Şınav çekemiyorum napmam lazım?

Polislik mülakatlatına hazırlanıyorum ve şınav çekemiyorum. 1-2 denemede yere kapaklanıyorum. Nereden ve nasıl başlamam gerek?

Güncellemeler:
Teşekkür ederim sanada başarılar :)
Yanlış yere yazdımm :/

0|0
2|28

En İyi Erkek Görüşü

• Şınavdan önce ısınma hareketlerine ağırlık vermelisin.

Isınmadan 2 çekiyorsan, ısındıkdan sonra 10 çekersin.

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 27

• İlk etapta o kadar yüklenme o zaman, demek ki kolların kuvvetsiz. Yeterince güçlenene kadar dizlerinin üzerinde çek.

1|0
    0|0
  • Bakın önce kollarınızın arkasını geliştirmeniz gerekiyo. Ve bu şınav denen hareket alışma işidir. Hergün yaparsanız zamanla arttırabilirsiniz

1|0
    0|0
  • barfiks cek kolların güclensin sonra sınava gec

0|0
    0|0
  • Dizinden destek alarak yarim sinav cek

0|0
    0|0
  • göğüs,sırt ve yoğun olarakta kollar güçlenmeli.bir tavsiye daha,evde çalışma..

tecrübeli bir sporcu olsan evinde azda olsa bir verim alırsın fakat salonda aldığın verimi kesinlikle alamazsın.bi kere bu işin bir tekniği var.evinde yanlış çalışırsan kendini sakatlama ihtimalin bile var.önce bir salona git derim ben.önce tekniği bir öğren.ondan sonrası kolay.

0|0
    0|0
  • Önce kaslarını güçlendirmen lazım. Ayrıca kilo da çok önemli faktör. Bende hiç çekemiyordum. Önce kol kaslarımı güçlendirdim, sonrada zayıfladım. Şimdi 30 tane çekerim rahat.

1|0
    0|0
  • sınav pozisyoununda ama diz ustu olaak sekilde dur ... ellerini zorluk seviyesini kendi bilecegin gibi one geriye (omuz hizasından ) koyarak kendini hafif ileriye vererek sınav cekebilirsin hem kollarını guclendirir hem gogus ve omuz .. hemde sınava gore daha kolay olur diz ustunde olacagın icin ... bir sure boyle zorladıktan ve kaslarındaki laktik asitler kaybolduktan sonra araya normal sınav da denemeleri katabilirsin .. bazen de yine normal sınav ceker gibi ama bu sever yere dirseklerini koyacaksın ve yere paralel ( şeklinde duracaksın sınav pozisyonunda ama hic sınav cekmiceksin .. buda bel bolgeni guclendirecek ilk bas 20 sn hareketi yapıp 10 sn dinlenerek 4-5 tekrar la baslayabilirsin bel hareketine ... popunu cok yukarıda tutma ... ve hareketi yaparken kafanı da yere paralel ya da ileriye bakacak sekilde tut .. basarılar

0|0
    0|0
  • Kollarını güçlendirmek demiş birisi güldüm :) Şınav için arka kol kasları ve göğüs kasları güç için gerekir. Normal o bicepsler fazla etkilemez. Sen en iyisi yarım şınavla başla. Yani dizlerin yerde olacak şekilde başlayabilirsin. 1 hafta sonra normal şınava geçebilirsin. Ben mülakatlara katılmıştım. 5-10 tanemi ne çektiriyolar zaten. korkacak bişey yok.

0|0
    0|0
  • Şınav çekmen için arka kol yani triceps kaslarının güçlü olması gerekir bunn için youtube yazman yeterli evde triceps antremanı yaz çıkar .

0|0
    0|0
  • Sürekli tekrar yapmalısın + kollarını azda olsa güçlendirmelisin..

0|0
    0|0
  • kollarını güçlendirmen lazım . program hazırlayalım . ekle beni kilona boyuna yaşına göre . yalnız uyacaksan ekle

0|0
    0|0
  • dizlerinin üzerinde başla o zaman sonra sonra kolların gelişecektir ve yarım şınav pozisyonu al o şekilde bekle bu sayede gelişirsin ;)

0|0
    0|0
  • ilk önce kol kaslarını güçlendirmelisin

0|0
    0|0
  • askere git askere (:

0|0
    0|0
  • Dizlerini yere koy köpekleme çek

0|0
    0|0
  • kondısyon dusuk demekkı spor salonuna basla

0|0
    0|0
  • çok dikkat etmiyorlar merak etme. torpil varsa hertürlü geçersin

0|0
    0|0
  • Israrla devam et. Zamanla daha fazla şınav çekebilirsin.

0|0
    0|0
  • Kilo problemin yok ise, kolların zayıf demektir.

Kollarını güçlendirecek egzersizlere yönel.

0|0
    0|0
  • Push up al birader

0|0
    0|0
  • boy kilo ?

0|0
    0|0
  • şınav çekmicen o zaman

0|0
    0|0
  • Sinavdan baslaman lazim .

0|0
    0|0
  • önce kaslarını kuvvetlendirmen lazım sonra ben mesela sınırsız çekiyorum

0|0
    0|0
  • önce dizlerini yere koyarak şınav çek

0|0
    0|0
  • kollarını güçlendirmen gerek. kol çalışmasının yanında şınavı da set set çek. 5 tane çek 4 set uygula , sonra 7 yi zorla en son kaç tane çekersen artık. gün gün arttır sayıyı da.

0|0
    0|0
  • ben 1 puanla kaçırdım :( dakikada 35 tane çekiyordum mekik ham halimle şimdi deniz astsubaylığına hazırlanıyorum.. Sık kendini gaz ver kendine başarılar dilerim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yarim sinav diye bir sey var canım onla basla istersen, bacaklarini duz uzat yuz ustu yat, bacaklarini kir 90 derece. sonra kollarinla sinav hareketini yap.

buyuk pilates topunu kullarak kollRINI guclendirebilirsin. br yerlerden destek alarak da yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • kollarini guclendirici calismalar yapman lazim oncelikle. internette bunun icin spor programlari bulabilirsin

1|0
    0|0
Yükleniyor...