Body & fitness ile ugrasan arkadaslara sorum ? Amix fusion whey protein

Body & fitness ile ugrasan arkadaslara sorum ; Amix fusion whey protein ve icerdigi degerleri paylasıyorum Ben her gun spora gidiyorum ve biraz agır calısan birisiyim amacım zayıflarken kas kutlesi kaybetmemek .. zaten yeterince kas var spordan hemen sonra veya bir sure once 1 olcek kullanıyorum bazı gunler agır calısmalardan sonra sabahları da kullanıyorm kalkar kalkmaz Ben optimum almayı dusunuyodum ama bunda ekstra ozellikler oldugunu gordum kana karısması icin bazı enzimler iceriyor BCAA digerinde de vardı gerci ama bundakiler nasıl pek karsılastırma imkanım olmadı orda kalabalıkta bide bu konsantre fe isolate 2 si bir arada birbirini tamamlıyo diyolar . genelde sadece kana daha cabuk gectigi icin isolate oneriyolar ama dogruluk payı var mıbirbirini tamamlaması konusunda ... sizce iyi bir tercih yapmısmıyım bu markayla ? ben pek duymadım cunku ama cok ovduler ... Resimleri de atayım gorun degerleri falan

link

link

Güncellemeler:
icerdigi degerleri su linkten buyuterek bakabilirsiniz yanlıs atmısım gozukmuyo buyutemediginiz icin link

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• protein olarak matrix urunleri baya iyi bu markayı duymadım hıc yalan olmasın ama 26.5 protein degeri iyi gorunuyo bide kaslarını define yapmaya calısıyosan niye protein kullanıyosun normal kullanımın yarısı kadar kullan barı benım onerım creatin olur onuda 3 ayla sınırla sonra bobrekler hop kardes napıyosun cekmesın

0|1
    0|0
    • zaten belirttim cok agır calıstıgım gunler bir tek 2 cup alıyorum normalde 3 te 1 yani tek cup kullanıyorum spordan sonra :) yasadıgım yerde cok ovuyolar bunu tr de olmaya bilir gerci netten aradım tr de de satılıyo ... 160 170 tl ye falan denk geliyo benim aldıgım ..

• yardımcı olabıldıysem ne mutlu ıyı sporlar sana

• eyvallah sanada kardesim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bunları genelde 2. yılını geçirmiş sporcular kullanıyor ama iyidir pek bir fark yaratmaz . İçin rahat olsun :) İsolaeteden pek bir farkı yoktur .

0|1
    0|0
    • ben zaten yıllardır yapıyorum .. ara verdigim icin vucut hemen toparlıyor kendini yag olarak ... ama bu sene kararlıyım kasları biraz daha belirginlestiricem .. aslında karsıyım bu tarz seylere ama vucudu zorluyosak extra takviyede sart yoksa sadece kas yakarım :) zaten ben normal dozun 3 te 1 ini alıyorum bazen 2 si .. consantrate te katmıslar ya icine acaba dedm biraz daha kalitesiz mi oluyo diye .. bak bunnda bide soguk uretim yapmıslar icindeki organik besinlerin olmemesi icin .

• bende sıkıntı yok hic cok sukur . .belki az doz kullandıgımdandır

• Olabilir :)

• bana sorarsan optimum whey candır . bir yıldır toz kullanmıyorum ama alırsan optimumuma devam et derim

0|1
    0|0
    • bakalım pek fayda gormezsem bide optimum denerim ... belkide weider da alabilirim aslında tatile denk geldigi icin de biraz acele ettim .. burada tatil indirimi de vardı ... alıverdim

• la olum paran varsa weider al tabi ne optimum u :D

• bulmak zor aramam lazım :D bittakine kısmetse

Yükleniyor...