Dünyanin herhangi liginde bu kadar eksiği olan başka bir takım var mı?

Beşiktaş bu sezon yasadıgı olaylar ve sakatlıklar ile ilginç istatistiklere imza attı.Siyah beyazlılar futbol tarihinde eşine rastlanmayacak şekilde her gruptan eksik futbolcu rekorunu kırdı.

Kadro dışı :İbrahim Toraman,Sezer Öztürk, Gökhan Süzen

Sezonu kapatan :Holosko,Escude,Sivok,Fernandes

Cezalı :İsmail,Veli,Motta,Jones

Haftalık sakat :Ersan,Omer Şişmanoğlu,Muhammet

Kurşun yarası :Gökhan Töre

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• beşiktaşın yönetimi borçlar ve yeni stad üzerine yoğunlaştığı için oyuncular ve takım ile fazla ilgilenemediler.

ama başkanınız çok iyi. kriz dönemini çok iyi yönetti belki galatasaray mali yönden beşiktaştan daha batak durumdadır. önümüzdeki sezon bambaşka bir beşiktaş bekliyorum çünkü dertler bitmiş olacak.

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• bu konuda rekor kırdınız

0|2
    0|1
  • Sizin doktorlarda is yok.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Beşiktaşın doktorları ve oyuncuları sağlam bir hale gelsin, bu takım CL' de çeyrek final görebilir. Bilic o ışığı her maçta veriyor.

cut.

0|1
    0|0
  • Düşünüyorumda Gökhan Töre´nin başına gelen olay eskiden Arda Turan´nın şimdide Burak Yılmaz´ın başına gelseydi bu oyuncular medya tarafından hain olarak ilan edilirdi medya yine Gökhan´a hassas davrandı Beşiktaş iyi yönetilmiyor özellikle sağlık ekibinde ciddi sıkıntılar var.

0|1
    0|1
  • bunu tek hatası beşiktaş kulubudur mousa sow futbol oynamaz diyen doktoru sen beşiktaş doktoru yapıyorsun ondan sonra bu kadar eksik geçen senede aynı mevzu şampiyon oldumuz sene hiç eksik yoktu harika bir sağlık ekibi vardı 2010 dan sonra bu bozulduu

0|1
    0|0
  • Hepsi gece aleminde, takımda düzen,disiplin kalmadı, sabah 9 da antremana çıkıyorlar, takımın yarısı sabah 5 e kadar barlarda

0|1
    0|0
    • Kardeşim maçtan 1 gün sonra tatil futbolculara o gün hepsi gezip tozar sadece gökhan töre değil bütün futbolcular böyle evli olmayanlar hariç

• Sabah idmanın var sen sabaha kadar barlarda dolaşıyorsun. Bizdeki sakatlıkların sebebi ortaya çıktı. Beşiktaş formasının ağırlığını bilmeyen futbolcularla işimizin olmaması gerekir. Bu sorumsuz futbolculara çok ağır para cezaları verilmeli.

0|1
    0|0
  • Gökhan antremanlara katılabilir diye biliyordum ama Beşiktaş'ın ciddi ciddi sağlık ekibi ile sorunları var. Çünkü bunlar bu seneye özel değil hep oluyor...

0|1
    0|0
  • takıma komple abdest aldırmak lazım :)

0|2
    0|0
  • balgat gucu spor

0|1
    0|0
  • Geçen stadın önünden geçiyodum adam eksik diye az daha beni maça alıcaklardı

0|1
    1|0
  • adamlara suikast yapanların elleri kırılsın gerçekten haklısın dostum Beşiktaşın işi çok zor.

0|1
    0|0
  • Takım ligi paf takımla bitirecek bu gidişle :) bence beşiktaş kalan 4 maçı zor kazanır

0|1
    0|0
Yükleniyor...