Tık tık Komşu komşu! Komşularınızla ilişkileriniz ne durumda?

Komşularınızla ilişkileriniz ne durumda bir söz var "Rabbim derki komşun açken sen tok yatamazsın"

komşunuz açmı tokmu , bir derdi varmı yokmu diye düşünüyormusunuz ?

Güncellemeler:
bizim oturdugumuz apartman karma Türkiyenin 7 bölgesinden insanlar var ve kapilarimiz aciktir giren cikan belli olmaz tam bir aileyiz ! ben komsularimizi cok seviyorum :))

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yazıkki komşuluk oturduum binada berbat.Hatta insanlık sükut etmiş cehalet adeta at koşturuyor.kapıların önü pislik içinde leş gibi ayakkabılarla dolu.bir günaydın demeye cesaret edemiyorum.apartman yöneticisi ramazan bayramının ikinci günü kiii ben yoktum allahtan.kapımızı çalmış ve babamla park münakaşası yapmış.evladı komsermiymiş neymiş ona güveniyormuş diye duydum.ama karşıma çıkması için sabırla bekliyorum neyse.allahtan ev alıp bu sefil insanlardan kurtulucaz yoksa ben metris türküsünü çalacak gibiyim bu gidişle...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• yan komşularım 2 bayan ve lezbiyenler , alt komşum bir garip bebekleri oldu ikiside sarışın ama çocuk esmer :S adam bundan dolayı çok mutlu , karşı komşularım yaşlılar sürekli merak içinde seyir halndeler , bu arada sitedeki bütn komşularımın içli dışlı hallerine şahit olma halindeyim :( göğüslerini görmediğim kalmadı , sevişmelerini balkonda yapıyorlar ..

şimdi açlar mı toklar mı ne yapayım :( ne halleri varsa görsünler ...

2|0
    0|0
  • oturdugum apartmanda 9 farkli ulkeden insan var kimse kimsrnin dilini bilmiyor israetleserek anlasiyoruz goren bizi sagir sanir

1|0
    0|0
  • iyilik yap denize at misali bazen düşündüğüm ve yardım ettiğim oldu ama sonu hüsran sen bizi fakir mi sandına gelince olay ne halin varsa gör dedim

0|0
    0|0
  • komşuluk mu kalmış.karşımda oturan insanı tanımıyorum o hale geldik.yabancılaştık iyice.

0|0
    0|0
  • ben açım beeen. soran yok hiç. nerede kaldı komşuluk

0|0
    0|0
  • geçenlerde trt1 de seksenler diye bir dizide gördüm adında anlaşılacağı bigi 1980 lerdeki türkiye nin durumunu anlatıyor, o dönemlerde komsu ilişkileri ne kadar güçlüymüş şimdi maalesef kimse kimseyi tanımıyor selam dahi vermiyor ...

0|0
    0|0
  • nyc de ust katimdaki komsum ayni zamanda arkadasimdi, garip anilarim da vardi apartman sakinleri ile ancak burada bagimsiz bir evdeyim ve henuz komsu denen sahislari goremedim arada bahcelerinden uzaktan tip tip bakmalari harici.

0|0
    0|0
  • komşuluk ilişkilerim sıfıra yakın,7 yıl oturduğum binada karşı komşumla dışarıda işle ilgili bir görüşmede tanışmış ve komşu olduğumuzu öğrenmiştim,adres aynı çıkınca :) o derece yani...

0|0
    0|0
  • geç saatte girip erken saatte çıktığım için pek oralı olamıyorm..

0|0
    0|0
  • Bazen O Kadar Can Sıkıcı Olabiliyorki Haa Tamam Konuşursun Edersin Fakat Kapıyı Çalar Çalmaz Annen Evdemi Diye İçeriye Direk Dalıyor Kadın Yaa Olmaz Böle :(

0|0
    0|0
  • herşey karşılıklı tabiki düşünürüm ev alma komşu al derler

0|0
    0|0
  • Sabahtan akşama kadar çalışmaktan aileme zor zaman ayırıyorum. Kaldıki komşularımı tanımıyorum bile

0|0
    0|0
  • Bizim komşularımız açsa bile gider dominos tan pizza söyler en kötü ihtimal :)

0|0
    0|0
  • bizim komşular 90 dakikayı bitirmiş azrailin altın golü atmasını bekliyor.yani hepsi o kadar yaşlı

0|0
    0|0
  • kimseyle muhatap olmuyorum işten eve evden işe. bu yüzden sorun yaşamıyorum kimseyle.

0|0
    0|0
  • komşumla aram iyiydi,geçen güne kadar

0|0
    0|0
  • komşu açken ben tok yatamam

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• annem bilir o konuları ben pek kimseyi tanımam

hatta anneme aa kızın mıı felan diyenler olurr hee ben ben yumurtadan çıktımm

0|0
    0|0
    • walla böyle :( nasıl bir ortamda yaşıyorum diye bazen ciddi ciddi düşünmüyor değilim ... işin kötüsü kadın göğsü bende afrodizyak etkisi yaratamıyor artık ne yıkıcı bir durum :(:(:(:(

• Babanem ve halamgille aynı binada oturuyoruz :/ tek onlarla iyiyiz diğerleri çok tuaf insanlar ya bi bakıyorsun iyi oluyorlar sonra yok oluyorlar zaten apartmanda 14 daire var ve 6 aile yok gibi çalşıyorlar bayanlarda ondan doly onların var oplduğunu biliyoruz diğerleride çok dğeişik insanlar o yüzden pek komşuluklar iyiy değil

0|0
    0|0
  • Artık çoğu menfaat peşinde ama biz Allah rızası için yapıyoruz. Komşuluk falan yok yani

0|0
    0|0
  • Apartmandakiler zaten akraba.Onun dışında, selam sabah biliriz, arada dedikodu kazanını halamdan öğrenirim o kadar.

0|0
    0|0
  • eskiden içiçiceydik sonra bozuldu ilişkiler

0|0
    0|0
  • komşularla ilişkilerimizden annem sorumluydu. şimdi yaşadığım evde komşumuzla ilişkimiz hiç yok. görgüsüzlerden seçmece gibi resmen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...