Sevgilinizden, nişanlınızdan veya eşinizden ayrıldığınızda ne oldu?

Sevdiğin Kişi Sizi Yarı Yolda Bıraktı Ayrıldı Eminim Burdaki Çoğu Kişinin Başına Gelmiştir Bu Sizin Buna Karşı Tepkiniz Ne Oldu Ağladınızmı Kendinize Birşeymi Yaptınız Yoksa Amaaaan Diyip Geçtinizmi ?

0|0
93

En İyi Kız Görüşü

• İlk hafta hüngür hıçkırık ağlarsın sonraki hafta yalvarırsın olmaz.3.hafta nefes alamadığını düşünür ölmek istersin.Bir ayın son gününde ise değmeyeceğini anlar unutur ve yaşamaya devam edersin.

0|1
    0|0
    • İlk Başlarda Aynen Böyle Oluyor Fakat Zamanla Değmiyeceğini Anlıyorsun Hatta Yalvararak Kendini Küçük Duruma Düşürüyosun Ama Kimse Beni Böyle Sevmedi Hep Ben Üzüldüm Nedense .s

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• ben nisanlimdan ayrildim ve 5 ay gecti üstünden daha hala kendime gelemedim... piskologa bile gittim cünkü cok zor bir sürecti hersey anlamsiz geliyordu... baslarda cok yalvardim hakli oldugum halde ama sonradan kendimi tutmayi ögrendim sonradan o geldi ama geri adim atmadan onu hala seviyor olsam bile...

0|1
    0|0
    • Gerçekten Sevmek Ayrı Birşey Ama Dilde Sevip Ölenlerde Var ..

• evet haklisin ama ben cok seviyordum ve tabiki ilk erkek arkadasimdi onun da etkisi oldu onda actim gözlerimi o gidincede kapadim... ama hicbirzaman unutmayacagimi biliyorum... herkezin agzinda bi sevgidir gidiyor hersey okadar basitlestiki üzülüyorum.. bence sevmek cok farkli olmali beklentisiz herseye ragmen sevebilmeli insan... öyle 2 hafta sonra unuttum diyenlerin sevgisinede inanmiyorum biri gelir biri gider diyenlerde sevmemisler... o insanin yerini kimse asla tutamaz...

• Örnek Vereyim İlk Sevgilimden Ayrıldıktan Sonra 2 Gün Boyunca Ağladım En Acısıda 2 Gün Sonra Doğum Günü Vardı Koyan O Değilde Seviyor Gibi Yapıp Eski Sevgilisine Dönmesiydi Sonra Kendimi 1 Ay Boyunca Zor Toparladım . Şuanda Ayrıldığım Kız Beni Sevdiğini Söylüyor Hatta İlk Başlarda Güzeldi Ama İtiraf Etti Eski Sevgilisini Unutamıyormuş Ondan Soğuk Davranmış Felan .. Nediyim Beni Kimse Öyle Sevmedi ...

• şoka gırdım.cıddıyım şoka gırdım cunku 1 yıl aska ara verdıkten sonra basladıgım ılıskıydı ve daha ılk gun herseyı konusmustuk engellerı vs.ama o engellerı aşamadı.ılk gun agladım.sonra kızlara nasıl sırnaştıgını ve benı eskı sevgılıden saymadıgını gordum.o dakıkadada ağlamam bıttı

0|1
    0|0
  • Ağlamadım bile üzüldüm biraz sonra akışına bıraktım.

0|1
    0|0
  • hala acısın çeksekte hayat devam ediyor.

0|1
    0|0
  • Önc acımı çekerim 10,15 gün sonra değmediğini görüp vazgeçerim acı çekmekten.

0|1
    0|0
    • Peki Acı Çekmişsin 10,15 Gün Gerçektende Sevmişsin Ama Karşı Taraf Senin Acı Çektiğini Bilerek Sana Dönmemiş Yani Seni Sevmemiş ./

• evet sevmemiş. Sahte sevgili imiş.

• Aglamaya degmez insanlar icin aglamam. Unuttum gitti

0|0
    0|1
  • böyle bi laf var.giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir biz gideni değil giden bizi kaybetmiştir

0|0
    0|1
  • dünya durucak sanmıştım, beni hiç sallamadan dönmeye devam etti.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ah be kardeşim gelmez mi.burda çoğumuz bu durumdayız zaten.çok sevdiysen ve çok umut bağladıysan karşı tarafa gittiğinde yıkım sevginin ve bağladığın umutlara göre büyük olur.beklemediğin anda terk edildiğin için başta şok etkisi yapar insana.boğazın düğümlenir.nefes almıyormuşsun gibi hissedersin.uykusuz geceler başlar.çoğu gece sabah ezanına şahit olursun.bi parça uyku uyusann rüyanda olasılıkla onu görürsün zaten.kalkınca ilk aklına gelen o olur.uyumadan önce de son düşündüğün o olur.ağlamak istersin insanlardan kaçarsın.gözyaşlarını içine dökersin ve an gelir artık içinde gözyaşlarına yer kalmaz içinde.ağlarsın severken terk edildiğin için,kaybettiğin için ağlarsın.ne zamanki olan biteni kabullenirsin.onsuzluğa alışmaya başlarsın.o zaman acı hafiflemeye başlar.gün gelir bakarsın ki yara kapanmış sadece izi kalmış.aklına gelincede gülüp geçersin ben o zaman ne yaptım diye.Allah korusun insanlar evlatlarını kaybediyor yine de yaşantılarına devam ediyor.bizler vefasızlar için mi yaşantımıza devam edemicez?

0|1
    0|0
    • Aslında İlk Başta Sevdiğin Kız Kişi Sevginden Emin Olunca Değişiyor Götünü Kaldırıyorsun Bir Nevi Sonra Umursamaz Oluyor Yeri Geliyor Mesaj Atmıyor Buluşalım Dediğinde Kaçıyor Birşeyler Oluyor Ama Ne Olursa Olsun Senin Gibi Sevmiyor Karşı Taraf Sonuçmu ? Hayal Kırıklıklığı ..

• arkadaşım seçim senin ama tekrar aynı şeyleri yapmayacağından emin olabilir misin?

• İlk Günlerdeki Gibi O Heycanda O Sevgide Olmuyacakki Zamanla Değişiyor İnsan Oysa Ben O İlk Konuştuğum Kişiyi Özlüyorum .

• hayat devam etti,üzüldüm,daraldım,bunalıma girdim,onsuz olamam sandım,saçmaladım ama geçti işte...

0|1
    0|0
  • Tamam dedim ve hayatıma devam ettim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...