Body yapan abiler bir bakarmı lutfen

Şimdi abilerim basliyali 6 hafta oldu ben ilk basladigim 1 ay boyunca benchte 5 er kiloyla 8 ertane 4 set yaptim son 3 haftadir 7.5 kiloyla 4 set 12 sertane yapmaya basladim ilk hafta çok rahag yapmiştim fakat son 2 haftadır normal benchi rahat griyom üst gögüste son setlere dogru baya zorlaniyom alt gögüsude güc bela cıkarabiliyom ve diger hareketlerde çok güçsüz kaliyom kollarim bitiyo.nerdeyse yediklerimede dikkat ediyorum halbuki sizce neden byle oluyorum abiler bir yardım ilk basladigimda bu kadar güçsüz dehildim kaldirabildihim agirliklari artik kaldiramiyorum zorlaniyorum

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Zorlanacaksın ki kaslar gelişsin. Zorlanmadıktan sonra ne anlamı var ?

0|0
    0|2
    • Abi tamamda sanki kollarim boşaliyo gbi oluyo

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kanka barfixle başlayınca 10x4 yapıyorum ama en sona barfix bırakınca 2 tane bile çekemiyorum :D Yorulmak çok normal bişey :D

0|0
    0|0
    • Kardesjm bide bu gün 45 dakka antrenman yaptim sadece yeterlimidir. Gögüs ve ön kol alt g�güs üst göğüs girdim bide normal girdim ve ön kol çalıştım bide butterfly calistim yeterlimi sence

• 100 tanede mekik çektim aga ekliyim onuda yeterlimi sence bu gün 45 dakkalık byle bir antrenman

• Kaç günde bir göğüs antremanı yapıyorsun?

0|0
    0|0
    • Haftada bir kere gögüs yapiyorum salonda ertesi gün dinleniyorum 3.gün sırt kanat omuz bir gün dinlenme 5.günda bacak arka kol karın pazar günleride evde gögüs calisiyorum ama bu hafta itibariyle salonds yapicam bu günde normal gogus ust alt gögus butterfly mekik ve pazu calistim 45 dkka surdü toplam yeterlimi sence byle bir program

• Yeterli hocan nasıl uygun görüyorsa boyuna kilona ona göre program yapmıştır

Yükleniyor...