Kalça Eritmek için...

Arkadaşlar şöyle söyliyim vücudum aslında fit bir yapıya sahip 1.82 boy

kilo 73 kilolu felan değilim ama nedense kalçam bıraz abartılı gibi duruyor ya da ben takıntı yapmışım nasıl erite bilirim kalçadaki yağları bilgisi olan var mı ?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba

Belli bir bölgeden yağ yakma mümkün değildir. Kalçalarınızın büyük gözükmesi vücudunuzun diğer bölümlerine göre fazla gelişmiş olmasından, başka bir değişle simetri sorunundan kaynaklanıyor olabilir. Omuz ve kanat kaslarınız bacaklarınıza göre zayıfsa böyle bir görüntü olması mümkün.

Ek olarak hormonal bir sorun da olabilir. Bu da bir ihtimal.

Profesyonel yardım almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

SAYGILAR

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yapısal o işler yapcak bişey yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yağlar bölgesel olarak erimez sporla düzenli olarak eritirsin dostum tüm vücudundan gider

0|0
    0|0
    • Yağlı biri değilim neden böyle ki

• bos ver küçükken şişkoydum ben baya yıllarca balina diye dalga geçtiler zamanla zayıfladım ama göğüslerimdeki yağları atamamıstım yüzmeydi body di derken şimdi ordaki yağlanmada geçti ve vücudumdaki en güzel bölgemin göğüs bölgesi olduğunu keşfettim halledersin takma böyle şeyleri sabır istiyor sadece biraz :D

• Pilates kanka bölgesel eritir

• aynen bende sınır olurum bu durumdan pudıng gıbı :D

0|0
    0|0
  • kardeş valla genetik gibi benim 1.74 kilo 72 yapacak bisey yok mac yaparken arkadan langır lungur sallanıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...