Yarın kıyamaet kopucak diyelim, ne yapardınız?

neyapardınız? içinizi bi telaş kaplarmıydı? son gününüzü nasıl geçirirdiniz?

0|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• ülkede büyük bir kaos olurdu. hatta dünya da. kızlarsoruyor'a girer, dünya'nın yok olmasına ve kıyametin kopmasına son 13-14-15 saat kaldı, ne düşünüyorsunuz? tarzı salak saçma sorular açardım.

4|0
    0|1
  • olağan ve sıradan bir günden öteye geçmez di benim için,kim biliyor kendi için kıyametin yarın yada 1 saat sonra olmayacağını...

2|0
    1|1
  • aslında sallamam. sevinirim. sevdiklerimi bir bir kaybetmektense hepimiz ölelim kurtulalım.

3|0
    0|1
  • Herşey aynı olurdu, yine fiks yaşantım devam ederdi. Son bir kez iskender yerdim, başka değişiklik olmazdı.

0|0
    0|0
  • Yapmak İstediğim Herşeyi Yapardım :P

1|0
    1|1
  • siz kıyameti nerden bileceksiniz onu gören gençyaştaki çocukalrın saçları beyazlanmşı yaşlılar gibi olacak diyor kitapta siz hadi sex yapın devam ateşe doğru ilerleyin ben yarın kıyamet kopacak diye ibadetimi sağlamlaştırırdım nasılsa cennet e sonsuzluk var burası gibi değil kitap yazıyor tevbe edi bugünden en karlı seçim buu

0|0
    0|0
    • söylediklerine kısmen katılsamda zaten kıyamaetin ne zaman kopacağıyla ilgili bişi sölemediğimden o bölümü hiç üstüme alınmıorum kki ayrıca burası özgür bi platform istediğim soruyu sorarım da neyse peki :)

• illaki herkez istediğini sorabilir ama bazı sorularda böyle ne yaparsın bunlar gerçkler

• kıyamet daha kopmadı bü yüzden ne yapacaksam yapalım. o gün geldiği zaman kimsenin birşey yapacak takati kalmayacak çünkü.

1|0
    1|0
  • öğrenci olduğum için ailemin yanına giderdim ve bi kaç kişiyle helallik konuşması yapmak gerekir. kıyamet geldi herkes ölecek benim ölmemem ayıp olur :) başka da bişe düşünmem

0|0
    0|0
  • kıyamet kopmadan kopacağına inanmam ben.

0|0
    0|0
  • beklerdim öyle

1|0
    0|0
  • tum parami harcardim

0|0
    0|0
  • tanıdıgım herkezden helal lik alıp camiye koşardım :D

0|0
    0|0
  • 1 Gün kalan yapacak fazla bişey yok sanırım :D

0|0
    0|0
  • hayatıma olduğu yerden devam ederdim.ölüme çare yok. :)

0|0
    0|0
  • Kıyamet kopacağı zaman bir gün önceden haber vermicek ama...

0|0
    0|0
  • ilişkiye girerdim

0|0
    0|0
  • bolbol sex yaparım

0|0
    1|0
  • kopsun kıyamet diye bi şarkı var zaten ve diyoruz da. :))

0|0
    0|1
  • Valla umrumda olmazdı.

0|0
    0|0
  • aileme kavuşurdum sonra allaha sığınırdım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Her halde bilincim yerinde olmazdı... O güne kadar yapmadığım kulluğa yanacak son bir umut belki de yalvar yakar tövbe edecektim. Ama ölüm saatini bildikten sonra bunların pek bir anlamı kalmayacaktı, bu yüzden, ihmallerim, günahlarım aklıma sıra sıra gelecekti ve ertesi gün gelmeden kafayı yiyecektim. İnşallah ölüm anı gelip çatmadan gerçekleşecek sonumuzu şimdiden aklımıza getirip ona göre yaşamayı akıl edebiliriz...

Ama tabi kıyamet ne zaman kopacak bilinmez, herkesin küçük kıyameti zaten kopacak öleceğiz yani... Ha yarın ha 20 yıl sonra... Ne de olsa sonsuzlukta bu sürelerin ikisi de bir iki dakikadan ibaret...

1|0
    0|0
  • oturup bu saatten sonra dua etmenin bi faydası olmayacağı için ailemle helalleşip kendimi yollara vururdum :) araba kullanmayı çok seviyorum çünkü ölüceksemde yolda arabamın içinde öleyim :)

1|0
    0|0
  • Napıcam dua eder belki bir umut af dilerdim.

0|1
    2|1
  • Önce sevgilimin yanina giderdim guzel keyifli bir gun gecirirdim sonra vedalasip aileme yapisirdim :D babami birakmazdim falan :D hatta aglardim ya ben. Dusundumde belki sevgilimi de ailemin yanina getirirdim boylece butun sevdiklerim yanimda olurdu.kizarlardi ama nasilsa son gun bir sey olmaz derdim icimden :D

0|0
    0|0
  • mmm yapacak birşeyim var onu yapardım sanırım

1|0
    1|1
  • aglardim..ibadet ederdim..helallasirdim..

0|0
    0|0
  • bısey yapmazdım açıkçası yıne gunluk hayatıma devam ederdım

0|0
    0|0
  • ohh ne güzel.

0|0
    0|0
Yükleniyor...