2014 - 2015 sezonu Manciniden neler bekliyorsunuz?

Bildiğiniz üzere "-gelecek sezona takımımı kurmadan kimse bana leke atmasın" demişti.

Peki kadrosunu tamamladıktan sonra bekleneni verebilecek mi? Gelecek sezonda size göre Galatasaray' ı neler bekliyor?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Mancini´nin geleceği daha Galatasaray´da belli değil özellikle İtalyada Mancini´yi isteyen takımlar var ben gelecek sezon Lucescu´nun takımın başında olma ihtimalinin daha ağır bastığını düşünüyorum eğer Lucescu olmazsa Mancini kalsın çünkü Lucescu dışında getireceğimiz her hoca yeni bir risk olacaktır Mancini çok yüksek bir transfer bütçesiyle takım kuran bir TD ben seneye başarılı olacağını düşünüyorum

0|1
    0|0
    • Ünal Aysal' da transfer konusunda zaten diyeceğini dedi. Biliyorsun Mancini 40 milyon euroluk bütçe istedi, Ünal Aysal' da" sadece 15 milyon euro ayırabilirim, aha oyuncular orada dilediğini sat transfer parasını çıkar oradan."

Nasıl olacak gelecek sezon çok meçhul. Her şey olabilir.

• Devre arası sezon iyi değerlendirilmezse gelecek sezon çok saç baş yolacağız, en azından görünen bu. Teknik kadroda yeniden göz geçirilmeli. Bunlara disiplin lazım, oyuncular çok başı boş oldu.

• O kadar kötü bir takım yok elimizde,sadece üst düzey bir kanat oyuncusu ve üst düzey bir forvet transferi ile bu takım yine eski haline döner

Kızlar Ne Diyor 1

• O adamdan bir cacık olmaz galatasaray için.. Ver sıfır bir takım yönetir fakat yapılanmış bir takımı eğemez bükemez zor. Hiç bir şey beklemiyorum..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Devre arasi dokuz transferi o yaptirmamismiydi

0|2
    1|1
  • Bir takım düşünün ki hocası bu takımı ben kurmadım desin. Oyunculardaki düşüş birazda bu. Kafadan yaz isimleri 11 kur sonra rakip 11'i kur dersin ki ulan GS alır. Almıyorsa o oyuncuların beceriksizliği ya da isteksizliğidir. Hoca sana ne derse desin o kadar saçma oynayamazsın. Ben oyunculardan kaynaklı olduğunu düşünüyorum Mancini'yi de sevmeyen biri olarak...

0|2
    0|1
  • Kesinlikle olumsuz bakıyorum.

Ne olursa olsun şuanda en iyi oyuncular Galatasarayda ve hiçbişey yapamadı.

Not: Beşiktaşlıyım.

0|1
    0|0

• bekleyip göreceğiz şimdi bir şey söylemek erken

0|1
    0|0
  • Umutluyum.

0|1
    0|0
  • kalırsa ıyı ışler başarabılır bence

0|1
    0|0
  • sorun mancini degil. Takim oyunculari arasinda problem. Uyum yok. . . Sadece

0|1
    0|0
  • mancini kalırsa yine ontivero hayrovic veysel gibi 9-10 tane transfer yapar. yaptıkları transferlerle de üçüncü ya da dördüncü olurlar.

0|0
    0|0
  • seneyede fenerbahçe şampiyon :) ve 4.yıldızı fener taktğnda manchiniyi paldır küldür gönderecekler ünalada byby...

0|0
    0|0
  • Adam geldiği gibi gitti.

0|0
    0|0
  • jose mourinho nun dalga geçtiği adamdan kim ne bekliyebilirki.

0|1
    0|2
  • O adama verdiğiniz paraları bana verseniz gs yi şampiyonlar ligi şampiyonu yapardım ya :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...