Fenerbahçe taraftarının Galatasarayı UEFA' ya şikayet etmesi hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

biliyorsunuzki sözde şike davasında galatasaray ve trabzonspor taraftarları uefa yı mail yağmuruna tutmuşlardı fenerbahçeye ceza verin demişlerdi. şimdi ise Fenerbahçe taraftarı aynı şekilde galatasaray için federasyona bir mektup gönderdi ve uefa lisansı verilmemesini istedi. uefa'yada mail gönderme hazırlığında. neler söyleyeceksiniz etme bulma dünyası mı? link

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Etme bulma dünyası... Zamanında diğerleri farklı bir davranis yapsa onlar da buna karsilik vermezdi.Turkiyenin hali bu işte

1|3
    1|3

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Ne kadar basit cümleler kuruyorsun şaşıyorum doğrusu eğer Koskaca Uefa Galatasaraylı taraftarların sözüyle Fenerbahçe´ye ceza kesiyorsa biz kendimizi aşmışız demektir o zaman biz Galatasaray taraftarı olarak gidelim Uefa´yı yönetelim madem bu kadar söz sahibiyiz bu fırsatı kaçırmayalım

Ayrıca Galatasaray Fenerbahçe´miki Avrupa kupalarına gidemesin kendi pisliğinizde yüzüyorsunuz

2|1
    1|5
    • galatasaraylı taraftarların sözüyle ceza verdiğinide nereden çıkardın

• haha benim fake hesabımmı varmış? sen galatasarraylılarla karıştırma

• Ben Galatasaraylılarında fake hesabı yoktur demiyorum onlarında belki vardır

• Şikayet edenler hangi kulüp taraftarı olursa olsun hiç farketmez vatan hainidir benim gözümde. Ülkemizin futbol sorununu avrupaya bildirip yardım isteyecek kadar acizmiyiz biz bunu yapanda tek ülkeyiz geçmişten beri biz türkler birbirimizi çekemiyoruz maalesef, ülkede sorunmu var koşun avrupaya.

0|3
    2|1
  • etme bulma dünyası çok iyi yapmışlar. kendi davası olmadığı halde Fenerbahçe nin işine karışmak niyedir çok iy iyapmışlar.

1|4
    3|2
  • Etme bulma dünyası değil aynı soruşturma içinde City Psg gibi takımlarda var Galatasaray olmuş çok mu. Sanki sadece Uefa bizim üstümüze geliyor gibi yazıp çiziyorlar. Şike olayı tüm ülkeyi ilgilendiren bir durum, Finansal Fair Play sadece Galatasaray'ı ilgilendirir. Yani sırf 3-5 kaç binse artık onlar yüzünden fikir değişir diye kaide yok. Denetçiler var o var bu var. Kaç milyonluk bir pazar. Serserilerin mesajı ile koskoca klübü Avrupa'ya göndermeme durumu yok...

0|0
    1|1
  • Yiyin birbirinizi.

1|2
    1|3
Yükleniyor...