Vücut geliştirenler bir bakarmısınız ?

Ben yeni başladım profesyönel olarak başlamadımda ufakdan bişeyler yapmaya baslamak gerek.

Hızlı ve çabuk olmak istiyorum hayvan gibi vücudum olmasına gerek yok hızlı olmalımıyım şimdi ben böyle lolmak için ağır ağırlıklar kaldırıp kısamı tutmalıyım yoksa hafif ağırlıkları tekrar tekrar mı kaldırmalıyım

bilenler yazsın lüffen

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• biraz bruce lee antremanlarını araştır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Merhaba

Hızlı / çabuk olmak için "patlayıcı kuvvet-güç" geliştirmeye yönelik antrenman yapmanız gerekli. Tekrarlarınızın pozitif evrelerinin mümkün olduğunca hızlı olması ve değişken sistemler olmakla bilrikte, genellikle kaldırabildiğiniz en yüksek ağırlığın ortalama yüzde 50-60'ı ile çalışmanız gerekiyor

Profesyonel yardım almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

SAYGILAR

0|0
    0|0
  • Hızlı gelişmek diye bir kavram yok bu sporda, sonuçta kas inşa ediyorsun. zayıfsan spor+ iyi bir beslenme+ düzenli uyku ile ancak olabilecek en hızlı şekilde geliştirirsin kendini. ilk 3 ay başlangıç programı uygulamalısın ki vücudun biraz ısınsın. Programları bodybuilding ile ilgili forumlardan bulabilirsin. 3. ayın sonunda eğer düzenli spor ve beslenebildiğine inanıyorsan takviye gıda alabilirsin.Zaten o zamana kadar takviyeler hakkında yeterli bilgin olacaktır.Başarılar.

0|0
    0|0
    • eklemeyi unutmuşum bir de her ay düzenli olarak programını değiştirmelisin, vücudunu şaşırtmazsan gelişim beklememelisin.

• hızlı gelişmek değil amacım geliştigimde hızlı ve dayanıklı olmak yanlıs anlattım galiba :D teşekkürler bu arada

• define vicut istiyosun anladığım kadarı ile tavsiyem az agırlık cok tekrar birde kosu ve bısıklete bin et yemeklerınde uzak dur karbonhidrat agırlıklı beslen makarna pilav vs gibi uc beyazı kes tuz yag seker kolay gelsın

0|0
    0|0
  • Toz al düzenli hareketleri yap olursun :)

0|0
    0|0
  • spor salonuna yazıldıysan hocanın verdiği programı yap. çalışırken çok şişer şu bu diye düşünme normal tempoda çalış zaten bir süre sonra tecrüben olcak ona göre çalışırsın

0|0
    0|0
  • Kanka ben süper set calısıyorum Sanada tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • her babayıgıdın harcı degıl ama super setler tamam cok faydalı ama zor be adam yenı basamıs sakatlık cıkarmasın basına

• idmanlar agır sürüyo kanka benim yalnız cabuk gelişme gösterdim özellikle kollaar 33 den 36 oldu 15 günde

• cabuk gelişmek degil amacım gelişince hızlı ve dayanıklı olmak kardeş sadece güç istemiyorum hızlı olcam yani

• O kadar çok acelen varsa protein tozları var ama ilerde erkeksi hormonlarında problem olabilir :D

0|0
    0|0
    • ey kara cahıl baslangıcta protein tozu ne alaka bu bir protein tozu ile erkek hormonlarının hatta hormonel dengenin ne alakası var bu ıkı protein spermin de icinde bulunur hani desenki anabolik steroid kullanma anlarım bu uc biseyi bilmiyosan yorum yapmak icin yorum yapma insanların kafasını bos bilgilerle doldurma

Yükleniyor...