Vodafone kullanıyordu ben hat detayını görebiliyordum. Bugün Turkcell'e geçmiş; görmemem içinmi yoksa beni ateşliyor mu?

Benden sıkılmış yalnızken daha mutluymuş, eski heyecanı yokmuş diye ayrıldı. tamam benle mutsuzsan uzatmanın anlamı yok hoşçakal deyip birdaha hiç aramadım 20 gün oluyo ayrılalı, önce şifreleirni değişti sonra face ilşki durumunu yok yaptı. ilk başta benm beğediğim fotosunu koymuştu ilşki değişikliği durumunun altına yorumlar yazmıştı sonra bu yorumları kaldırdı resminide başka bi resim yaptı. ben hiç bi tepki vermedim asla. benim facem hala donuk.

Sorum şu:

Vodafone kullanıyordu ben hat detayını göreibliyordum bugüün turkcele geçmiş görmemem içinmi yoksa beni ateşliyormu.?

Normalde eski ben olsam ilşki durumunu dğeiştirse bile ağlar sızlar arardım.

Sizce bunun amacı ne ?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• 1 - Onu Çok Sevdin Fakat O Duygularından Emin Değil

2 - İlk Günlerdeki Gibi Davranışların Zamanla Değişti Ve Bu Onu Üzdü .

Ayrılma Sebebi Bunlardan Biriside Olabilir Yada

3 - Başka Birisi Var .

0|0
    0|0
    • Başka biri yoktur. geleceğinden emin dğeildi.

• ben sessizim, o hayatına normalmiş gibi devam ediyor ben facemide açmadm hiç aramadmda. banaen çok koyan söz eski heyecanım yok eskisi gibi sevmiyorm filan. arkdşınada demişki ben kızı nasl kendimle tutaym daha işimi kurmadm filan. ne yapim bilmiyormda benim onu bitirmem içinmi böyle yaptı acaba anlamadm. zamana bırakalm deidm istemediki.

• Seni Üzmekten Korkuyor Biranda Bütün Hayallerinin Yıkıldığını Düşünsene O En Kötüsünü Düşünüyor .

" Ne Olursa Olsun Seni Hep Sevicem Seviyorum Herşeyin Üstesinden Geleceğiz Sana Güveniyorum " Böle Bir Mesaj At Cevabı Ne Olacak ?

Erkekler Ne Diyor 7

• bitirmiş işte seni şuan restrart atıyo hayatına.

2|0
    0|0
  • kendi kafasında bitirmiş kendini yeniliyo belkide senle ilgili herşeyi değiştiriyo hayatında falan

2|0
    0|0
  • geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • ayrılmışsınız işte ne amacı bitmiş artık.

0|0
    1|0
  • İlişki bitmiş gitmiş.Seni hatırlatan tüm anılarını siliyor sanırım.DURMAK YOK YOLA DEVAM HADİ BAKALIM...

0|0
    0|0
  • bitirmis iste , daha neyi sorguluyorsun?

0|0
    0|0
  • sandalını başka limanlara bağlamış.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ya bitmiş gitmiş bundan sonrası kendisini ilgilendirir, olta atıyorsa da oltalara gelme o zaman bitenin hesabını yapma. Sonuç yine sıfır çıkar...

0|0
    0|0
    • ama facesinde benm yaptığım yorumlar duruyor resimleirnin altındaki yazılarda aşkım filan yazmıştı bana hala duruyor.

• umudum yok bende onu sildim zaten. Allahından bulsun başka bişey dilemiyorum.

• En doğrusu...

• Bitmiş artık amaç filan neyin kafasındasın sen.

0|0
    0|0
  • sallandırsaydın camdan asagı gorurdu heyecanı o

0|0
    0|0
    • aynen billy'cimde . başta çok salladım sevgimi gösterince ve emin oluncada o salladı işte. kimseye sevgini fazlasıyla belli etmeyeceksin demekki.

• işte bu.aynen oyle.değmez boyle adamlara

• aynen ya canı cehenneme.

• bitmiş herşeye yeniden başlıyor işte sen de kurcalama boşuna

0|0
    0|0
  • boşuna düşünüp zaman harcıyosun, adam bitirmiş çoktan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...