Örümceklere nasıl muamelede bulunmak gerekir?

öldürür müsünüz, süpürgeye mi çekersiniz, peçeteyle ya da çıplak elle tutup dışarı mı atarsınız? geri gelmemesini nasıl sağlarsınız?

0|0
11|17

En İyi Erkek Görüşü

• yakalayip disari birakiyorum. oldurmeyi sevmem bocekleri ancak ben gormeden kedim parcalayabiliyor bazen.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 16

• İçim ürperdi, bir garip oldum. Örümcek deme bana ya.

Genelde benden uzaklarda dolanıyorlarsa karışmam lakin yatağıma yakın gezenleri öldürdüğüm olmuştur :( bazen öldürmemek için başka yatağa geçtiğim olur.

Hep çocukluktaki örümcek temalı korkutucu amerikan filmlerinden oldu bu korku ://

0|0
    1|0
  • Börtü böceği öldürürüm

0|0
    0|0
  • hangi böcek olursa olsun yakalar bi şekilde dışarı atarım öldürmem

0|0
    0|0
  • rahat bırak, onlar zaten bizimle aralarına bir ağ örerlerve öteye gelmezler :))) En iyi cevap bu değil mi? :)

0|0
    0|0
  • örümcekleri seviyorum. Karışmam

0|0
    0|0
  • öldürürsen sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • Peygamber efendimizin hayatında örümceğin varlığının önemini bildiğimden olsa gerek,tolerans gösterip öldürmediğim tek böcek türüdür...

0|0
    1|0
  • dokunmassan yoluna gider

0|0
    0|0
    • yolu da benim yatağımın üstüne denk gelen tavan parçası.

• Öyle dedinde örümcek adamın bile sevgilisi var yazık bizim yok

0|0
    0|0
  • bacağından tut ve camdan aşağı bırak..öldürmeden..

0|0
    0|0
  • öldürürüm

0|0
    0|0
  • Hangi Türden Bahsediyorsun ? Bir Ara Elimde Terlikle Bir Kaç Saat Kovaladım :D

0|0
    0|0
    • böyle büyük siyah olan türler.belki alıp elinde sıksan 1 cm çapında küre oluşturursun.

• Yok Almıyım Ben Ondan Mazallah Ölür Kalırım Sonra Zehirlidir Bide O :D

• memnun etmek lazım

0|0
    0|0
  • banyo da bir köşede besliyorum. yayılmacı politika izlemediği sürece yaşam hakkına saygı duyarım.

0|0
    1|0
  • korkuturum :))

0|0
    1|0
  • Böcek fobim var ve elleyemem asla.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Uzun bir yorum kusura bakmayın :)

Benim örümcek fobim yıllar önce bizim köy evinde başladı.Biz gece yarısı köy evimize ulaştığımızda evimiz 1 yıla yakın kapalı kaldığı için evi temizlemeden orada uyumaya karar aldık.Tam geceliklerimizi giymiştikki dayımın kızı bir çığlık attı.Yanına gittiğimde duvarda acaip büyük bir örümcek varıdı.Ben hayatımda Türkiyede bu kadar büyük bir örümcek görmemiştim.Ne yapalım ne yapalım diye panik içinde koşuşuturan abim içimizden en cesaretlisi sensin diyerek elime bavuldan çıkardığı saç spreyini verdi.Bende dayımın kızının ve abimin gazına gelerek bir kutu saç spreyini örümcege sıktım.Ölmedi ölmedi ölmedi bir türlü ölmedi.Bavuldan ikinci saç spreyini çıkardım ve yine ikinci saç spreyinide örümcege boşalttım ama yerinden bile kımıldamadı.Bana birisi okadar saç spreyi sıksa yemin ederim ben olurdum.Ne olduysa saç spreyinin dumanından etkilenmiş olması gerekki örümcek duvardan yere düştü.Yine abimin ve dayımın kızının gazına gelerek o örümceği gazete kağıdına yükleyerek tuvalete atma kararı aldık.Korkarak örümceği tuvalete getiriyordumki örümcek canlandı ve elime doğru yürümeye başladı bede korkarak panik içinde onu tuvalate attım ve sifonu çektim.Bir çektim gitmede iki çektim gitmedi bu örümcek yaşamak için okadar direndiki anlatamam.En sonunda sulara kapıldı ve gitti.En kötü nedir biliyormusunuz.Ben örümceği öldürdükten sonra abim elini omzuma koydu ve bana şunları dedi.Sen çok kutsal bir hayvanı öldürdüğünün farkındamısın dedi !Korkudan burada bu gece yatmayız diyen onlardı, elime saç spreyi veren onlardı, leşini tuvalete at diyen onlardı ve bunlar yetmiyormuş gibi beni örümcek katilide yaptılar.O gün bu gün ben örümceklerden çok korkuyorum.Fotolarına bile zor bakıyorum.Aklıma o suda çırpınızı gelince üzülüyorum ve ben artık hiç bir böceğe dokunamıyorum.

0|0
    0|0
  • böcük ilacıı elimde geziyorum öyle durumlarda

1|0
    0|0
  • dışarı atarım ama yanımda biri korkutuğunu çok belli ederse, özellikle hemcinslerim çığlık atıp insan dışı bir hal alıyorlar, terlikle eziyorum rahat etsinler diye. yalnızsam dokunmam

0|0
    0|0
  • Her hayvanı kendi doğasına bırakın öldürma onları süpürgenin üzérine bez koy örümcek ağlarının üzérinden geç sonra bezi balkondan silkele

0|0
    0|0
  • oldurmem,sadece orumcekleri degil hic bir bocegi oldurmem (sivrisinek haric:)

0|0
    0|0
  • alip disari birakirim..

0|0
    0|0
  • yakiyorum cakmakla.

0|0
    0|0
  • Yakarım.

0|0
    0|0
  • alır dışarıya bırakırım geri gelirse de gelsin bana bir zararı yok

0|0
    0|0
  • Nazikçe bir peçete arasına koyupta dışarı üflemek suretiyle atarsın:):)

0|0
    0|0
    • üflesen gidecek türden değildi yalnız

• ben genelde öle yapıyorumda sen attıkça geri gelen türden mi yoksa:)

• yok büyüktü.geri gelir mi bilmiyorum süpürgenin içinden

• korkmam örümceklerden, ne varsa elimin altında onunla tutar dışarı bırakırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...