Türkiyenin en büyük klubü kim ?

zat-ı şahanenize göre =))

GALATASARAY mı ? =)

FENERBAHÇE mi ?

Güncellemeler:
an itibariyle 10 Galatasaray

4 Fenerbahçe

5 Beşiktaş =)
Galatasaray 14 =)

Fenerbahçe 4

Beşiktaş 7

0|0
9|24

En İyi Erkek Görüşü

• Her takım kendine göre büyüktür ancak sorduğun soru kupalar lobi taraftar sayısı dünyada tanınmışlık vs ise tartışmasız Türkiyedir Galatasaray..

0|4
    1|4
    • Sizin için birşey ifade etmiyor olabilir benim için çok şey ifade ediyor. Benim kulübüm sadece futboldan ibaret değil sizin içinde kulübünüz sadece futboldan ibaret olabilir. Bugün Euroleage şampiyonlar ligi kadar ilgi gören bir organizasyon kulüplere maddi olarakta getirisi çok fazla Avrupa'da büyük kulüplerin basketbol takımlarına yaptıkları yatırımlar ortada bizim futbol takımları kadar yatırım yapıyorlar her sene transfere. Bir tek bizim Türkiye'de futbol dışındaki branşlara önem verilmiyor

• Dünya'da futbol daha popüler olduğu için diğer branşlarda alınan kupaların önemsiz olduğuna kendinizi inandırdığınız içinde sizi tebrik ederim.

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 23

• Fenerbahçe ve Beşiktaş Galatasaray´ın kazandığı başarıları kazansınlarda ondan sonra bunu tartışalım.

6|5
    1|8
    • Sen işin maddi değerine prestijine bakıyor olabilirsin. Ben manevi yönüne bakarım daha çok. Basketbolda kazanılan her başarı bizi basketbolda tanınan prestijli bir kulüp yapar yine. Beşiktaş deyince Avrupa basketbolunun en iyi takımlarından biri denmesi bütün Beşiktaşlıları gurulandırır. Futbol, basketbol, voleybol fark etmez önemli olan kulübümün başarısı. Ne kadar çok kupa o kadar büyük kulüp olduğun anlamına gelir. Kazanılan branşın hiçbir önemi yok.

• Uzatmanın alemi yok Dünyanın %99 unda kuluplerin büyüklüğü Futbolla ölçülür Real madrid hentbolda başarılı diyemi büyük takım? Yoksa Manu buz patenindemi önde ya da Byaern? FUTBOLDA iyiysen maddi manevi iyisindir diğer bıranşlar dediğim gibi olsada olur olmasada olurda Bayan basket takımına sevindik tm ama ne kadar? Kendimizi kandırmanın alemi yok

• Bir takımın büyük olup olmadığını anlamak için geçmişten günümüze kadar ki başarıları değerlendirilir.

Türkiye'nin en çok şampiyon olan takımı Galatasaray ( Hadi bu sene Fenerbahçe olacak ve eşitlenecek diyelim)

En çok Türkiye kupasını alan Galatasaray

UEFA kupasını alan tek takım Galatasaray

Avrupa Süper Kupasını alan takım yine Galatasaray

eee sonuç ortada. Fenerbahçeliler neyin kafasını yaşayacaklarmış ! ? ?

3|3
    1|3
    • Süvocuğum futbol kulubu demiyor kulup diyor soran arkadaş

• üstünlük böyle olur süvocuğum aralarındaki maçlara bakılarak olur mesela sen remi dövünce benden üstünmü oluyorsun :D

• Aynı şey tabi lütfen süvocuğum lütfen :)

• başarı kupalarsa galatasaray

yok kupalar değilse o zaman galatasaray

3|3
    0|2
  • GALATASARAY

1|4
    0|2
  • Galatasaray

2|3
    0|2
  • Turkiyenin en büyük takimi Hakkari demir Çelikspor

1|2
    1|3
  • GALATASARAY :).Türkiye ye en büyük gururları yaşatan tek takım.

1|4
    0|3
  • Herkesin takımı kendine büyüktür bana göre her zaman her yerde en büyük kulüp Beşiktaş'tır. Bu büyüklüğü başarı olarak söylüyorsan bütün branşlar göz önüne alındığında Fenerbahçe açık ara büyüktür diğer iki kulübe göre. Bütün branşlarda kazanılan kupalara bakıldığında Fenerbahçe çok üstündür. Hatta yanlış hatırlamıyorsam 100. yıllarında bütün branşlarda kazandıkları kupalarla kırılması güç bir rekor elde etmişlerdi.

0|3
    0|4
    • Beşiktaşlı burada şöle bir durum var önemli olan futboldur kimse kimseyi kandırmasın diğer bıranşlarda bir çoğumuzunda dünya genelinde izleyici kitlesininde umrunda değil açıkcası basketbol bile GS bayanlarda avrupa şampiyonu oldu ne kadar sükse yaptıki bide futbolda uefa veya CL de kupa aldığını düşünsene neler olurdu yani bu işte baz alınan futboldur bana kimse masal anlatmasın bunu şahsına sölemiyorum hem maddi hem prestij olarak dünya genelinde futboldur hentbolmuş oymuş buymuş hikaye.

• Bak kendi ağzınla diyosun CSK baskette dünya devi ama dünyanın en iyi kulüpleri arasında var mıyok? Yani bişey ifade etmiyor ya da atıyorum x takım futbolda yok voleybolda çok iyi buda bişey ifade etmez kendimizi kandırmayalım senin içinde fenerli içinde önemli olan futboldur diğer branşlardaki şampiyonlulara tebrik edilir 2. gün konuşulmaz belki kötü ama gerçek bu GS lilere bakış açın beni alakadar etmez ben kendi yorumumdada belirttim her takım kendine göre büyüktür Ordusporda büyüktür x de.

• Manevi yön kimseyi ilgilendirmez burada önemli olan kupanın değeridir Fenerbahçe ve Beşiktaş Galatasaray ın gerisinde olan takımlar

• galatasaray

1|4
    0|4
  • 5 bir yerde(aynı sezonda erkek kadın basketbol ,erkek kadın voleybol, futbol ) yapabilen bir Kulüp Fenerbahçe bunu yapsın gs o zaman gelsin belki bizimle boy ölçüsebilir yoksa yanımıza bile yaklaşamaz

1|1
    2|5
    • komik erkek seni =)

• Benim için sorun yok ama ben sana kulup başarılarınıda sundum 5 bir yerde dsiyorum yapın öyle gelin karşımıza diyorum

• Bu arada o söylediğin takımlar türkiyenin en büyük spor kulubünü yenmiş takımlardır küçümsemeyin adamları sizin 15 senedir yapamadığınızı fethiye yaptı

• Feneriumda eşya bitince taraftarı klimayi satıyorsanız alalım diyorsa bu takım kucumsencek bur takım degıldır.

Biz oldukca #FenerbahceYıkılmaz.

0|1
    1|4
  • en onurlusu beşiktaştır dolayısıyla en büyüğü.

1|4
    2|4
  • benim için kendi takımım...beşiktaş...

0|2
    0|4
  • GALATASARAY

0|1
    1|2
  • caykur rizespor

0|1
    0|3
  • kara ambar kanyoncular golf klubu :)

0|1
    0|2
  • Şimdi burada ismi söylenen takımlara göremi büyüklük belirlenecek :D onu bunu bilmemde soruna cevap alabilmek için gerçekten zekice bir soru :)

0|2
    2|6
  • BEŞİKTAŞ .

0|2
    0|4
  • Taraftar olarak sorsaydın şüphesiz Beşiktaş derdim.

0|0
    0|4
  • Böyle sorularlamı kendinizi avutucaksınız şampiyonluk gidince floryanın camları aşağıya indi tabi bu sizin için avutma kaynağı :)

0|2
    3|7
  • Tabi ki Beşiktaş

0|2
    0|5
  • gyserisporr :P

0|0
    0|4
  • Fenerbahçem..

0|2
    4|7
Yükleniyor...