Vicdan azabı duyar mısınız?

uzun zamandır karşı cinsle bakışıyosunuz birbirinize umıt verdiniz ama hiç konuşamadınız yollarınız tamamen ayrıldı ama hala ikinizde unutamadınız birbirinizi kendini duyguladınızla oynanmış hisseder miydiniz ömrünüz boyunca gercekleri öğreneme me ihtimali var böyle durumda napardınız vicdan azabı dyyar mıydınız...

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• madem tamam demicen neden umut dolu gözlerle bakarsınızki anlamış değilim

0|0
    0|0
    • tamam deme söz konusu degil.hiç konusamıyonuz ama guzel cevap

Erkekler Ne Diyor 8

• Bakışmak çok önemli birşey değil bence. Benimde başımdan aynen dediğin gibi olay geçti. Unutmadım ama çokta pişman değilim açıkçası :) Yani vicdan azabı çeken sensen kafanı boşuna yorma. Eğer karşı tarafın çekmesini istiyorsan onada yorma hayat çok kısa ;)

0|0
    0|0
  • bembeyaz bir kış günü karşılaştık senle,yazdan konuşmuştuk busenede gelmedi diye .görüşürüz diyerek gittin gelmedin,saçları güneş renginde sevgilim ,işte bir yaz günü geldin aklıma şuan tek hayalim yazın ortasında kar yağsaaa,azap duyuduğum olmayan aşklarım oldu ama vicdan azabı duymadım çünkü elimde olan bilerek yaptığım bir şey değildi saygılar

1|0
    0|0
  • Bunda vicdan azabı duyacak bir şey yok bence.

0|0
    0|0
  • Baktında ne oldu boş ver bişey olmaz.

0|0
    0|0
  • sadece bakarak umut vermek söz konusu olabilir mi.

0|0
    0|0
  • duyardım... duyuyorumda... çoğu zaman içmi bile kemiriyr malesf gerçek bu :(

0|0
    0|0
  • hiç kimse bu dünyadan nasibini almadan gitmez ne bir eksik ne bir fazlası ile

belkide sadece kesişimek vardı nasibinde

0|0
    0|0
  • Duyarım tabiki üzülürüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• üzülürdüm sadece

0|0
    0|0
  • Vicdanımı sızlatacak bir durum değil ama üzülürüm.

0|0
    0|0
  • O sebepten duymazdım.

0|0
    0|0
  • duymazdım

0|0
    0|0
Yükleniyor...