Lucescu ve Galatasaray hakkında ne düşünüyorsunuz?

link

link

Haberin doğruluğu nedir bilmiyorum ama sizce Lucescu' nun gelmesi uzun vadede Galatasaraya yarar sağlar mı?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ukranyada yaşanan sıkıntılar nedeniyle Lucescu ayrılmak istiyor ve o na en iyi teklifi götürecek olan takımda Galatasaray yeni sezonda Lucescu´nun Galatasaray´ın başına geçmesi ağır basıyor eğer gelirse Lucescu yönetiminde 1 senede en fazla 1-2 maç kaybederiz ayrıca Lucescu genç oyunculardan bir yıldız yaratıyor bunu Shaktarda yaptı ama Galatasarayda bunu yapamaz Shaktar her sene Brezilyadan 5-6 oyuncu alıyor ve onlardan bir tanesi yıldız oluyor ama burada yabancı sınırlaması var

1|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 4

• yalan haber mancini sözleşmesi bitene kadar galatasarayda

0|0
    0|1
  • Üst düzey bir teknik adam. Elbette yararı olur.

Ama yalan haber ^^

0|0
    0|0
  • Resmi site yalanladı.

0|0
    0|0
  • Lucescunun 6s de ne işi var

0|1
    1|0
    • Ne demek ne işi var. Adam Galatasaray'lı. Fatih Terim gibi yeri klüp için özel...

• 6sli olduğunu uydurma

Erkekler Ne Diyor 7

• gelmez

getirmezler

hangi takıma gelse çağ atlatır.(perezlerle ş.l. çeyrek final oynatmıştır)5 tane fatih eder.

ama gs o kadar büyük o çocukları tarafından idare edilir ki bu adamı kovar fatih i getirir fb den 6 yerler,gerets i kovar(inamoto ile şampiyon yapar kovulur)

0|1
    0|0
  • Lucescunun ölüsü yeter ama Türkiye ve dönmez

0|1
    0|0
  • Bugün Galatasaray bildiri yayınladı Mancini ile devam diye. Gerçi zamanında Fatih Terim ile de devam diye bir sürü şey yazdılar ama bakacağız...

0|1
    0|0
  • umarım gelir

0|1
    0|0
  • Gelse çok iyi olur severimde kendisini ama ben Şenol Güneş gelse keşke diyorum şu kadroyu bence büyük ihtimal şampiyon yapar avrupadada ilerleriz İmparatorun bir alt kademesi olarak görüyorum ve severim kenisini hırslı ama hiç gündemde yok

0|0
    0|0
  • lucescu değil morinho gelse faydasız. terim haricinde galatasaray başarılı olamaz

0|0
    0|0
  • Lucescu 68 yaşına geldi artık pek uzun vadeli olamaz vede çok maliyetli bir hoca eğer Mancini gider Lucescu gelirse transfer bütçesi düşer eğer Mancini kalırsa sezon sonu yıldız isimler gelecek bence Mancini kalmalı gelecek sezon yapılacak transferler ile başarılı olur

0|1
    0|0
Yükleniyor...