Galatasaray Gelecek Sezon Hagi Forvet Oyuncusunu Transfer Etmeli

Arkadaşlar gündemde bu isimler geçiyor yani ben kafamdan uydurmadım sizce bu listedeki oyunculardan hangisi tercih edilmeli?

• Fernando Torres
    43% (3)12% (1)27% (4)Oy Ver
  • Mario Balotelli
    14% (1)62% (5)40% (6)Oy Ver
  • Demba Ba
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Gabbiani
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Edin Dzeko
    43% (3)26% (2)33% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• Şu listedeki en yetenekli ve kaliteli futbolcu Balotelli idare edebileceklerse o gelsin.

Demba ba bize bir faydası dokunamaz.

Torresin yedeği bekleyen birinden hayır gelmez ve kaldı ki chelsea satsın onu.

Torres iyi bir oyuncu değil artık bana göre

Dzekoda beş para etmez bana göre.

Gabbianiyi hiç duymadım.

Bu sene pedroyu satabilirmiş barcelona fazla para istemezlerse alsınlar derim.

Burak ve pedro ikilisi çok can yakar.

Gönlüm ise Mario Balotelliden yana. Dünyanın en iyi futbolcusu bana göre.

1|1
    1|3
    • Ben seneye Burakın Galatasarayda ilk 11 oynamaması gerektiğini düşünüyorum çünkü alacağımız yabancı forvet+Burak+Sneijder hücumda olmaz bence 4-2-3-1 taktiği ile oynamalıyız kanatlara iyi bir oyuncu Sneijder forvet arkası önünde iyi bir forvetle bu takım çok iyi işler ben Dzeko yu beğeniyorum bence katkısı olur aynı şekilde Torresi de beğeniyorum top tekniği iyi bence Buraktan daha faydalı olur ama tabi Balotelli bu listede 1 numara

• Valla açıkça söylemek gerekirse Burak ve Umut gibi forvetlerden sonra Dzeko,Torres ve Demba Ba gibi isimler bana çok iyi geliyor Amrabat henüz daha anlaşmadı diye biliyorum hatta bir açıklama yapmış şu an tamamen Galatasaraya dönemeye odaklandım diye hızlı forvet olarak Bentekeyi alabiliriz

• Burakla - Umuta göre bunlar bayaa yüksek standartta oyuncular ona lafım yok zaten ama bize yakışmaz gibime geliyor.

Senin sistemine hızlı bir forvet lazım kanatlarla beraber ve baya teknik olmalı. Atağın başlangıcında verip forvete onda kanata aktarıp hızlı bir organizasyonla kaleye gitmemiz lazım bunu başarabilirizde aslında.

Amrabat bende anlaştı diye görmüştüm webaslanda. Amrabat istiyordu gelmek ama kulüp gönderdi malesef tekrardan onu.

Kızlar Ne Diyor 9

• torres gelsin

1|1
    0|0
  • Fernando Torres.

0|1
    0|0
  • Maçdan pek anlamam ya ben FENERLİ'yim..

0|0
    0|0
  • Tabi ki dzeko

0|0
    0|0
  • a b c deki şıklar size gelmez torres hiç gelmesin yaa :(

0|1
    0|0
  • Fernando Torres

0|0
    0|0
  • Balotelli *-*

0|0
    0|0
  • farketmez hepsi gelsin :D

1|1
    0|2
  • Balotelli gelsin hayranım o na:)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Ben Balotelliyi isterim ama onu idare edicekte sağlam bir teknik adam lazım yani sorunlu oyuncu kart görmese en faydalı olanı o olucaktır :) Olmazsa Torres ya da Dzeko isterim hayırlısı olsun.

0|1
    0|0
  • Demba Ba ve Balotelli'yi alırsanız sıkıntı yaşarsınız gibi. Demba Ba abartıldığı gibi pekte iyi bir forvet değil bence. Balotelli sorunlu göreceği kartlar ve disiplinsiz hareketleri takımı sıkıntıya sokar. Dzeko içlerinde en iyisi şu anda. Torres hala güçlü ama eski kıvraklığı yok beli dönmüyor eskisi gibi Avrupa maçlarında istenileni veremeyebilir. Gabbiani kim yahu :) Benteke on numara.

0|2
    0|0
    • Benteke sakatlık yaşamış uzun süreli toparlaması zor gibi Demba Ba bence fena değil ben Torresin gelmesini isterim tekniği bence çok süper Gabbiani İtalya liginde oynayan genç bir forvet ama bu isimler olmazda Matias Suarez gelsin derim

• Benteke nin maliyeti nereden baksan 20 Milyon Euroyu bulur buda sakatlık yaşamış bir oyuncu için riskli bir transfer olur yoksa bencede süper bir oyuncu Lukaku ya gelince yeni Drogba olarak gösteriliyor ama Türkiyeye geleceğini sanmıyorum

• Benteke'nin yaşı genç ama çabuk toparlar. 30 yaşında yıldız bir oyucuya o maliyeti verene kadar o parayı verip genç almak daha mantıklı geliyor bana tutmasa da ben razıyım. Bizimkiler Eto'o ile ilgileniyorlarmış mesela onu alana kadar paraya kıyıp genç alsınlar geleceğe yatırım yapsınlar daha iyi olur. Brezilya geleceğin yıldızlarıyla dolu aslında ama bizim Türk takımlarında araştırma yapıp gençlere yatırım yapmak yerine Youtube'dan izleyip tanınan yıldızları alma hastalığı var maalesef.

• En iyi transfer Elmanderin geri dönmesi olur. Avrupadan transfer edilebilecek en uygun forvet Gomis bence.Beşiktaş ta görmek isterim

0|2
    1|0
    • Elmanderi çok severim fakat bu saatten sonra Galatasarayda oynaması neredeyse imkansız

• bence performansıyla oynamayı hak ediyor.neden oyanamasın

• metın oktayın ruhunu transfer etmelı bu takıma, gerısı kolay...

0|1
    0|1
  • Balotelli

0|1
    0|0
  • İbrahimoviç olsa daha iyi bence.

0|0
    0|0
  • Balotelli gelsin isterdim içlerinden...

0|1
    0|0
  • Bunların hiç birisi de gelmez Galatasaraya kardeşim.

0|0
    0|0
  • sanırsam orda bir falcao eksik.

1|2
    0|2
  • balotelli yi alın galatasaraya yakışır

0|0
    0|0
  • Hiç biri işe yaramaz

Torres için bir ihtimal olabilir diyebilirim

0|0
    0|0
    • Bence bu isimler çok büyük katkı yapar Torresin gelmesini isterim kendisi çok teknik bir oyuncu

• torres teknik öyle mi ?

dümdüz bir oyuncu yahu :)

sadece boyu fiziği ve hızlı olması var

• Top tekniği ayrıca oyun zekasıda süper son zamanlarda düşüşte olduğu bir gerçek

• balotelli ya da dzeko.diğerleri iş yapmaz

1|0
    0|0
  • Edin Dzeko ama bence orta saha lazım o konuda ilaç olacakta Alexandru Maxim

0|0
    0|0
  • anketten sadece Gabbiani isimli futbolcuyu alabılır artık kimse

0|0
    1|0
Yükleniyor...