Bizim Türk kızlar neden futbolu sevmez?

Oysa avrupada stadyumlarda % 40 bayan taraftarlar var.Bizim neden bayanlarımız böyle ?

0|0
11|10

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü ondan tuhaff yaratıklar kardeşim .

0|2
    2|2

Kızlar Ne Diyor 11

• Türkiye'de malesef stadyumlar tehlikeli olabiliyor her an.Bu yüzden anne ve babalar kizlarini,

evliler eslerini vs. göndermekten cekinir,endise duyarlar malesef.

Dolayisiyla da cok fazla kadin gidemiyor mac izlemeye.

Onun yerine ilgi duyan,seven kadinlarin cogu stadyumlar disinda takip ediyorlar

Türkiyede futbolu seven cok kadin var diye düsünüyorum yoksa.

0|4
    0|0
    • bence önyargı çok fazla ona bakarsan bizimde bu tiplerle her dakika kavga etmemiz lazım ama bende kavga etmek istiyorum ama böyle insanlar bana denk gelmiyor en ufak bir olayda özür diliyorlar bana göre statta kendi taraftarı olan insanlar sonuna kadar saygılı senin bu olayları yaşaman için karşı takımın tribüne girip kendi takımını desteklersen olur

• Ne işin var senin narin bedeninin stadyumda?

Kuaföre git, spa masajına git.

• Yeri ve vakti vardir her seyin.Herkesin saygi cercevesinde takimini destekledigi bir stadyumda mac seyretmek keyifli olabilirdi aslina bakarsaniz

• yetiştirme tamamen, çoğu baba maçlara oğlunu alıp gidiyor, kızlarını alıp giden çok az..gerçi benim babam ayrım yapmazdı abimi de beni de götürürdü ama ben gerçekten sevmiyorum. basketbol seviyorum.

0|1
    0|0
  • Ben çok seviyorum hastayım futbola

0|1
    0|0
  • ha tek bu kaldı çünkü derdimiz dimi futbolla neden ilgilenmiyoruz

0|0
    0|2
    • İşiniz gücünüz makyaj tazelemek,elbise,alışveriş başka neye yararsınız.?Benim öyle bir eşim olsa yere çakarım :)

• ee peki napsaydın holiganlar gibi siizinle stadyuma maça gelip küfür edip maç hakkında tüm bilgileri bilip lan lı lunlu mu konuşsaydık ne bekliyorsunuz acaba

heralde bayanız süsle püsle uğraşıcaz

ne işe mi yararız bizler bir birey getiriyoruz dünyaya unutma bunu birer anneyiz her birimiz tek vasfımız süs püs değildir ve zaten kadınlardan sadece futbol bilgisi olmasını isteyen biri de iyi bir eş olamaz haklısın

• Melek olduğunuz kadar Dark angel da olabiliyorsunuz ayrıca herkesin ağzı lanla lunla geçmez.

• ben seviyorum :d

0|1
    0|0
  • ben seviyorum.

0|0
    0|0
  • Bazıları niçin tek spor futbolmuş gibi davranırlar?

0|0
    0|0
  • Bir-iki kere izledim aslında zevkli. Ama aramıyorum yani olmasa da olur -.-

0|0
    0|0
  • Şahsen ben seviyorum.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe'yi hiç kaçırmadan her maçını izlerim, genelleme yapma.

0|0
    0|0
  • çünkü yabancılardaki stadyum ortamı ile bizimki farklı.

öyle bir bakıyorlar ki sanarsınız maç izlemeye değil , oraya çıplak bara gitmişsiniz. gibi kusura bakmayın ama erkeklerin olduğu bir ortamda rahat olamıyoruz bakışlarınız çok seviyesiz.

GENELLEME içermez. ben bizim buradakilere ithafen söyledim.

0|1
    0|0
    • Farklı olan sadece konforüdür.Her erkek bakar Genelleme içermez : ) Seviyeyi bozuyorsak evinizden çıkmayın.Ve türk kızları çok havalı burnunuz 10 metre havada başka birşey değilsiniz.

Erkekler Ne Diyor 9

• İyi ki de öyleler..

Futbol fanatiği olanlar, ergen erkek çocuklarına benziyorlar.

Tiksiniyoruz kendilerinden.

Bağlama çalan kadın bir, na bu iki..

0|3
    0|0
  • tezahürat bile yapamıyorlar stat da seyircisiz maçlara hiç gitmesinler daha iyi

0|2
    0|0
  • çünkü erkekler bayanlara gol atma tabirini farklı anlamda kullanıyor :)

0|1
    0|0
    • Kafa orayasa biz ne yapalım bro : ))

• Bir REAL MADRID ile Türk takımları bir mi?

0|0
    0|1
    • 3-1 yenen amatör ligden bir takımdı ztn hamamlıspor tvöbe est :))

• İyi ki bir yendiniz senler boyunca konuşuyorsunuz adamlar size geldi 6 attı daha konuşuyorsun anladığın yok futboldan sistemden gelmişsin burada küçük çocuk muhabbeti yapıyorsun bas git futbol dersi veririm sana burada ama kafan almaz yat uyu.

• Türk kızları fanatik oldu artık hocam nasıl futbolu sevmiyorlar neredeyse biz erkeklerden fazla tartışıyorlar :)

0|0
    0|0
  • Kufurler olsa gerek.

Ayrica ben de futbolla yaklasik 15 yildir ilgilenmiyorum.

Turkiye de futbol anlayisi futbol icin olmamasi.

0|0
    0|0
  • hatunlara maç izleyip fanatiklik estetik olarak bile yakışmıyo ama zaten ortamlarda müsait dğeil çoğu satatta daha hatun wc'si yok :)

0|0
    0|0
  • fotbol çokmu lazım kız ya da erkek için?

0|0
    0|0
  • bağırmayan taraftar s... g... lafını duymadın galiba kardeş :D bayanlar bağırmıyor ya genelde

0|0
    0|0
Yükleniyor...