Erkekler icin ne önemlidir?

Erkekler sizlere soruyorum... sizi seven hemde çok seven bir kız var ailesi düzgün ilk erkek arkadaşısınız sadık güzel ne derseniz onu yapıyor sevgisini gösteriyor okuyor tam bir hanımefendi... ama uzakta ama biliyorsunuz evleniceksiniz...siz erkek olarak böyle bir kız sizi severken yakınınızdaki kızlara bakar hatta yatarmıydınız ? Hayat zevk sefa için rahat olmak sorumluluk almamak için başka kızlarla gönül eğlendirirmiydiniz ? Biliyorsunuzki bu kızdan başkası sizi bu kdr sevmiçek ve bu kızla 4 sene mücadele vermişsiniz...yanınızdaki size yakınlık gösteren birine kanarmıydınız ? erkekler için en önemli nedir bu hayatta gerçek sevgi sadakatmi yoksa yataklarınıza aldınız kızlarmı ?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekten erkeğe değişir. Çoğu erkek için eğlencedir hayat, ne kadar kızla birlikte olurlarsa okadar skor kazandıklarını sanırlar. Ve de bir çok erkek evlenmeden önce birçok şeyi yaşamak ister. Yaşamak istediklerinide yaşarlarken evlilikten adım adım uzaklaşırlar. İnsanın doğasında yapısında olacak, efendilik, ağırbaşlılık, karşısındaki kadınları birer cinsel obje olarak görmek yerine birer eş adayı olarak görmek, hayat yolunun kısa bir kısmını değilde tamamını yürüme isteği ve arzusu. Sevgi sadakat herkes istiyor ama sözde. Gerçekten isteyenler zaten kavuşuyor zamanla.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• ah öyle birini bulabilsek..

0|2
    0|0
  • bu sordukların malesef erkeğin deneyimi ve dolayısıyla yaşı ile ilgili, birde hiç birşey öğrenmeyen erkeklerde var tabi,

Kişiliği oturmuş normal bir erkek evlenmeyi düşündüğü birisi varken bunları yapmaz.

0|1
    0|0
  • Ben oyle birinin ayaginin altinda paspas oldum ama terkedildim.Ufak bir ornek vereyim ayakkabi bagini ben baglamistim bir defasinda o ise bana tekmeyi vurdu dusun artik.

0|1
    0|0
  • emin ol onun dönüp dolaşacağı yer sensin bahsettiğin şeyleri yaparsa hevesini alır değerini anlar sana gelir yok sen onu bir şekilde kısıtlarsan içinde kalır ve bunu evlilikten sonra bile yapar yani ben o yoldan geçtim bir daha geçmem hesabı... bir zaman sonra eline kız eli değmemiş adamdan daha temiz hal alır yaşandı bunlar : D

0|0
    0|0
  • böyle sevgiye can kurban, her insan bakar önünden yanından geçen kıza, normal bi durum, ama yatmak felan ne bilim benim öyle sevgilim olsa yapmazdım! o kadar sexs manyağı biri değilim, kendimi sevgilime saklamasınıda bilirim...

0|1
    0|0
  • sonuçta güven sorunu ve aşırı kıskançlık sorunu yoksa öyle biri bırakılmaz tabi ama 4 yıl be kardeşim artık bırakta bişeyler olsun ^_^

0|0
    0|1
  • Yaşadıklarını kendine yeterli bulmayan insanların hayatında önemli olan yatağa attıklarıdır ;)

1|1
    0|0
  • ya ortama bağlı..yapmam demezdim açıkcası ama yapmayanlarda olabilir..sevgilin fazla sosyal ortamcı biriyse yapar çok asosyalse sana saplanır kalır :) ölçüyü sen koy

0|0
    0|1
  • ben aşık olduğum kıza bağlanırım. gözüm ondan başkasını görmez. ben müslümanım. müslüman aldatmaz.

0|1
    0|0
  • ona buna bakarızda kız madem çok dürüst vicdanım sızlar yatmam kimsele

0|1
    0|0
  • Böyle bir sevgiye ihanet etmezdim. zor bulunur çünkü

0|1
    0|0
  • benim yaşadııgım durumdan bahsediyorsun hatta korktum şuan :)

0|0
    0|1
  • ben bakardım ne yalan söleyim ama icraata geçmezdim...

0|0
    0|0
  • mükemmel sevgilisin ama o sana layık değil:)

0|0
    0|0
  • uzak mesafe ilişkisi sakat,herkes farklıdır

0|1
    0|0
  • Erkek için önemli olan hatta mecbur olduğu bazı şeyler vardır oda cinsellik bunu anlamanız gerek.

0|0
    0|1
  • dürüst olsun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• erkek kadın fark etmez insanoğlu nankör vazgeçilmez olduğu anda vazgeçiyor

0|1
    0|0
  • erkekler ne aradığını bilmez...yanındakinin kıymetini bilmez...aldatmayı çok ii bilirler...uzmnalık alanlarıdır...bu sen ve senin gibilerin sınavı...pişman oldum deyip bir de ayaklarına kapanırlar...sanki bu kadar basittir onlar için...

0|0
    0|1
    • erkek değilde insan çünki bir erkek arkadaşını başka bir kadınla aldatır aldatırsa sonuçta aldatma varsa o da iki kişi ile olur yalnız erkeklerin suçlanması yanlıştır

• zaten o bayanlara ben bayan demekten utanıyorum..ama erkeklerin bahanesi hemen hazır..sözlerine kandım..peşimi bırkamadı...bir bayan bu bahaneleri sıralamaz...bizim toplumda erkek yapınca çabucak unutulur,bayan yaparsa asla...kadın gerçekten dürüstse onu asla yolundan çıkaramazsınız ama en dürüst erkek olsun bayanla karşısına geçip iki cilve yapsın hemen havasına kapılır...kusura bakmayın ama bu böle

Yükleniyor...