Popoyu ne tür egzerizlerle toplayip sıkıştırabiliriz?

19 yaşında 1.64 ve 71 kiloyum.

Popom ve basenleri haliyle var. Ama popomun görüntüsünden hiç memnun değilim. Sanki yaşım ilerlemiş de vücudum sarkmış gibi, çok kötü bir görüntü veriyor. Peki popomu azda olsa küçültüp ve sıkılaştırabilecek/toplayabilecek egzersiz hareketleri var mı bildiğiniz?

-Spor salonuna başlayacaktım ama kapandı, Şu an için pilates topu almaya bile pram yok. :) O yüzden evde kendim egzersizler yapmaya karar verdim.

Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler...

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• kardio hareketleri yaparsın gencvefit.com bu siteye gir ücretsiz yardım ediyor ilgileniyorlar iyi sonuç alırsın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• önce biraz zayıfla senin ideal kilon 56-58 arası.daha sonra bu linkteki hareketleri yap sıkı çalışmayla 1-2 ayda fıstık gibi olursun şimdiden iyi çalışmalar. link

1|0
    0|0
  • ne bileyimm :))

0|0
    1|0
  • en yakın sanayiye gidecen!

0|0
    0|1
  • Evde kendi basina yapabilcegin birsuru egzersiz var aslinda ne spor aalonuna nede pilates topuna para vermene gerek yok jennifer lopez olman kendi elinde :)

0|0
    0|0
    • İşte sorun o egersizlerin neler olduğu :)

• O zaman youtube a popo egzersizleri yaz birsürü egzersiz cikicaktir karsina :)

• Mesaj atarsan ordan onerebilirim videolari

• squatı herkez soylemıs bıde bisiklet detaylı egzersizi buradan izleyebilirsin link

0|0
    0|0
  • Siz hatunlar "squat" gibi bi' hareket olduğu için çok şanslısınız..

0|0
    0|0
  • Poponun üstünde kayarak merdivenlerden in

Bunu hergün yarım saat yap

0|0
    0|0
  • Oturmayın her fırsatta bu bile bir yöntem diye biliyorum gerçekten

0|0
    0|0
  • Sırtına çanta al içini doldur ağırlık olsun sonra squat yap bunu günde 3 set halinde yap 1.set 15 tane squat yap sonra ki set 20 tane sonra 30 tane yap . Böyle böyle yaparsan 1 ayda süper bir kalçan olur

0|0
    0|0
  • homini girtlak pufidi kandil tumba yatak ondan sonra böyle oluyor az yemek işin başı sonra spor falan fit olursun

0|0
    0|0
  • squat,bisiklet

0|0
    0|0
  • program hazırlayalım . ekle beni halledelim . yalnız kararlıysan amacında öyle ekle

0|0
    0|0
  • Birisi tokatlayabilir.

0|0
    0|0
  • öne ve arkaya adımla eline ağrlık almayı unutma ama -10 10 yap

0|0
    0|0
  • yere yan yatıp bazı hareketler var onları yapman lazım :D

0|0
    0|0
  • bir sürü popo oynatıp dans edenler var onların zamanla eriyormus

0|0
    0|0
  • Squat ve bisiklet

0|0
    0|0
  • "Sanki yaşım ilerlemiş de vücudum sarkmış gibi," iyi güldüm yaw :) gibisini at sarkmış bolbol yürü yüz ve seks yap gırtlağını tut demiyorum bile :D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Sqaut hareketi ttlim .2ay boyunca yap.ilk gün 50 yap.sonra 5 er artir hergün..tash gibi olursn")

0|2
    0|0
  • önce bir kilo ver baksana kilolusun

0|0
    0|0
Yükleniyor...