Kitap okuyan erkek için ne düşünürdünüz?

otobüste, metroda, parkta vb... yerlerde kitap okuyan erkek için ne düşünürdünüz ...

Güncellemeler:
Bu soruyu sormamın nedeni; bende çok fazla kitap okuyan biri sayılmam 2 ayda 1 kitap en fazla bazen daha uzun sürer sadece yatarken okurdum fakat son aldığım kitap gerçekten sürükleyici. Bu yüzden bulduğum her fırsatta(otobüste.metroda ve parkta) bir cümle dahi olsa okumak istiyorum ve insanların bana bakışları tuhaflaştı buda ilgimi çekti bu yüzden sormak istedim :)

0|0
20|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• ilgimi cekebilir hoşuma gider kitap kurdu olduğunu hiç bişeyin kitap aşkına engel olmadığını düşünürdüm.

0|0
    0|0
  • hemen kitabın adına bakarım çok sürükleyici olduğunu düşünürüm genel de bende otobüste olduğum zamanların çoğunda kitap okuyorum.

0|0
    0|0
    • bugün öyle bir olay oldu bayan kitabın ismine bakmaya çalıştı fakat göremeyince kitabı istedi baya baktı içine dışına :) etrafımızdakilerin ilgi odağı olduk bir anda :)

• bende bir kere aynı olayı yaşadım.kitabın adını falan sordum baktım inceledim.etraftakilerin çok dikkatini çekmiştim.sonra gidip kitabı aldım okudum çok da güzeldi...

• :))

• Kitap iyi prim yapar. Ama bana pek inandırıcı gelmez. Çünkü prim yapmak için kitap okuyan tanıdıklarım var.

0|0
    0|0
  • hoşuma gıder acıkcası.hangı kıtabı okudugunu merak ederım,bılmedıgım bır kıtapsa eve gelır arastırırım.bıldıgım bır kıtapsa kıtap hakkında fıkırlerımı soylerım...

0|0
    0|0
  • Aynı benim gibi kitap okumayı çok seven biri diye düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Ben gerçekte kitap okuyan birisi olmadığını düşünürüm.

1|0
    0|0
    • neden?

• Bu kadar göze soka soka kitap okuyosa ben onun samimiyetine inanmam.Tabi bu kişiden kişiye değişir ama çevremde gördğüm tipler bende bu izlenimi yaratıyo

• Evet, malesef çok var.

• kitap okuyan birini gorsem kesin derim ki, kitaba çok buyuk bir tutkusu olan birisi galiba derim ne guzel su kitabi herkez okuyor sevmeyi, bir ben sevmiyorum su kitap okumayi, ben nasil alisabilirim kitaba?

0|0
    0|0
  • artiste bak derim.. senin artistliğin kime arkadaşım da derim :))) derim yani.. hihihi

0|0
    0|0
  • Kültürlü ama çokk sıkıcı biri olarak düşünürdüm. Şahsen :)

0|0
    0|0
    • neden sıkıcı ?

• Çok çalışan insanlar genelde çalışmalarına daha çok önem verir ve etrafındakiler umurunda bile olmayabilir.

• Kendini geliştiren , okuyan , kültürlü insan derim. Sıkıcılıkla alakası yok.

0|0
    0|0
  • ne düşüncem adam oturmus kitap okuyor ne var yani bunda...

KİTAP HAYATTIR.

0|0
    0|0
  • Bence kitap okuyan erkekler çok karizmatik oluyor

0|0
    0|0
  • Harikadır. Herşeydir. Öylesi nasip olsun her kıza.

0|0
    0|0
  • Ne güzel kitap okuyabiliyo otobüste, ben okuyamıyorum, midem bi' fena oluyor:(

0|0
    0|0
  • kitap okuyor.

0|0
    0|0
  • ne sürükleyici kitapmış diye düşünürüm.

0|0
    0|0
  • zaten göstermelik okuyan vew gerçekten okuyan belli olur, gerçekten okumayı seven biriyse hoş olur.

0|0
    0|0
  • aşık olurum

0|0
    0|0
  • özel bişi düşünmem, kitap okuyan herkes için aynı şeyleri düşünüyorum. "okumak güzeldir., okuyan insan daha da güzeldir."

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Stabucks'ta laptop ile takılmanın bir adım gerisindedir..

0|0
    0|0
  • kız tavlama sanatının bır versıyonu..

0|0
    0|0
  • la get numara yapma derdim.

0|0
    0|0
  • bence bizimle değilsin derler..inandırıcı gelmez

0|0
    0|0
  • Oku gitsin sorun etme bence.