Kambur duruyorum!!!!!!!!

arkadaşlar boyum uzun ama kambur duruyorum boks çalışıyorum ondan mı yoksa uzun boyluyum ondanmı nasıl düzeltebilirim ben bunu

Güncellemeler:
eyvallah saolun

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba

Muhtemelen "kifoz" dediğimiz postür probleminiz var. Sırtınızın üstündeki kaslar ön tarafınızdaki karın ve göğüs kaslarınıza oranla kuvvetsiz olduğu için sizi öne soğru çekmeye başlamış.

Boks yaparken hocanızın yaptırdığı egzersizler öndeki kasları fazla kuvvetlendirdiği için olmuş olabilir. Zayıf kasları kuvvetlendirip kuvvetli/dar kasları esneterek bu sorunu çözebilirsiniz.

Profesyonel yardım almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

SAYGILAR

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• dik durmaya calis egzersizleri var, sirtini guclendirmek icin dik durmani saglicak, youtube dan arat.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Boks la alaksi oldugunu sanmiyorum pc basinda duzgun otur yururkn omurgani dik ttmaya cis aklin geldikce diklestir

0|0
    0|0
  • bende duruyorum ama devamlı aklıma getirip dik durmaya çalışıyorum boks çalışıyorsan bilemem benim bir arkadaşta boksör kafasını kaldıramıyor yerden

0|0
    0|0
  • Sakin ol Quasimodo... Ve bilgisayar önünde daha az vakit geçir kambur olmamak için

0|0
    0|0
  • sırt trapez çalış . hepsi bu kadar

0|0
    0|0
  • devamlı dik durmaya çalış

0|0
    0|0
  • dik durmaya çalış dik yürü bu kamburluk sırtını da ağrıtır dik durmak şart :)

0|0
    0|0
  • sürekli dik dur

0|0
    0|0
Yükleniyor...