tepki vermedi vermesi gerekirdi Mancini'nin o umursamaz gibi hareketlerine. Mancini kalırsa sevinirim ben çünkü Türkiye'de başarılı olabileceğine inanmıyorum.

• onun ben aq. lucescu gelsin

0|0
    0|3
  • Bu takimin ruhunu bilen Lucescu gelsin. . Gerisi koyver gitsin..

0|0
    0|0
  • Eric Gerets veya Lucescu

0|0
    0|0
  • İnşallah :)

Yılmaz vural gelsin demiştim .

0|0
    0|0
  • Ümit davaroğlu :D

1|1
    1|2
  • Yılmaz Vural

0|1
    0|2
  • yılmaz vural gelsin gs li topcuların az zopaya ihtiyacı var

0|0
    0|0
  • Kesinlikle mancini kalmali o giderse sabri olmali,zaten yedek oturuyor artik.

0|0
    0|0
  • Milan nasıl alıyor onu anlamadım.Cityde iş yapamadı bizde yapamadı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...