Kendileri her naneyi yesin..

sevgilim mesaj atmaz aramaz sormazdı napıosn dedi eve gidiyordum dedim dışarı çıkıyosun neden benim haberim olmuyor dedi sevgili gibi davransan herşeyden haberin olabilirdi sana dışarı çıkalımmı dediğimde bile bana işim var diyosun gene gel desem aynı şeyi söylicektin dedim kapatmış telefonunu :(( ama kendisi barlardaymış :((( ayrılmaya kalkar mı bu şimdi napıcam şimdi ben ?

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• öyle olcak tabi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Daha çok küçüksünüz...Atarlanmak iyidir sizin yaşlarınızda böyle devam edin..İlişkiyi kuvvetlendiririr...

0|0
    1|0
  • Bu çocuğun umrunda değilsin seni sevmiyor üzgünüm :)

0|0
    0|0
  • bence o öyle düşünsün sen nie düşünüyorsun

0|0
    0|0
    • ben çıkalım dediğimde bana bi sürü şey diyor :( 2 mesaj attım açınca cevap vermez de

• Olabilir ama ayrılsada hiç umursama böyle birinden hayır gelmez.

0|0
    0|0
  • bu ilişki çoktan bitmişte kılıf bulamıyorsunuz siz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• sevgilim barda calisiyor beni orda her saat basi aradigi caldirdigi halde ben sinirden cildirmak üzere oluyorum o ortami düsündükce sen nasil dayaniyorsun nasil yaptiriyorsun bunu kendine bara eglenmeye gidip telefonu kapatiyor olurmu böyle ya bi süre arama bence cikma telefona bitti sansin sonra bak bakalim gelecekmi ayagina

0|0
    0|0
    • bugün görüştük zaten bi garipti bende kapattım teli

• beyimiz senle gezmesin, barlarda sensiz takılsın sonra seni fırçalasın bir de üstüne teli kapatsın! bak kan beynime sıçradı gene! çok yüz veriyosunuz çooooooookkkkkkk

0|0
    0|0
    • :(( yaa öyle gercekten napıcm bn şmdi :((

• bana kalırsa hiçbir şey yapma. senlik bir şey yok.ayrılırsa bırak ayrılsın.kesnlkle sen ayrılma bencee

0|0
    0|0
    • yarın şey demeyi düşünüyorum akşama dısarı cıkalım dicem ama senin işin vardır gibi bişi desem deli olucam ya

• laf sokma kesinlkle . pişman olma sonradan.şu anda sinr oldugun için böyle diyosun çok iyi anlıyorum. deki yarın görüşelim işin yoksa de. yine işim var gbi bşr şey dersee cevap atmamalısın bence

• ohooo sen evde o barlarda ve sana sonra hesap soruyo süper valla. sen bide kendini suçlu hissediyosan varya senin gibi bir kızı bulup evlenmek isteyenler çok var işallah karşına öylesi çıkar.

0|0
    0|0
    • kuzenim dayım vardı dedim gitmiş üstüne telefonunu kapatmış neden haber vermemişim :(((

• ya yapamıyorum kafayı yemek üzereyim cevapta vermez telini açınca :(

• ya ne demek yapamıyorum ya. bu kadar onsuz ölürüm tarzı davranma.takmıyo seni işte bildiğini okuyo salla onu gitsin.

• heh işte smdi bahane de bulmuş oldu,işine gelmiş bu olay.geçmiş olsun yavrum.önümüzdeki maçlara bakcaz artık.

0|0
    0|0
  • Bunu bahane eder ayrilir

0|0
    0|0
  • barda mııı daha hayır bekleme ondan .d

0|0
    0|0
  • dışarı çıkmana izin vermeyen bir hanzoyla ne işin var

0|0
    0|0
Yükleniyor...