Kadınlar vücud geliştirme yaptıklarında yüzleri erkeksi oluyor ?

Evet irileşen kadınlar irileştikçe yüzleri erkeksi oluyor.Bunun hakkında birkaç şey duydum hormonlarla alakalı bişey sanırım kadınlar irileşince erkeksi yüzleri oluyor.Ama erkeklerde bir sorun olmyuor bildiğim kadarıyla

bu konu hakkında sizde birşeyler yazın gençler

link

link

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• dogru dogru unlulerde de cok spr yapinca yuzun sert ifade aliyor. belki cilt geriliyor deri SIKILasiyor ya ondandir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• evet oluyor

0|0
    0|0
  • bunlar erkeksi değil erkek olmuş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Olay çok basit normalde kadınlarda kas geliştirme diye bir şey olmaz yani bu seviyelerde olmaz çünkü kadınlarda testosteron üretimi 7-8 yaşlarındaki bir çocukla eşdeğer düzeydedir ve bu hormon olmadan kaslarını geliştiremezsin. Bu yüzden vücutçu kadınlar ilaçlarla testosteron alırlar ve hormonal yapıları değişir mesela kıllanma olur, göğüs küçülür, ses kalınlaşır gibi. sebebi bu yani ayrıca çoğu bayan kas çalışmak istemez bunlar gibi olurum diye ama öyle bir durum asla olmaz çünkü bu kişiler hormon desteği alan vücutçular.

0|0
    0|0
    • ay insallah dedigin gibidir. Ben her gun spor yapiyorum ve hizli kas yapiyorum en buyuk korkum o vucutcu hatunlara benzemek ondan kendimi hep frenliyorum abartmamaya calisiyorum. (extra protein ya da ilac almiyorum ama protein agirlikli beslenmeyi seviyorum sebzeyle aram yok hic. )

• Merak etme işte bu çok yapılan bir yanlış senin yaptığın hareketler gelişmekten çok sıkılaşmaya yarıyor ve çok faydası olan hareketler. Kendini frenlemene gerek yok spora devam :)

• Yüz problem değil önemli olan popo

Tekme atsan serçe parmağını kapıya çarpmış gibi olursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...