Kapat

Demirören mhk aracılığıyla galatasarayı 3.lüğe taşımıştır cüneyt çakır örneği bunu kanıtlamıyor mu?

yakında hepsi temizlenecek bunların şifon çekilecek galatasaray mhk ve federerasyona karşıda kazanmasını öğrenecek

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• 3 Seneden beri Galatasaray´ı durdurma operasyonları hiç durmadı

1|0
    0|3

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• Onder özen: Ben bilice sezon basindan beri antremanlarda takimi 11 e 14 olarak hazirla ancak bu şekilde hakemlere karşi da galip.gelebilirsiniz dedim

Hakemler bize karşıysa size karşıysa kimler beraber

2|6
    1|2
  • Bu fedarasyon bu hakemler geçen senede vardı ve şampiyon oldunuz , demek ki sizi bu hakemler şampiyon yaptı senin mantığına göre çünkü yine senin mantığına göre hakemler belirliyor şampiyonluğu teşekkürler itiraf için

3|5
    2|3
  • 1- Bu konuda her şey Cüneyt Çakır ile sınırlı değildir.

Hakemin de etkisi olmuştur, velakin hakeme karşı bir reaksiyon vermemiştir kadromuz. Teknik ekip, yönetim çok pasif ya da çok geç kaldı.

2- Bir baskı mevcut fakat buna bir baş kaldırış gösterilmiyor.

Aslında gösteriliyor velakin hala kendi bildiğini okuyan bir yönetim mevcut, bu kadro bu teknik ekip en azından ne kadar baskı olursa olsun en iyi mücadeleyi sergilemeli.

Ve seninde dediğin gibi. Kazanmasını bilecek! Kazanmasın, canı sağolsun, o armayı taşıyan her kişi elinden gelen mücadeleyi gösterecek! Milyon dolarları alıp kaçmayacak, milyon dolarlar alıp triplere girmeyecek. En eleştirilen sabri bile geçmişten bu yana katkısız geçmiyor bu takımda, yeteneksiz ama takımına her şeyini verir.

Ayrıca, Galatasaray taraftarının da bunda katkısı vardır. Kenetlenme olmayınca bölünmeler olunca kulübünde dengesi bozuluyor.

cut.

0|1
    0|0
  • Önce berbat futbolunuzu düzeltin ondan sonra hakemlerden şikayet edersiniz. Hakemden şikayetçi olmak için biraz oynadığın futbolla hak edeceksin maçı. Fatih Terim olsaydı Galatasaray 10 kişi Kasımpaşa'yı yine yenerdi. Ruh yok takımda sanki iddiası kalmamış bir takım gibi oynuyorsunuz.

2|3
    2|0
    • öncesinde semihe faul vardı kör cünyet görmez ama çünkü üvey evlat galatasarayın maçı

• galatasarayı bu sene fatıh terım ve yonetım krızı yaktı,onunla ugrasırken boş bıraktı meydanı yoksa fenerasyonu federasyonu coook yenmıştır,seneye gorusuruz,onumuzdekı sene cok fena bır sezon olacak 4 yıldız yuzunden,bız avrupanın oyunlarını ters cevırmısız uc bes capulcuya meydan vermeyız

1|0
    1|3
  • Herkes Galatasaray kötü futbol oynuyor diyorda bu hakemleri ve bize karşı oynanan oynu gören yok.

Sıkma canını Renktaş bu hafta Sivas- 8taşı yenerse Bizim ikinciliğimiz Garanti gibi olacak.

Kupa maçında durduk yere Burak'ı atan hocanın Allah belasını versin. Bütün ırıspıcocukluğu onunla başladı.

Cüneyt Çakırın Allah belasını versin hatta çocuklarını bile elinden alsn şrfsizin.

1|2
    2|5
  • Ya bir bitmediniz ak :) He ya he Herkes düşman Gs ye :) 4 yediniz halamı bitmediniz. Ya "BSG"!

1|5
    1|1
  • galatasaray mhk tff gibi kurumlara bir sürü üye yerleştirmiş onların yardımıyla kötü tezahürattan bile güç bela bir defa stadı kapandı onun dışında galatasaraydan başka takımı desteklemiyorlar. bence mhk ve federasyona vefasızlık yapıyorsunuz.

0|3
    0|1
    • Onların istekleri bitmez yakında ligte tek takım olalım maç yapmadan şampiyonluk verilsin diye ağlarlar

• Bu soruyu bir beşiktaşlı kendi takımı için sorsaydı hak verirdim ama siz hakemleri ve federasyonu suçlayacak en son kişisiniz

0|4
    1|1
  • he öylemi.

2|3
    2|2
  • Saçmalama lutfen

1|4
    2|2

Kızlar Ne Diyor 1

• malesef galatasarayı 3.yapma çabaları devam ediyor alahın adaleti şaşmaz ama

3|3
    2|5
    • Doğrudur görmedi ya da gördü vermedi diyelim hadi. Ama Galatasaray'ın üçüncü sırada olmasını bu hataya bağlayamayız. Her takıma hata yapılıyor. İlk üçteki takımlar içinde en fazla hatanın da Beşiktaş'a yapıldığı ortada. Burada bir üvey evlat varsa o da yıllardır Beşiktaş'tır.

Yükleniyor...