Spor bölümünde en çok eksi alan üyeler hangileri ?

Spor bölümünde en çok eksi alan üyeler hangileri ?Spor bölümünde en çok eksi alan üyeler hangileri ?

• Ruhum-bin-yaşında
    5% (1)12% (3)8% (4)Oy Ver
  • Kurabiye
    27% (6)19% (5)23% (11)Oy Ver
  • Disifreud
    36% (8)23% (6)29% (14)Oy Ver
  • 1453yns1453
    18% (4)35% (9)27% (13)Oy Ver
  • Bendiss
    14% (3)11% (3)13% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
ilk 2 belirlendi gibi

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Disifreud tabiki çok itici bir kız kendini beğenmiş

1|3
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Tek kız benim :D eksileyince ne oluyor sanki ezo bir yerimiz mi eskiliyor? Çekememezliğinizden kaynaklı eksilerim :))

1|3
    6|7
    • Galatasaraylı olarak bir sen bir ben varım renktaş nedense :D

• Hı hı kesin öyledir :D sen bir öl de öyle gel :D:D

• Münakaşa sevmem zorlama beni

• KurabiYe dışında hiçbirini tanımıyorum.

0|2
    2|1
  • eksilere takılmam

0|0
    0|1
  • Ruhum-bin-yaşında

0|0
    0|0
  • Fb arkadaşlar eksilenince bahanelere sığınıyorlar en cok nufus Galatasarayda sesli güldüm bunlara:)) kendileei hep fake bizide fake sanıyorlar.

1|3
    2|4
    • Yani nüfustan dolayımı diyorsun

• En cok glatasaraylı var bak fake adreslerden eksilemisler ancak bunu yaparlar kac nickleri var bazısının her bka atmayıp yanıt veren ergen biri var :)

• Fake ergen fenevli seni.

Erkekler Ne Diyor 13

• you will never walk alone :) çok şükür liderliği asla birakmam ama kurabiye yazarken Y harfini büyük yazmaniz beni mutlu eder KurabiYe seklinde :)

2|5
    1|4
  • Eksiler o kadar önemli birşey değil burada herkes kendi istediğini yazıyor ve herkes yazılanları beğenmek zorunda değil bizde çok eksi alıyoruz ama bunlar üzerinde durulacak şeyler değil

2|1
    0|0
  • Benim kadar kimsenin aldığını düşünmüyorum <3 :D

Çok bozuluyolar yorumlarıma ama normaldir :D

2|3
    0|1
    • valla bu listede KurabiYe olmasa açıkcası ona oy verenler bana verirdi en çok o aldığı için ona vermişler yoksa benim kadar kimse almıyor gerçekten :)

• Aynen kardeşim :D

• Sıralamada geridesin :)

• Şubuo

0|1
    0|0
  • oha ben yokum :D

1|2
    0|2
  • benim Kurabiye ve ruhum bin yaşında onlarda çok alıyor ama benim kadar değil.çakma hesaptan verenler daha çok 1 dakikada dün Kurabiye ve Ruhum bin yaşında 5 eksi aldı mümkün değil bu.

1|4
    3|3
  • ankette kurabiye çıkması çok tuhaf ne istiyorsunuz adamdan kimseye hakaret etmiyor saldırmıyor

1|3
    3|1
  • Beni atlamışsın eksi şampiyonu benim :D

0|2
    0|1
  • Hastir benım ısmımde var :D asdaa

Gsli birden fazla hesapları olan arkadaslar eksılıyorlar

1|3
    3|2
    • tahtımımı alıcaksınız la benim en çok eksilenen benim ankette birinci olması gerekende benim siz önde gidiyorsunuz yakarım ulan bu gezegeni :)

• sütünün içine negatif zeka geliştirici habı koymaları lazım ya da acilen doktora bakalım artık aileside üzülüyor zaten benim oğlum neden mal diye :D

• tımarhanelik malesef :)

• ortam germeye gerek yok herkes kendi takımıyla övünür

0|0
    0|0
  • Gizli yok o.O

0|0
    0|0
  • kurabiye önde

0|1
    0|1
  • dude12 vardı benim fenere kaydım diye kapatılan üye adım :D yunus ayısı falan eksileyip duruyordu

2|1
    2|2
Yükleniyor...